آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 روند برتر بازاریابی ویدیویی برای سال2020 (پارت دوم )

6. فیلم های قابل خرید

با موفقیت در استفاده از عکس های قابل خرید ، پیشرفت منطقی بعدی اکنون فیلم های قابل خرید است. مصرف کنندگان شروع به استفاده از فیلم ها به عنوان روشی مستقیم برای خرید می کنند و به صفحات محصول هدایت می شوند. در فیلم های قابل خرید ، کاربران می توانند بر روی لینک (لینک) کلیک کنند و مستقیماً به فرایند خرید آنلاین بروند.

7. فیلم های 360 درجه

فیلم های 360 درجه شبیه هیچ فیلم دیگری نیستند. آنها به کاربران اجازه می دهند محتوا را به شیوه ای همه جانبه ، تعاملی و واقعی مصرف کنند. این به طور فزاینده ای در استراتژی های نوآوری بازاریابی ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد و ما گمان می کنیم که این رشد همچنان ادامه خواهد داشت

-360

این نوع فیلم ها مخصوصاً برای مارک های مسافرتی و رویدادها جالب است. National Geographic نمونه ای از یک برند است که با موفقیت از این قالب ویدیویی استفاده می کند.

8. کمپین های واقعیت افزوده افزایش یافته است

واقعیت افزوده چند سالی است که وجود دارد ، و این باعث می شود تا بازاریابان بتوانند در کمپین های ویدیویی رسانه های اجتماعی خود از آن استفاده کنند. کمپین هایی که از واقعیت افزوده استفاده می کنند همه جانبه و تعاملی هستند و منجر به یک تجربه کاربری بهبود یافته و CTR بالاتر می شوند.

علاوه بر این ، فیلم های واقعیت افزوده می توانند به ویژه برای شرکت های موجود در فضای خرده فروشی مفید باشند ، زیرا مشتریان می توانند از این قالب برای امتحان کردن محصولات شما استفاده کنند. به عنوان مثال ، با استفاده از واقعیت افزوده ، مشتری می تواند ببیند که چگونه یک جفت عینک جدید در چهره آنها قرار می گیرد ، یا چگونه یک مبل جدید در اتاق نشیمن خود به نظر می رسد.

9. تبلیغات تلفن همراه (تبلیغات ویدیویی)

(Videos Ads)

تبلیغات ویدیویی یک برد برنده است ، زیرا نه تنها ارزان قیمت هستند بلکه باعث ایجاد جذابیت بیشتری نسبت به عکس ها می شوند. این بدان معنی است که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که شرکتهای بیشتری تبلیغات تبلیغاتی را در برنامه های بازاریابی خود گنجانده و همچنین در سیستم عامل های ویدیویی گرا بیشتری قرار دهند.

10.تعهد بیشتر به UGC(محتوای تولید شده توسط کاربر)

اکنون می دانیم که کاربران بیشتر از خود برندها به سایر کاربران اعتماد دارند. با این دانش ، شرکت های بیشتری شروع به تشویق طرفداران و جوامع رسانه های اجتماعی خود برای تولید محتوا و ایجاد تعامل می کنند که در این صورت می توانند در آن سهیم و از آنها سرمایه کسب کنند. این امر برای برندها بسیار عالی است زیرا سرمایه گذاری بسیار کمی را شامل می شود ، اما با این وجود محتوای رایگان دریافت می کنند. برخی از نکات UGC:

وقتی محتوای ارزشمندی را که توسط کاربران ایجاد شده است پیدا کنید ، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این امر باعث افزایش دید شما و افزایش تعامل خواهد شد.

فیلم های "غیرفعال کردن" و "بررسی" برخی از بهترین فیلم ها برای محصولات شما هستند ، زیرا آنها یک ارزیابی عینی و قابل اعتماد را برای مشتریان بالقوه که احتمالاً قصد خرید محصول شما را دارند ارائه می دهند.

اینها پیش بینی های برتر ما برای روند بازاریابی ویدیویی برای چند سال آینده است. موافقید یا مخالف؟ برای دانش بیشتر مقاله های ما را از دست ندهید!

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر