آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

روند بازاریابی ویدیویی در سال 2020

برای شکل گیری بهتر استراتژی بازاریابی دیجیتال و ارائه نتایج بهتر ، باید بدانید که بازاریابی ویدیویی برای سال 2020 از چه مواردی استفاده می کند.

رسانه های اجتماعی ، ظهور داستانها و نحوه استفاده مردم از رسانه ، همگی باعث شده است که افراد را در ساخت فیلم مهم تر از گذشته مجاب کند، به این معنی که باید از روند بازاریابی ویدیویی برای سال 2020 آگاهی داشته باشید. در واقع ، 83٪ از بازاریابان معتقدند که ویدیو اهمیت فزاینده ای پیدا می کند ، که نشانگر شروع مارک های بیشتر استفاده از آنها به عنوان بخشی از استراتژی های بازاریابی دیجیتال آنها است.

در حالی که این برای کسانی که ویدیو تولید می کنند بسیار عالی است ، اما این روند نشان می دهد که به زودی رقابت بیشتری را در این زمینه نسبت به گذشته خواهیم داشت. برای این منظور ، ما نگاهی به برخی از روندهای بزرگ بازاریابی ویدیویی برای سال 2020 انداخته ایم که می توانید برای اطلاع از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید. در اینجا برخی از روندهایی که ما و کارشناسان صنعت معتقدیم شما باید پیش از سال جدید در نظر داشته باشید آمده است:

فیلم های شخصی شده

شخصی سازی در حال حاضر یک کلمه کلیدی بزرگ است و چیزی است که بازاریابان نه تنها باید آن را جدی بگیرند بلکه باید به حق خود نیز برسند. نه تنها 72٪ از مصرف كنندگان می گویند كه هم اكنون فقط با پیام های بازاریابی شخصی سازی می شوند ، 60٪ از بازاریابان شخصی سازی را استراتژی كلیدی در جهت بهبود كیفیت هدایت خود می دانند.
Personalized videos

گذشته از این آمار ، شخصی سازی در بازاریابی به شما امکان می دهد با ارائه تجربیاتی متناسب با آنها ، با مخاطبان خود رابطه برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا از جمعیت دور شوید و به مصرف کنندگان دلیل خرید و رسیدگی به نیازها و نقاط درد را ارائه دهید.

از طریق شخصی سازی ، شما می توانید راه حل های بسیار هدفمند برای نیازهای مصرف کنندگان ارائه دهید ، و به طور موثری در هنگام جستجو برای آن راه حل ها و تصمیم گیری در مورد خرید به آنها کمک کنید. شما همچنین بسیار به یاد ماندنی خواهید بود ، مهم است زیرا بیش از 90٪ مصرف کنندگان بیشتر از مارک هایی که می شناسند و با به آنها پیشنهاد شده و یا توصیه شده را خریداری می کنند.

برندهایی که در گذشته از شخصی سازی استفاده کرده اند ، نتایج بسیار خوبی را مشاهده کرده اند ، مانند Cadbury ، که در سال 2014 یک ویدئوی شخصی را راه اندازی کرد. این ویدئو شامل محتوای شخصی بینندگان است. مستقیم با آنها صحبت می کند. این کمپین منجر به نرخ کلیک 65٪ و نرخ تبدیل 33.6٪ شد. اگرچه این یک نمونه قدیمی است ، اما هنوز هم قدرت شخصی سازی فیلم را می توان نشان داد.

فیلم های طولانی

همه ما بارها و بارها شنیده ایم که طول توجه انسان رو به کاهش است و اکنون کوتاه تر از ماهی ماهی است - حتی اگر چند سال پیش یک مطالعه این واقعیت را رد کند. این امر باعث شده است تا بسیاری از بازاریابان با هدف الهام بخشیدن از مشارکت بیشتر ، دوباره روی فیلم های کوتاه قرار بگیرند ، اما به نظر می رسد این تغییر در سال 2020 تغییر کرده است.

در سال 2017 ، حدود 80٪ از فیلم ها کمتر از 5 دقیقه طول داشتند ، با این حال ، این فیلم های کوتاه تمایل داشتند که کمتر از یک سوم از مشارکت کلی در محتوای ویدیو را هدایت کنند. در مقایسه ، فیلم هایی که 15 دقیقه یا بیشتر بودند منجر به کاهش 50٪ از مخاطبان می شد.

این آمار همراه با این واقعیت است که میانگین کاربر 88٪ بیشتر وقت خود را در یک وب سایت با محتوای ویدیو صرف می کند ، نشان می دهد که فیلم های با فرم طولانی می توانند به افراد علاقه مند به پیام شما و برند شما کمک کنند. فیلم های بلند شما را قادر می سازند فرم داستانی را کامل تر برای شما به یاد بیاورند و همچنین به آموزش مخاطبان خود کمک کنند - چه در مورد محصولات شما و چه از ارزش برند شما.

بسیاری از ما هنوز تحت تاثیر این تصور هستیم که فیلم ها باید به سرعت قابل هضم باشند - با توجه به اینکه سایر مطالب برای علاقه شما به رسانه های اجتماعی رقابت می کنند ، فیلم های بازاریابی باید بیش از 30 ثانیه تا یک دقیقه طول نکشند. با این حال ، مصرف کنندگان هنوز مشتاق برای داستان هستند و بازاریابان می توانند نیاز خود را با مطالب خلاق ، روایتگر و با فرم طولانی که از مدت زمان پنج دقیقه بیشتر است ، برآورده سازند.

وی افزود: "افزایش محتوای ویدئویی با فرم طولانی یکی از مهمترین تغییراتی است که انتظار داریم در سال 2020 شاهد آن باشیم. طراح برند لباس پوشاک Patagonia در حال حاضر ثابت کرده است که مارک های تجاری اگر این کار را به خوبی انجام دهند می توانند موفق شوند. بازاریابی ویدیویی آنها به تازگی مستندهایی با فرم طولانی را کشف کرده است که افراد واقعی را که به آنها وصل شده اند، کشف می کند.

"محتوای ویدئویی به یاد ماندنی ، احساسی ، با فرم طولانی مانند این ، به برندها این امکان را می دهد تا از طریق داستانهایی که علاقه انسانی به آنها دارند ، در سطح عاطفی تری با مصرف کنندگان خود ارتباط برقرار کنند."

فیلم های 360 درجه
360-degree videos

دستگاه های هوشمند و هدست های VR ، مانند Oculus Rift ، فیلم های 360 درجه را بسیار قابل دسترسی تر می کنند. در نتیجه ، مردم به احتمال زیاد یک فیلم 360 درجه نسبت به همان فیلم را در قالب سنتی مشاهده می کنند ، با این حساب Magnifyre می داند که بیشتر از 29٪ افراد گزینه 360 درجه را انتخاب می کنند.

این شکل از ویدیو همچنین قصد خرید 7٪ بیشتر را دارند. این بدان معنی است که فیلم های 360 درجه می توانند به ارائه ROI بیشتر از قالب های ویدیویی سنتی کمک کنند و در عین حال باعث افزایش آگاهی و تعامل برند می شوند.

یکی از برندهایی که از فیلم های 360 درجه ای نتایج خوبی دید ، کیت کِت بود که از این قالب برای نمایش دادن نوار شکلات کاکوئی خود استفاده می کرد. کمپین YouTube نرخ تکمیل را به دست آورد که بیش از دو برابر میانگین در سکوی ویدیو بود. همچنین این شرکت موفق به افزایش چشمگیر 35٪ در مورد توجه و افزایش 100٪ در فراخوان تبلیغات شد.

پس جای تعجبی ندارد که فیلم های 360 درجه قرار است در سال 2020 به گزینه ای محبوب تر تبدیل شوند. این مارک ها به منظور گفتن داستانها و جذب مشارکت ، احتمالاً تجربه همه جانبه ای را که ارائه می دهند در آغوش می گیرند.

افکار نهایی

فیلم ها محتویاتی را ارائه می دهند که می توانند به سرعت و به راحتی در تعداد زیادی کانال دیده شوند. با این وجود ، دیگر کافی نیست که فقط یک فیلم کوتاه برای رسانه های اجتماعی ایجاد کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که از ویدیوهایی در قیف بازاریابی خود استفاده می کنید ، و همچنین از آخرین قالب ها و تکنیک های ویدیویی استفاده می کنید تا رقابتی باقی بمانید.

شایان ذکر است که در حالی که قبلاً شرکت ها با هزینه ایجاد فیلم دست و پنجه نرم کرده اند ، اما اکنون که به یک نوع محتوای پرطرفدار تبدیل شده اند و برای برند های مختلف از قبل قابل دسترسی تر است. در نهایت این بدان معنی است که عدم استفاده از فیلم ها می تواند شما را از رقبای خود دور کند

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر