آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه طراحی بصری بر فروش و بازاریابی تاثیر می گذارد؟

پست کامل را بخوانید.

به عنوان طراحان گرافیک، ما باید پیام برند را به مشتریان خود انتقال دهیم. راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد - آگهی ها، کارت پستال ها، طراحی لوازم التحریر، آرم ها، بروشورها و بسته های اطلاعاتی، چندین رسانه قابل نامحدود هستند. برای ایجاد یک طراحی موثر، شما باید از تفاوت های ظریف پیام فروش مطلع شوید و از این اطلاعات برای ایجاد یک طراحی بصری استفاده کنید که بیننده بتواند با دکمه های طراحی و تماس به عمل تعامل کند. به جای تمرکز بر فروش فوری، مهم است که تمرکز بر ایجاد یک استراتژی بلند مدت باشد که ارزش و بازده بالای سرمایه گذاری را به ارمغان بیاورد. مردم تمایل دارند که محصولات را از یک منبع قابل اعتماد خریداری کنند تا بتوانند ارتباطی با هویت نام تجاری ایجاد کنند، مهم است که فروش فوری را ایحاد کند. طرح های بازاریابیبه طور موثر، مهارت است که می تواند با زمان، صبر و تلاش، درست شود.

هنگام ایجاد نگاه و احساس طراحی، طراحان طرح، رنگ، طرح، محتوای، تایپوگرافی، الگوهای و تکرار را مطالعه می کنند. با استفاده از این عناصر طراحی آنها محتوای منسجم و هماهنگ ایجاد می کند که می تواند بیننده را از طریق اطلاعات هدایت کند. هنگامی که درست انجام شد، این می تواند آگاهی از نام تجاری را بالا ببرد و در واقع یک درآمد با ارزش را به ارمغان می آورد.

visual marketing

بازاریابی محتوا معمولا شامل اطلاعات تصویری، تصاویر و فیلم ها می شود. مقالات با تصاویر و فیلم ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و در مقایسه با بقیه موارد که تصاویر کمتری دارند بیشتر در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

در اینجا یک تحلیل جالب از نحوه تاثیر رسانه ها روی استراتژی های بازاریابی بازاریابان آنلاین در سال گذشته است:

1. حدود 90 درصد از بازاریابان آنلاین، گفتند که برای ارتقای کسب و کار خود، حدود 50 درصد از تصاویر را استفاده می کنند.
2. حدود 40٪ از بازاریابان آنلاین گفتند که آثار هنری / گرافیک اصلی جذاب ترمی باشد.
3. همه بازاریابان (حدود 70٪) به اتفاق آرا به این واقعیت که آنها تنها 5 ساعت از وقت خود را صرف ساخت تصاویر می کنند، اعتراف کردند.
4. حدود 30٪ گفتند که آنها با یک طراحی داخلی کار می کنند و حدود 24٪ از خدمات یک فری لنس را استفاده می کنند.
5. حدود 36٪ گفتند که آنها زمان زیادی را برای تولید تصاویر سازگار با قابلیت های جذاب ساخته اند.
6. 30٪ مشکل ایجادتصاویری کهبه خوبی طراحی شده اند را دارند.
7. 60٪ بازاریابان با این واقعیت موافق بودند که تصاویر گرافیکی نقش مهمی را در ایجاد تاثیر داشته اند.
8. اکثر بازاریاب ها هزینه های 10 تا 20 درصد بودجه سالانه خود را برای تصاویر پرداختند.
9. 35٪ بازاریابان گفتند که در سال بعد، حدود یک سوم بودجه سالانه خود را برای تصاویر تبلیغاتی صرف خواهند کرد.

visual marketing

نقش تصاویری که در وب سایت وجود دارد به اندازه کافی قابل تصور نیست. در بازارهای پرجمعیت و بسیار بصری امروز، وب سایت ها باید به خوبی طراحی شوند تا بتوانند پایدار بمانند. هنگامی که یک کاربر به صفحه وب شما وارد می شود، شما حدود 59 ثانیه دارید تا بر آنها تاثیر بگذارد. به منظور ایجاد این فرم از یک اتصال، صفحه وب باید در درخواست، کاربرد، و کیفیت کلی را ارائه دهد. فونت ها، رنگ، فاصله، تقارن و سایر عناصر طراحی دیگر نقش مهمی در ایجاد یک طراحی هماهنگ، دارند.

در اینجا چند آمار در مورد اولین نتیجه گیری ها وجود دارد:

1. حدود 94٪ از اولین تصورات مربوط به نگاه و احساس طراحی است. بنابراین بسیار مهم است که بتوانیم چشم انداز کاربر را بر روی یک صفحه وب حرفه ای ایجاد کنیم.
2. حدود 75 درصد از کاربران، در مورد شرکت، ارزش ها و اعتبار آن ها بر اساس صفحه وب، قضاوت می کنند.
3. حدود 80٪ از کاربران به یک صفحه وب بد طراحی شده نگاه نمیکنند.

داشتن یک صفحه وب جالب و بسیار تاثیرگذار مفید است نه تنها برای هدایت ترافیک، بلکه برای کمک به کاربر تا بتواند سایر صفحات وب سایت را کشف کند. اگربازدید کننده ازبرخی از جنبه های طراحی در یک صفحه وب خوشش نیاید، احتمالا بیشتر از این نمی خواهد که بخش های دیگر وب سایت را کشف کند.

فناوری پیشرفت کرده است تا ما را قادر به مشاهده داده های زمان واقعی برای اندازه گیری و دیدن آنچه که باعث هدایت ترافیک است، بکند.

visual marketing

برای تکمیل، در اینجا لیستی استراتژی بازاریابی محتوا بصری است که طراحان باید در سال جاری بدانند. در مقایسه با داده هایی که در سال گذشته جمع آوری شده، می توانیم ببینیم که کسب و کار ها شروع به درک تاثیر طراحی بصری و نقش آن در فروش و بازاریابی می کنند.

1. حدود 32٪ از بازاریابان آنلاین می گویند که محتوای بصری مهم ترین شکل بازاریابی برای کسب و کار خود است، و وبلاگ نویسی دومین است.

2. 11٪ بیشتر از بازاریابان B2C می گویند محتوای بصری مهم ترین محتوا برای بازاریابی دیجیتال است.
3. مطالعات ردیابی چشم نشان می دهد که انسان زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به تصاویر می کند تا خواندن یک متن در یک آگهی. بنابراین وزن یک تصویر زمانی که همراه با متن می باشد مجبور است که تاثیر بزرگی ایجاد کند حتی پس از روزهای نخستین مشاهده آن.
4. Infographics تا به حال تاثیر زیادی بر روی بازاریابان B2B داشته و می تواند ترافیک وب را تا 11٪ افزایش دهد.

طراحی بصری یک ابزار ضروری برای بیان خلاقانه است و همچنان نقش مهمی در بازاریابی دیجیتال بازی خواهد کرد. همانطور که فن آوری همچنان به تکامل می رسد، طراحان باید با روند و تجزیه و تحلیل برای ایجاد محتوای بصری که نه تنها به نیازهای بازار پایبند باشد، بلکه با موفقیت یک ایده را به هم پیوسته و کاربر را درگیر کند. تصاویری مؤثر میتوانند برای برقراری ارتباط ایدهها مورد استفاده قرار بگیرند. ما امیدواریم که این مقاله همراه با آمار جمع آوری شده در استراتژی بازاریابی کسب و کار شما را کمک کند.

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر