آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

پنج دستگاه برتر خانگی هوشمند سال 2019

پنج دستگاه برتر خانگی هوشمند سال 2019

من به عنوان کسی که 10 سال در صنعت امنیت خانه کار کرده است ، یک دهه گذشته را دیدم که برای مبتدیان کاملاً متفاوت است.این حتی به نام صنعت امنیت خانه شناخته نمی شود. از آنجا که غولهای فن آوری مانند کاکس و ATTبا شرکت های امنیتی مانند ADTو عملیات امنیتی محلی تأسیس میکنند ،همه سعی می کنند در مورد چگونگی ادغام دستگاه های خود در سیستم امنیتی از یکدیگر بمانند. افسوس ، ما اکنون در آنچه که به عنوان صنعت خانه هوشمند شناخته می شود زندگی می کنیم.

پیشرفت تکنولوژی در بسیاری از صنایع در حال پیشرفت است. چند سال پیش ، ما در جهانی زندگی می کردیم که خانه شما به راحتی زنگ می خورد و هنگام فعال شدن با پلیس تماس می گرفت. در مورد آن همانطور که ما به آینده هوش مصنوعی می پردازیم و تلفن های هوشمند بیشتر به بخشی از ما تبدیل می شوند ، خانه های ما نیز به بخشی از ما تبدیل می شوند. با وجود سیستمهای پیشرفته تر و برتر که توسعه یافته و برای فروش عرضه شده اند ، قابلیت های آنها فراتر از پخش کردن آهنگ است. از آنها می توان برای انجام فعالیتهای دیگر مانند کباب کردن مرغ ، کف جاروبرقی ، خاموش کردن چراغها هنگام پخش یک فیلم و غیره استفاده کرد.

در حالی که آنها به طور خاص برای تفریح طراحی شده اند ، دستگاه های هوشمند ساخته شده اند و جدا از موارد ذکر شده در بالا ، مسئولیت های خاصی را بر عهده می گیرند. این دستگاه های خانه هوشمند در حال حاضر می توانند به عنوان سیستم های امنیتی برای خانه شما هنگام سفر به خارج از شهر عمل کنند. آنها فقط برای تفریح نیستند. آنها در زندگی شخصی شما مفید واقع شده اند. نکته اصلی در انتخاب مناسب برای شما است.

دستگاه های خانگی جدید هوشمند

  1. دستیار Google

در حالی که این دستگاه خانه هوشمند در مقایسه با سایر دستگاه های دیگر از ادغام شخص ثالث کاهش یافته است ، اما جایگاه خود را به عنوان یکی از دستگاه های هوشمند برجسته در خارج از کشور سیمان کرده است. این قابلیت پاسخگویی به سوالات و همچنین انجام دستوراتی را دارد که برخی از دستگاه های با ارزش و قیمت بالا نمی توانند. تحقیقات نشان داده است که هنگام مقایسه با برخی دیگر ، دستیار Googleبسیار جلوتر است. این پاسخ بیشتر به سوالات ، قادر به انجام دستورات بیشتر است ، و قادر به شناسایی چگونگی صحبت طبیعی مردم است.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است كه به عنوان یك دستیار واقعی انسان با یك سیستم هوش مصنوعی شگفت انگیز و بی نظیر كار می كند و آن را در حال حاضر به یكی از بهترین سیستم های خانه هوشمند در جهان تبدیل می كند. علاوه بر این ، با محصولات برخی از مارک های دیگر سازگار است.

  1. آمازون اکو نقطه (نسل 3)
    2. Amazon Echo Dot (3rd Generation)

این در حال حاضر یکی از باهوش ترین دستگاه های خانگی موجود در بازار است. این بلندگو هندزفری است که می تواند با صدای شما کنترل شود. با استفاده از این بلندگو کنترل صوتی پیشرفته و برتر ، می توانید پاسخ برخی از سؤال های سخت را بیابید.

برای جالب تر کردن امور ، می توانید آن را با هر سکوی سرویس پخش موسیقی مورد نظر خود جفت کنید و آهنگ های خود را با صدای خود تغییر دهید ، متوقف کنید و پخش کنید. یکی از ویژگی های اصلی این دستگاه خانه هوشمند این است که شما می توانید آن را به عنوان مرکز اصلی خود در جایی که همه دستگاه های خانگی خود را کنترل می کنید ، بسازید. می توانید درها ، چراغها و دوربین های امنیتی خود را به این دستگاه هوشمند متصل کرده و همه آنها را با صدای خود کنترل کنید. عالی به نظر می رسد ، درست است؟

  1. لامپ های هوشمند

بازگشت به خانه تاریک وقتی دستان شما پر باشد راحت ترین سناریو نیست. بسته به نحوه ساخت خانه شما ، ممکن است لازم باشد دقایقی قبل از روشن شدن چراغ ها ، جای پریز ها را اشتباه بگیرید. برای جلوگیری از این اتفاق ، یک لامپ هوشمند بهترین انتخاب شماست. این می تواند به بلندگو شما متصل شود و این امکان را به شما می دهد که از صدای خود برای روشن کردن آن استفاده کنید. بسته به وضعیت فعلی شما ، می توانید با صحبت کردن ، نور کم کرده یا خاموش کنید.

یکی از نکات جالب در مورد لامپ های هوشمند این است که می توانید در صورت نیاز به چراغ روشن شوید و زمانی که باید خاموش شود ، تایمر تنظیم کنید. علاوه بر آن ، حالات مختلفی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اگر قصد دارید یک مهمانی داشته باشید یا در مکان خود جمع شوید ، می توانید از آن بخواهید که چراغ را به حالت مهمانی تغییر دهد. این لامپ ها می توانند نعمت شما هنگام خارج از شهر باشند. با داشتن دوربین امنیتی یا سیستم متصل به تلفن همراه خود و این لامپ هوشمند همچنین به تلفن هوشمند شما متصل شده است ، اگر می بینید که مزاحمان نزدیک خانه شما هستند ، چراغ های خود را روشن و خاموش کنید. این یکی از بهترین دستگاه های خانگی هوشمند در دسترس است و عملکرد آن که معمولاً از طریق موج Zطراحی می شود فراتر از روشنایی اتاق شما است. این می تواند به عنوان یک سیستم امنیتی در حالی که شما در حال کار هستید ، عمل کند.

  1. درب Wi-Fiرا فعال کنید
    4. WiFi-Enabled Video Doorbell

اگر شما کسی هستید که به دلیل شغل و یا ترجیح شخصی شما همیشه به مسافرت سفر می کند ، پس از آن باید دکمه ویدیویی با قابلیت WiFiیکی از به دنبال ترین دستگاه های خانگی هوشمند باشد. همانطور که از نام آن پیداست ، می توانید این درب ویدیو را به WiFiخود در هر کجا که هستید جفت کنید. پس از جفت شدن ، می توانید از طریق میکروفون داخلی به درب خود از راه دور پاسخ دهید. همچنین می توانید با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار کنید که خانه نیستید و به آنها تاریخ می دهید تا بتوانند از پس شما برآیند. ویژگی زنگ این درب ویدیویی به محض اینکه شخصی نزدیک درب شما باشد به شما اطلاع می دهد یا به شما اطلاع می دهد. صرف نظر از مکان شما ، می توانید خانه خود را تماشا کنید تا مزاحمان نتوانند راه خود را در داخل خانه پیدا کنند. این دستگاه خانه هوشمند برای ردیابی بسته هایی که هنگام دور بودن به خانه شما تحویل می شوند ایده آل است.

به عنوان یک درگاه ویدیویی ، می توانید ببینید که چه کسی به درب شما نزدیک است. در اواخر ساعت ، دید مادون قرمز چراغ را روشن می کند و اطمینان می دهد که می بینید چه اتفاقی در اطراف خانه شما رخ می دهد. اگر در حین دور بودن افراد ناشناس اطراف ملک خود را می بینید ، می توانید از آنها عکس بگیرید و به پلیس ارسال کنید.

برای ایمن تر ساختن منزل خود می توانید تصمیم بگیرید که قفل های درب هوشمند را نیز نصب کنید. با این کار فرصتی به شما می دهد که قفل کردن درب خود را با تلفن هوشمند خود در هر کجا که هستید انجام دهید. گذشته از اینکه منزل خود را ایمن تر کنید ، این درب فیلم ویدیویی که با قفل های درب هوشمند جفت می شود ، هنگامی که شما نیاز دارید که با دستان کامل وارد خانه شوید ، مفید خواهد بود.

  1. ترموستات لانه

این دستگاه خانه هوشمند به شما امکان می دهد تا دمای خانه را مستقیماً از طریق تلفن یا سیستم فرمان صوتی خود کنترل کنید. با استفاده از این وسیله ، پس انداز می کنید که معمولاً برای پرداخت خنک کننده و گرمایش استفاده می شد. می توانید این دستگاه را به تلفن هوشمند خود متصل کرده و هر زمان که بخواهید ، دما را تغییر دهید. اگر بعد از یک روز آفتابی از محل کار خود برگشته اید و به آرامش یک خانه خنک نیاز دارید ، می توانید دما را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند خود خنک کنید. این فقط پول شما را پس انداز نمی کند؛ همچنین زندگی را برای شما و عزیزان راحت و آسان می کند.

یکی از اصلی ترین ویژگی های این دستگاه خانه هوشمند نمایشگر قابل خواندن است که تضمین می کند هر کسی می تواند دما را کنترل و تغییر دهد. در حال حاضر ، این دستگاه خانه هوشمند اولین دستگاه ترموستات است که دارای مجوز انرژی استار است. این گواهینامه به دلیل مزایای صرفه جویی در مصرف دستگاه به انرژی صادر می شود.

این دستگاه های هوشمند ذکر شده در بالا قادرند ضمن داشتن مزایای قابل توجهی زندگی شما را راحت کنند. با تبدیل شدن سال 2019 به 2020 ، من مطمئن هستم که ما شاهد میزبان فناوری و نوآوری جدید IOTخواهیم بود که از ترسناک بودن تا جذابیت دارد. ما در اینجا خواهیم بود تا شما را از طریق آن راهنمایی کنیم.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر