چگونه طراحی بصری بر فروش و بازاریابی تاثیر می گذارد.

چگونه طراحی بصری بر فروش و بازاریابی تاثیر می گذارد.

چگونه طراحی بصری بر فروش و بازاریابی تاثیر می گذارد.

به عنوان طراحان گرافیک، ما باید پیام برندها را به مشتریان خود انتقال دهیم. راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد - آگهی ها، کارت پستال ها، طراحی لوازم التحریر، آرم ها، طلسم ها، بروشورها و بسته های اطلاعاتی، چندین رسانه قابل نامحدود هستند. برای ایجاد یک طراحی موثر، شما باید از تفاوت های جزئی  پیام فروش مطلع شوید و از این اطلاعات برای ایجاد یک طراحی بصری استفاده کنید که بیننده بتواند با دکمه های طراحی و تماس  تعامل  برقرار کند. به جای تمرکز بر فروش فوری، مهم است که تمرکز بر ایجاد یک استراتژی بلند مدت باشد که ارزش و بازده بالای سرمایه گذاری را به ارمغان بیاورد. مردم تمایل دارند که محصولات را از یک منبع قابل اعتماد خریداری کنند تا بتوانند ارتباطی با وثیقه نام تجاری ایجاد کنند، مهم است که موجب فروش فوری شود. بازاریابی طرح های خود در واقع ، مهارت است که می تواند با زمان، صبر و تلاش، درست شود.

 

 

visual

هنگام ایجاد نگاه و احساس طراحی، طراحان طرح، رنگ، طرح، محتوا، تایپوگرافی، الگوها و تکرار را مطالعه می کنند. با استفاده از این عناصر طراحی آنها محتوای منسجم و هماهنگ ایجاد می کند که می تواند بیننده را از طریق اطلاعات هدایت کند. هنگامی که درست انجام شد، این می تواند آگاهی از نام تجاری را بالا ببرد و در واقع یک درآمد با ارزش را به ارمغان می آورد.
بازاریابی محتوا معمولا شامل اطلاعات تصویری، تصاویر و فیلم ها می شود. مقالات با تصاویر و فیلم ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و در مقایسه با کسانی که تصاویر کمتری دارند بیشتر در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. در اینجا یک تحلیل جالب از نحوه تاثیر رسانه ها روی استراتژی های بازاریابی بازاریابان آنلاین در سال گذشته وجود دارد:

1. حدود 90 درصد از بازاریابان آنلاین، گفته اند که برای ارتقای کسب و کار خود، حدود 50 درصد از تصاویر را استفاده می کنند.
2. حدود 40٪ از بازاریابان آنلاین گفتند که آثار هنری / گرافیک اصلی جذاب تراست.
3. همه بازاریابان (حدود 70٪) با این واقعیت که آنها تنها 5 ساعت در هفته صرف ساخت تصاویر خود می کنند موافق هستند.
4. حدود 30٪ گفتند که آنها با یک طراحی داخلی کار می کنند و حدود 24٪ از خدمات یک طراح آزاد استفاده می کنند.
5. حدود 36٪ گفتند که آنها زمان زیادی را برای تولید تصاویر سازگار با قابلیت های جذاب صرف می کنند.
6. 30٪ مشکل  به ارمغان آوردن طراحی بصری عالی  را دارند.
7. 60٪ بازاریابان با این واقعیت موافق بودند که تصاویر گرافیکی نقش مهمی در ایجاد تاثیر داشته است.
8. اکثر بازاریاب ها هزینه های 10 تا 20 درصد بودجه سالانه خود را برای تصاویر پرداختند.
9. 35٪ بازاریابان گفتند که در سال بعد، حدود یک سوم بودجه سالانه خود را برای تصاویر تبلیغاتی صرف خواهند کرد.

نقش تصاویر در وب سایت به اندازه کافی قابل تصور نیست. در بازارهای پرجمعیت و بسیار بصری امروز، وب سایت ها باید به خوبی طراحی شوند تا بتوانند پایدار بمانند. هنگامی که به طراحی وب وارد میشود ، ابتدا مهم است. هنگامی که یک کاربر روی صفحه وب شما می آید، شما حدود 59 ثانیه دارید تا بر آنها تاثیر بگذارد. به منظور ایجاد این فرم از یک اتصال، صفحه وب باید در درخواست، کاربرد، و کیفیت کلی ارائه شود. فونت ها، رنگ، فاصله، تقارن و سایر عناصر طراحی دیگر نقش مهمی در ایجاد یک طراحی هماهنگ، دارند.

در اینجا چند آمار در مورد اولین نتیجه گیری ها وجود دارد.1. حدود 94٪ از اولین تصورات مربوط به نگاه و احساس طراحی است. بنابراین بسیار مهم است که بتوانیم چشم انداز کاربر را بر روی یک صفحه وب حرفه ای ایجاد کنیم.
2. حدود 75 درصد از کاربران، در مورد شرکت، ارزش ها و اعتبار آن ها بر اساس صفحه وب، قضاوت می کنند.
3. حدود 80٪ از کاربران به یک صفحه وب که  بد طراحی می شوند هیچگاه بر نمیگردند.

داشتن یک صفحه وب جالب و بسیار تاثیرگذارنه تنها برای هدایت  ترافیک، بلکه برای کمک به کاربر برای کشف سایر صفحات وب سایت  مفید است . اگر شرکت کننده با برخی از جنبه های طراحی در یک صفحه وب خوشحال نباشد، احتمالا بیشتراز این  نمی خواهد بخش های دیگر وب سایت را کشف کند.
فناوری پیشرفت کرده است تا ما را قادر به مشاهده داده های زمان واقعی برای اندازه گیری و دیدن آنچه که باعث  ترافیک است، می کند. ما می توانیم تجزیه و تحلیل یک تصویر و یا یک گرافیک را با تجزیه و تحلیل تعدادی  دلخواه، قدردانی، صرفه جویی و سنجش آنچه که در نهایت باعث جذب مشتریان می شود، انجام دهیم .

 

visual

برای تکمیل ، در اینجا لیستی از 6 استراتژی بازاریابی محتوا بصری است که طراحان باید در سال جاری بدانند. در مقایسه با داده هایی که در سال گذشته جمع آوری شده، می توانیم ببینیم که کسب و کار ها شروع به درک تاثیر طراحی بصری و نقش آن در فروش و بازاریابی می کنند.
1. حدود 32٪ از بازاریابان آنلاین می گویند که محتوای بصری مهم ترین شکل بازاریابی برای کسب و کار خود است، و وبلاگ نویسی دومین است.
2. 11٪ بیشتر از بازاریابان B2C می گویند محتوای بصری مهم ترین محتوا برای بازاریابی دیجیتال است.
3. مطالعات ردیابی چشم نشان می دهد که انسان زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به تصاویر می کند تا خواندن یک متن در یک آگهی. 
بنابراین وزن یک تصویر زمانی که همراه با متن  است اثر بزرگی را  ایجاد  می کند، حتی پس از روزهای نخستین اثربزرگی ایجاد می کند .

4. Infographics تا به حال تاثیر زیادی بر روی بازاریابان B2B داشته و می تواند ترافیک وب را تا 11٪ افزایش دهد.
5. پست فیس بوک و توییتر  با تصاویر دو برابربیشتر نسبت به بدون عکس باعث جذب میشود.
6. 67٪ از بازاریابان فیس بوک را مهمترین پلت فرم بازاریابی می دانند.
طراحی بصری یک ابزار ضروری برای بیان خلاقانه است و همچنان نقش مهمی در بازاریابی دیجیتال ایفا خواهد کرد. همانطور که فناوری همچنان به تکامل می رسد، طراحان باید با روند و تجزیه و تحلیل برای ایجاد محتوای بصری که نه تنها به نیازهای بازار پایبند باشد، بلکه به طور موفقیت آمیزی یک ایده را در خود جای بدهد  و کاربر را درگیر کرده است، باشد. تصاویرمؤثر میتوانند برای برقراری ارتباط ایده ها مورد استفاده قرار بگیرند.
ما امیدواریم که این مقاله همراه با آمار جمع آوری شده در بالا  شما را به یادگیری بیشتر و درک قدرت تصویر، تشویق کند. تاثیر و دلیل آن ممکن است برای ادغام محتوای بصری در استراتژی بازاریابی کسب و کار شما باشد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها