آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

بهترین سایتهای صوتی برای بازاریابان در سال 2019

با اینکه بازاریابان در حال ورود به استفاده بیشتر از ویدیو هستند، مهم است که ما به یک بخش حیاتی از فرایند تولید پست را نگاه کنیم: انتخاب موسیقی. موسیقی می تواند تفاوت بین یک ویدیو اساسی و یکی که واقعا در بیننده احساس الهام بخش ایجاد می کند، نشان دهد.

music-sites

هنگامی که ازفیلم های کسب و کار استفاده می کنید، به کارگیری موسیقی حق امتیاز رایگان است. این یک نوع مجوز موسیقی است که به شما به عنوان خریدار اجازه می دهد فقط یک بار برای موسیقی هزینه کنید و سپس آن را به همان اندازه - و تا زمانی که - می خواهید به صورت رایگان استفاده کنید.

music-sites

وقتی موسیقی حق امتیاز رایگان را خریداری می کنید، یک قیمت ثابتی را پرداخت می کنید که حق استفاده از آن را بدون توجه به تعداد بیننده ها یا بازدیدکنندگان سایت خود و صرفنظر از مدت زمان استفاده از آن، به شما می دهد.
چرا استفاده از موسیقی حق امتیازی رایگان است؟

واضح ترین پاسخ این است که فیلم / پادکست ها / پروژه های شما حرفه ای باشند. اگر تا به حال هر نوع فیلمی را بدون آهنگ پیش زمینه خود تماشا کرده باشید، میفهمید که چقدر مهم است که موزیک های ویدئویی را که با هم هستند، به ارمغان بیاورید.

موسیقی ریتمیک همچنین به شما اجازه می دهدپول و سرمایه ای در مکان هایی مانند یوتیوب بسازید، زیرا وقتی این موسیقی را خریداری می کنید، حق خرید آن را در شرایط خاصی پردازید. قیمت شما برای خرید موسیقی حق امتیاز رایگان است قطعا ارزش آن را دارد که بااستفاده از یک ویدیو،هزاران نفر نظرات خود را بیان کنند.

music-sites

در حالی که وب سایت هایی وجود دارند که موسیقی رایگان را ارائه دهند، توصیه های من این است که شما برای موسیقی هزینه پرداخت کنید. آهنگ های موجود حتی در ارزان ترین سایت ها بهتر از آنچه در سایت های رایگان پیدا می کنید،هستند و گاهی اوقات با مزایای بیشتری می آیند.

اگر به دنبال انجام کارهای بیشتر از ارسال پست های وب هستید. حق استفاده دارید.

برخی از سایت ها محدودیت هایی دارند که می توانید از آن استفاده کنید:

البته می توان گفت که تقریبا تمام سایت ها این شرایط را دارند. با استفاده از این مسیر، شما نمی توانید از آن در تلویزیون پخش استفاده کنید (مثلا در یک بازرگانی). ممکن است مجوز پخش آن را دریافت کنید، اما اغلب هزینه های اضافی را باید بپردازید.


سایت های برتر

سایت های زیادی وجود دارند که موسیقی بدون حق امتیاز را ارائه می دهند - اما کدام یک از آنها به زمان و پول شما ارزش می دهد؟

به عنوان یک تولید کننده ویدیو در IMPACT، من زمان (و پول) زیادی باید صرف موسیقی بدونحق امتیاز بکنم.

بیایید در اینجا به سایت هایی مراجعه کنیم:

PremiumBeat

music-sites

این بهترین انتخاب من برای کیفیت، کمیت است.

PremiumBeat یک انتخاب عالی استکهصدایی با کیفیت عالی ارائه می دهد. شما می توانید گزینه دانلود آلبوم آهنگ کامل و یا به صورت ترک و جدا جدا را انتخاب کنید.اگرچه خوب است که به طول های مختلف از همان ویدیو برای پلت فرم های مختلف نیاز داشته باشید.آهنگ ها مرتب می شوند و وب سایت دارای کلید های میانبر سریع برای مرور راحت موسیقی وجود دارند.

من ترانه های PremiumBeat را در آگهی های تلویزیونی و فیلم های وب شنیده ام، بنابراین وقتی که از این سایت خریداری می کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که گواهی معتبر بودن دارد.

تنها نزول PremiumBeat قیمت است. همانطور که در حال حاضر، هیچ گزینه پرداخت بیعانه و خرید قسطیوجود ندارد، بنابراین شما مجبور به پرداخت نقد هر آهنگ می باشید.

با مجوز استاندارد 65 دلار و مجوز حق بیمه (به معنی مجوز پخش که ذکر کردم) در کل 199 دلار است، اگر فقط از یک آهنگ برای یک ویدیو استفاده می کنید، سرمایه گذاری جدی خواهید داشت.

music-sites

این که آیا شما پول برای خرید از PremiumBeat می پردازید یک تماس است که شما ایجاد می کنید و به سطح کیفیتی که شما می خواهید در ویدیو خود داشته باشید و همچنین از ROI انتظار می رود بستگی دارد.


Artlist

music-sites

Artlist جایی است که اکثر موسیقی های این روزها را از آن جا دریافت می کنم. این قطعا بهترین گزینه برای من از نظر قیمت و انتخاب است.

این یک اساس تعهد پرداخت است. برای قیمت پایین 199 دلار در سال و یا تقریبا 16 دلار در ماه، شما میتوانید دانلود نامحدود دریافت کنید و آهنگ های جدید را به طور مرتب اضافه می کنند.

کیفیت صدا در Artlist با سایت های گران قیمت برابر است، و برخی از آهنگ ها را با هر شعری می توانید برای به دست آوردن یک ویدیو جست و جو کنید.

شما همچنین نمیتوانید کلمات کلیدی را جستجو کنید که ممکن است با هر نوع محتوایی که شما در آن ایجاد می کنید مرتبط باشد. برای مثال PremiumBeat، اگر من "اسکیت بازی" را جستجو کنم، آهنگ هایی را به من ارائه می دهند که این نوع رقص برای آنها احساس شود. شما نمی توانید این کار را در Artlist جستجو کنید.

یکی دیگر از ناکامی ها این است که سایت کندتر است و بارگیری برخی از آهنگ ها طول می کشد.همچنین گزینه ای برای آهنگ های کوچکتر یا بلندتر وجود ندارد و اگر آنها وجود داشته باشند، شما باید آنها را جستجو کنید تا در دانلود قرار گیرند.

AudioJungle

music-sites

audioJungleدارای طیف وسیعی از قیمت های مختلف است اگر شما به دنبال به صرف مقدار زیادی نیستید. آهنگ ها از $ 1 شروع می شود، اما معمولا هزینه 15 تا 25 دلار برای هر آهنگ پرداخت می شود.

شما همچنین می توانید اشتراک برای 16.50 $ / ماه دریافت کنید و به عکس، گرافیک و چیزهای بیشتر دسترسی داشته باشید.

من متوجه شدم که بسیاری از آهنگ ها در هر ژانر بسیار مشابه هستند. این نگارش نهایی نیست، اما موسیقی پس زمینه مخصوصا برای قیمت انجام خواهد شد.

Pond5

music-sites

این یکی از گزینه های من نیست، اما هنوز هم انتخاب خوبی برای قیمت گذاری است.Pond5 دارای مجموعه ای خوب از آهنگ ها است و شما می توانید با انتخاب هایی مانند "تریلر فیلم" یا "fight scene" مرتب کنید تا به طور خاص آنچه را که جست و جو می کنید راپیدا کنید.

این به AudioJungle با طیف وسیعی از قیمت ها شبیه است، اما معمولا حدود 20 دلار برایهر آهنگ باید پرداخت شود . همچنین مانند AudioJungle، آهنگ های موجود در Pond5 بهترین کیفیت نیستند. این گفته می شود زمانی که شما کمتر از 65 دلار می پردازید ممکن است زیادنگران نباشید.

تعهد پرداخت و پرداخت اعانهنیز در دسترس است و شامل موارد دیگر سهام مانند گرافیک و فیلم می باشد.شما چیزی رو به دست می آورید که قیمت ش رو پرداخت کنید.

music-sites


مردم اغلب موسیقی را برای امتیاز گرفتن، ارایه می دهند. در بازار رسانه های در حال رشد، ما با گزینه هایی که انتخاب می کنیم، اشباع شده و احساس می کنیم که قیمت پایین تر است.

نادیده گرفتن اینکه افراد پشت این آهنگ ها سخت کار می کنند، آسان است و اغلب باید درصد زیادی از فروش خود را به وب سایت میزبانی موسیقی بدهند.

اگر قصد دارید استراتژی، برنامه ریزی و تولید را در پشت محتویات خود قرار دهید، مرحله ای را که چرخه کامل آن را به ارمغان می اورد،را نادیده نگیرید. این سایت ها می توانند به شما این گام نهایی را ارائه دهند تا واقعا مخاطبان خود را با تولیداتتان متعجب کنید.

music-sites

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر