آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 روند برتر بازاریابی ویدیویی برای سال 2020

امروزه بازاریابی ویدیویی تابعی است که شرکت ها شروع به استفاده هرچه بیشتر برای کمپین های بازاریابی دیجیتال خود از آن می کنند. بازاریابی ویدیویی در حال حاضر در حال شکوفایی نوآوری جدید است ، و ادغام آن در استراتژی های بازاریابی ، اکنون یک عنصر اساسی در جلب توجه مشتریان و حفظ آن است.

ساخت تبلیغات ویدئو در نحوه مصرف محتوا ،انقلابی ایجاد کرده است زیرا اطلاعات را به روشی بسیار تعاملی ، بصری و سرگرم کننده ارائه می دهد. علاوه بر این ، فیلم یک رسانه داستان پردازی طبیعی است و آن را به یک روش مؤثر در ترغیب افراد تبدیل می کند، که به نوبه خود تبلیغات را قانع کننده تر می کند.

فرم مورد علاقه Millennials برای مصرف ویدیو است. طبق یک مطالعه Hubspot ، 96٪ از مصرف کنندگان بین سنین 18-34 سال فیلم ها را چندین بار در طول هفته تماشا می کنند ، و 75٪ هزاره ها حداقل یک فیلم روزانه را تماشا می کنند.

همین مطالعه Hubspot همچنین نشان می دهد که فیلم ها به درگیر شدن و فروش برند کمک می کنند و تأثیر می گذارد بر تصمیمات خرید مصرف کننده. در حقیقت ، 64٪ از مصرف کنندگان ادعا می کنند که فیلم های بازاریابی تأثیر خود را در تصمیم خرید گذاشته اند.

برخی حقایق جالب درباره بازاریابی ویدیویی عبارتند از:

  • روزانه 8 میلیارد فیلم در فیس بوک مشاهده می شوند.
  • تبلیغات ویدیویی در استوری های اینستاگرام می تواند تأثیر تبلیغات ، قصد خرید ، ارتباط پیام و CTR را افزایش دهد.
  • فیلم های پشتیبانی شده اینستاگرام 3 برابر بیشتر از عکس های حمایت شده تولید می کنند.
  • تبلیغات 6 ثانیه یوتیوب باعث افزایش بیش از 30٪ فراخوان تبلیغات می شود. و 9 از 10 ویدئو در سطح جهانی فراخوان تبلیغات موفقیت آمیز داشتند.

روند تبلیغات دیجیتال در بازاریابی ویدیویی برای سالهای 2019-2020

پخش زنده

Live Streaming

فیلم های زنده باعث می شوند تا کاربران احساس کنند که مستقیماً با آنها صحبت می شود. این احساس صمیمیت تعامل را تشویق می کند زیرا می دانند که به سؤالات یا نظرات آنها می توان در زمان واقعی پاسخ داد.

امروز ، شرکت ها می توانند از فیلم های زنده برای تبلیغ استفاده کنند ...

بهترین قسمت در مورد فیلم های زنده این است که آنها ساده و رایگان هستند! نیازی به ویرایش ، استودیوهای ویژه یا کارهای پس از تولید نیست.

پادکست های ویدئویی

پادکست ویدئویی یا ویدئوکاست فقط برنامه پادکست یا رادیو است که در فیلم نیز ضبط می شود. بینندگان از تماشای پادکست های ویدئویی لذت می برند تا ببینند که دقیقاً چه چیزی در استودیو اتفاق می افتد ، و چهره ها را در پشت صداهایی قرار می دهند که می شنوند. بینندگان شما احساس نزدیکی به برند خواهند کرد و به شما امکان می دهند ارتباط بهتری با مخاطبان خود داشته باشید.

آموزش الکترونیکی ویدیو

#3. Video eLearning

می توان ادعا کرد که آموزش های ویدئویی و فیلم های DIY منشأ رونق ویدیویی است که اکنون در آن هستیم. آموزش ها و فیلم های توضیحی بسیار محتوا هستند که می توانند مارک شما را به عنوان یک متخصص قرار دهند و در عین حال برای کاربران خود ارزش قائل باشند. آنها می توانند فرم های مختلفی بگیرند ، از محتوای تولید شده توسط کاربر ارسال شده در یوتیوب ، یا فیلم های الکترونیکی یادگیری حرفه ای ارسال شده توسط شرکت شما تا سایت هایی مانند Skillshare یا Udemy.

Vlogging Videoبرای شرکت ها

#4. Video Vlogging for Companies

Vlogging یک روند ویدیویی محبوب است که امروزه ، به ویژه در YouTubeمشاهده می کنیم. شرکت ها می توانند از vlogging برای نزدیک کردن بینندگان به برند خود استفاده کنند و شرکت خود را به روشی انسانی تر نشان دهند که بینندگان بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

Vlogging بهترین روش برای شخصی سازی نام تجاری شما است زیرا به کاربر اجازه می دهید در پشت صحنه نگاهی به تیم ، روالها و ارزشهای شما بگذارد. می توانید یک محصول جدید را به آنها نشان دهید ، نحوه آماده شدن برای یک رویداد یا حتی یک روز معمولی که در دفتر به نظر می رسد. این همچنین برای تیم HR شرکت شما ارزش بسیار خوبی دارد.

IGTVو فیلم های عمودی

#5. IGTV and Vertical Videos

به همان اندازه که از پذیرش آن متنفر هستیم ، حتی بیشتر از رایانه ها یا تبلت خود وقت خود را صرف مصرف محتوای در تلفن های خود می کنیم. به همین دلیل در حال حاضر تهیه فیلم به صورت عمودی مهم است.

این روند به لطف اینستاگرام و اسنپ چت ، با قالب های Stories و IGTVجدید اینستاگرام (تلویزیون اینستاگرام) ، ابزاری است که به شما امکان می دهد فیلم های عمودی با طول را در هر مکان بین 15 ثانیه تا 60 دقیقه بارگذاری کنید. فیلم های IGTV این امکان را برای شرکت ها فراهم می کند که از این طریق شعبه های خود را توزیع کنند و بارگذاری این فیلم های عمودی مشابه در کانال های YouTube خود را آغاز کنند. IGTVابزاری فوق العاده عالی برای تأثیرگذار است ، زیرا لازم نیست که بسیار تولید شوند ، اما روش دیگری برای ارتباط با طرفداران خود در اختیارشان قرار می دهند.

ادامه مطلب در بخش دوم ..

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر