آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

5دلیل که شما باید از IGTV اینستاگرام برای تجارت خود استفاده کنید

آیا قصد دارید اینستاگرام IGTVرا به استراتژی تجاری فعلی خود اضافه کنید؟ در اینجا چند دلیل وجود دارد که شما باید از شانس یادگیری و رشد با آن استفاده کنید!

اینستاگرام به تازگی آخرین برنامه خود ، اینستاگرام تلویزیون (یا همانطور که بیشتر از آن IGTVشناخته می شود) را راه اندازی کرده است و بسیاری معتقدند که به زودی با امثال YouTube- خصوصاً با فرمت عمودی آن - رقابت می کند ، و این باعث می شود تا هم برای ویدیو هم تراز شود و هم برای ایجاد و مصرف از طریق تلفن همراه شما.

اگر می خواهید IGTVرا به استراتژی تجاری فعلی خود اضافه کنید ، در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا شما باید از این برنامه استفاده کنید...

 1. فیلم آینده است
  1. Video is the Future

طبق آمارهای Wordstream، یک سوم فعالیت آنلاین صرف تماشای فیلم می شود - و بیش از نیمی از آن محتوای ویدیویی در تلفن های همراه ما مشاهده می شود. نکته جالب توجه برای کاربران IGTVاین است که انتظار می رود این آمار افزایش یابد ، پیش بینی می شود سیسکو تا سال 2021 ، 78٪از ترافیک داده های تلفن همراه به صورت ویدیویی باشد.

آنچه این آمار به ما می گوید این است که ما به عنوان بازاریابان آنلاین و صاحبان مشاغل، باید ویدیوی بازاریابی را به عنوان بخشی جدایی از استراتژی بازاریابی محتوا خود بسازیم - و آنهایی که از ما ایجاد ویدیو می کنند که برای موبایل بهینه شده است یک قدم جلوتر از بقیه خواهد بود.

 1. به تجهیزات گران قیمت احتیاج ندارید

اگر قبلاً از ویدیو استفاده نکرده اید ، ممکن است هزینه بالقوه آن را از بین ببرید ، با سخت افزار و نرم افزارهای صوتی ، روشنایی ، فیلمبرداری و ویرایش ، اغلب با یک برچسب قیمت سنگین. مسئله این است که هیچ یک از این موارد برای شروع کار ضروری نیست. قالب عمودی IGTVیک دعوت مثبت برای سازندگان فیلم در هر سطح است تا با تلفن در جیب خود خلاقیت پیدا کنند! این کانال دقیقاً برای آن طراحی شده است - و گرچه هنوز هم می توان از تجهیزات گران قیمت تری استفاده کرد ، به هیچ وجه یک ضرورت نیست. تا زمانی که تلفن همراه دارید ، برنامه های رایگان مانند InShotوجود دارد که به شما کمک می کند تا با هر چیز دیگری شروع کنید.

 1. هنوز هیچ کس دیگری نیست!

اگر می توانستید به سال 2005 برگردید و از اولین بار کانال YouTubeرا راه اندازی کنید ، آیا این شانس را نمی خواهید؟خوب ، شما اکنون این شانس را دارید ... این زمان برای ورود به زمین برای IGTVاست! در حال حاضر با استفاده نسبتاً کمی از کاربران ، این فرصت مناسب برای استقرار ، آموختن آنچه مؤثر است (و چه چیزی نیست) و ماندن از بسته است ، مطمئناً قبل از افزایش محبوبیت IGTV، چه کسی مطمئناً روی پاشنه شما داغ خواهد شد.

 1. اینستاگرام می خواهد شما را به
  4. Instagram Wants You to

این اسباب بازی جدید و براق اینستاگرام است - و آنها می خواهند شما از آن استفاده کنید! چرا باید این برای شما مهم باشد؟ خوب ، زیرا آنها می خواهند شما را تحریک کنند! ما دیدیم که با صفحات کسب و کار در فیس بوک اتفاق افتاده است. هنگامی که این اولین بار راه اندازی شد ، صاحبان صفحه 100٪از دسترسی ارگانیک را می دیدند!

ما همین کار را با فیس بوک لایو دیدیم زیرا آنها دوباره محبوب جدید خود را بیشتر از سایر فرم های سنتی پست به دست آوردند.

ما کاملا می توانیم انتظار داشته باشیم که همین اتفاق با IGTVاتفاق بیفتد - در واقع ، ما قبلاً چندین ویژگی عالی را که آنها به کاربران IGTVارائه کرده اند دیده ایم ...

ویژگی 'swipe up' آرزو شده از استوری های اینستاگرام اکنون در دسترس هر کسی است که می خواهد ویدیوی IGTVخود را تبلیغ کند (نه فقط حساب هایی با 10kدنبال کننده یا بیشتر) و اینستاگرام در توضیحات ویدیوی ما پیوندهایی را فراهم می کند - چیزی که در هر جای دیگری در کانال موجود نیست به غیر از زندگی نامه ما.

این قدرتها احتمالاً برای همیشه دوام نخواهند داشت ، پس اکنون وارد آنجا شوید و از مزایای آن استفاده کنید!

 1. آسان است

هیچ کس انتظار سطح محتوای فیلم هالیوود را ندارد! ساخت ویدیوی موبایل از نظر ماهیت ، خشن تر و آماده تر است. سهولت آن به ما امکان می دهد بدون نیاز به مجموعه پیچیده یا کیت فنی ، محتوا را مانند گذشته ضبط کنیم.

البته ، فیلمبرداران با تجربه هنوز هم می خواهند تخصص خود را نشان دهند و دانش و کیفیتآنها برای این امر مفید باشد. اما هنوز هم می توانید بدون همه این موارد ، محتوای جذاب و سرگرم کننده ایجاد کنید.

بنابراین ، اگر هنوز به IGTVنپرداخته اید ، من شما را تشویق می كنم كه تلفن خود را بیرون بیاورید و به دنبال آن باشید. چرا با چیزهای کوچک مانند مقدمه ای برای شما و تجارت خود شروع نمی کنیم؟

می خواهید شروع کنید؟
Want to Get Started?

امیدواریم توانسته باشیم شما را متقاعد کرده باشیم و دوست داشته باشید IGTVرا امتحان کنید - اما قبل از انجام این کار ، چند نکته مهم برای کمک به شما وجود دارد:

 1. استراتژیک باشید:

بدون توجه به نحوه هماهنگی و پشتیبانی از اهداف تجاری خود ، وارد IGTVشوید. همیشه باید هدفی برای هر محتوایی که ایجاد می کنید وجود داشته باشد - و IGTVفرقی نمی کند.

 1. فراخوانی برای اقدام:

پس از تعیین اهداف IGTVبرای محتوای خود ، اطمینان حاصل کنید که در مورد معنای مخاطبان خود توضیح کامل دارید. مرحله بعد از مشاهده فیلم های شما چیست؟ شاید شما می خواهید که آنها نظر دهند؟ یا برای پیگیری شما در اینستاگرام یا ثبت نام در لیست ایمیل خود؟

 1. سازگار باشید:

همانند هر کانال دیگری ، کلید موفقیت ثبات است. وقتی به IGTVمتعهد شدید ، حتماً مرتباً و به طور مداوم پست کنید.

 1. معتبر باشید:

یک ویدیو یک راه عالی برای ساخت برند شماست زیرا به مخاطبان شما این امکان را می دهد تا واقعاً شما را ببینند و بشنوند ، که بسیار شخصی تر از یک پست وبلاگ یا حتی یک پادکست است. اطمینان حاصل کنید که محتوایی که شما تولید می کنید واقعی است و شما و تجارتتان را به صورت معتبر نشان می دهد. این بهترین راه برای ایستادگی در یک بازار شلوغ است.

 1. آزمایش:

با تعداد کمی کاربر در حال حاضر شروع کنید، این زمان مناسب برای آزمایش انواع مختلف محتوا است تا ببیند چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر است.

 1. تحقیق:

در حال حاضر تعداد زیادی منابع عالی در خارج وجود دارد که به شما در شروع کار با IGTVکمک می کند ، بنابراین با قرار دادن مقدماتی ، به خودتان بهترین فرصت را بدهید.

 1. اندازه گیری موفقیت:

با یک کانال بسیار جدید ، همه ما با هم یاد می گیریم و معیارهای بسیار کمی در آنجا وجود دارد. بنابراین عملکرد خود را رصد کنید و کدامیک از انواع ویدیوها را به خوبی کار کنید و کدام یک موفقیت کمتری را ردیابی کنید. با انجام این کار می توانید استراتژی و نتایج IGTVخود را بهینه کنید.

در آخر ، تفریح کنید! اینستاگرام تلویزیون هنوز جدید است و شما این شانس را دارید که با آن یاد بگیرید و رشد کنید - بنابراین از سفر لذت ببرید!

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر