آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

5 روش اثبات شده برای ایجاد وفاداری مشتری به فروشگاه الکترونیک شما

در عصری هستیم که گزینه های ظاهرا بی حد و حصری وجود دارد که خریدار توسطانگشتان خود از طریق اینترنت می تواند به آن دسترسی داشته باشد، در همه جا صاحبان کسب و کار کوچک با یک سوال عمده روبرو هستند. اینکه شما چگونه خود را به اندازه کافی برجسته نشان می دهیدکه نه تنهامشتری خرید اولیه را انجام میدهد، بلکه پس از گذشت زمان به خرید از وب سایت تجارت الکترونیک شما ادامه می دهد.

بهبود میزان مصرف مشتری بستگی به تقویت این سه عامل در میان مخاطبین شما دارد:احساس تعلق، تجربه مشتری برجسته و اعتماد. هنگامی که کسب و کار شما آنلاین است، این همیشه ساده ترین کاری است که می توانید انجام می دهید. به عنوان مثال، اعتماد ساختن زمانی که شما مکالمات را در سراسر صفحه نمایش می دهید، ازجای چهره به چهره، سخت تر است.

با این حال، این چالش به معنای غیرممکن نیست یک اصل ساده برای به یاد آوردن آن اینست که مشتریان خوشحال از وفادارترینها هستند. با استفاده از این ایده به عنوان یک اصل، ما پنج راهبرد ارائه می دهیم که می توانید برای بالا بردن میزان نگهداشت مشتری خود، هرچند که در حال ایجاد وفاداری در مشتری باشد، استفاده کنید.

01. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

اجازه ندهید مشتریان با شما غریبه باشند راه حقیقی برای کمک به خریداران شما این است که در زمان تعامل با نام تجاری خودتان ، احساس کنند که آنها را به گفتگو در آورده ید. صحبت کردن: این همان شیوه ای است که ما بیشترین وقت خودمان را در آشپزخانه اداری گذراندیم و نزدیکترین دوستی هایمان را ساختیم. در سراسر برد، تمایل به ما را نزدیک تر می کند. این اصل تا زمانی که به قلمرو اینترنت وارد می شود، تغییری نمی کند. بلکه در حقیقت، این موضوع مسلما بسیار مهمتر می شود، زیرا شما باید تلاش بیشتری بکنید تا شخصیت کسب و کار خود را از طریق آن ایجاد کنید. چگونه می توانید این را انجام دهید؟

لایو (فیلم تصویری زنده) به وب سایت خود اضافه کنید: قدم مهمی است که به معنای واقعی کلمه صحبت کردن با بازدید کنندگان فروشگاه شما است. ابزار مخفی شما برای انجام این کار با استفاده از یک ویژگی چت زنده در وب سایت شما است. به عنوان مثال، با Wix Chat،توانایی تنظیم اعلان برای هر زمانی که مشتری به صفحه فروشگاه آنلاین شما می آید، به این معنی است که میتوانید شخصا از چت روم برای تبریک به مشتری بالقوه و تازه وارد شده به سایت شما بپردازید، در مورد آنچه که به جست و جوی آن هستند ، بپرسید و توصیه های خاصی را مطابق با پاسخ به آنها ارائه دهید. این باعث بالابردن سطح توجه دقیق به مرورگرهای وبتان خواهد بود و باعث به عنوان اعضای جامعه مشتری خودتان ارزش گذاری کنید.

02. ارائه بهترین تجربه خرید آنلاین

راه دیگری برای برنده شدن مشتریان این است که فرش قرمز را برای بهترین تجربه خرید آن ها پهن کنید. از لحاظ قانونی از طریق - و سپس به حداقل رساندن - همه جزئیات کوچک که می تواند بین یک shoppers مرور در صفحات تجارت الکترونیک خود را و یک مشتری خوشحال باز کردن درب به بسته جدید خود را. ارائه یک قوطی خرید یکپارچه آسان می شود زمانی که شما ایجاد یک بخش ویژه ورود به سیستم مورد نیاز خود را از وب سایت خود، که در آن ثبت نام باز می شود تا به روند ساده تر پرداخت. در حقیقت، آن تبدیل به M.O. از بیشتر غول های خرده فروشی آنلاین برای استفاده از یک منطقه ورود به سیستم دقیقا به همین دلایل. اکنون شما می توانید با تشکر از منطقه عضو.

از طریق تفکر انحصاری - و سپس به حداقل رساندن - همه جزئیات کوچک می تواند باعث شود که یک خریدار صفحات تجارت الکترونیک شمارا مرور کند و یک مشتری پکیج های جدید را با خوشحالی باز می کند. ارائه یک پکیج خرید یکپارچه آسان می شود زمانی که شما یک بخش ویژه ورود به سیستم مورد نیازبرای وب سایت خودتان ایجاد می کنید، که در آن ثبت نام باز می شود تا به روند ساده تر پرداخت برود. در حقیقت، آن تبدیل به M.O. شده است که بیشتر خرده فروش های آنلاین از بخش ورود به سیستم استفاده می کنند. اکنون شما می توانید ازطریق بخش عضوها تشکر کنید .

نحوه اضافه کردن بخش عضو به وب سایت شما:

1. برو به Wix.com
2. ویرایشگر سایت eCom خود را باز کنید.
3. روی دکمه + در سمت چپ ویرایشگر کلیک کنید.
4. "اعضا" را انتخاب کنید.
5. روی افزودن به سایت کلیک کنید.

members-area

نحوه به روز رسانی بخش عضو در وب سایت شما:

اگر قبلا نسخه قبلی قسمت عضورا اضافه کرده اید، به سادگی وب سایت خود را در ویرایشگر Wix باز کنید، انتشار را فشار دهید، و بخش عضویتشما به صورت خودکار به روز می شود.

03. به عنوان یک نام تجاری باقی بمانید.

وعده های خود را اجرا کنید: صحبت در مورد ارائه، وعده ها و ارزش ها به عنوان یک کسب و کار بیان شده است، و همچنینیک جزء جدایی ناپذیر برای ایجاد اعتماد با مخاطبان شما است. به طور خلاصه، می گویم منظور شما چیست و منظور شما چه چیزی است. به طور مرتب تعهدات اعلام شده شما ، کیفیت و خدمات را برآورده می کند، نام تجاری خود را به عنوان چشم انداز قابل اعتماد در نظر مشتری قرار می دهد، که هر یک از صاحبان کسب و کار قصد دارند آن را انجام دهند.

04. شهرت خود را کامل کنید.

دستیابی به پیمان دست در دست قابلاطمینان، اعتماد در میان مشتریان شما را تقویت می کند. شما می خواهید آنها احساس راحتی خرید را از فروشگاه شما داشته باشند - همیشه یک شاهکار آسان، زمانی است که فرمت آنلاین یک روش استاندارد را برای اطمینان ایجاد می کنید، مانند نگه داشتن یک آیتم در دست آن ها و داشتن مکالمه با یک کارمند فروشگاه، سخت تر است. به همین دلیل ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا این چالش را برطرف کنید و موفق شوید.

vlog

05. پاداش مشتریان وفادار

در سال 1990، یک مطالعه مشترک بین استاد دانشگاه هاروارد و Bain Company، چیزی شگفت آور یافت. با سرمایه گذاری فقط کمی در حفظ مشتریان، کسب و کار می تواند تاثیر عظیمی بر سود خود را ببینید. آنها مطالعه خود را 10 سال بعد به اتمام رسانیدند. و آنها چه کشف کردند؟ در حالی که قیمت جذب مشتری های جدید در ابتدا بسیار بالا می باشد، خطوط سود حاصل از بازگشت مشتریان به سرعت با گذشت زمان افزایش می یابد تا سرمایه گذاری به ارزش آن - و برخی دیگر برسد. راز شما برای بهره برداری از این رفتار مشتری اثبات شده این است که وقت خود را اختصاص داده و به این فکر کنید که مشتریانتان برای بازدید مجدد برمی گردند.

تبلیغاتی شخصی: فروش تقریبا به طور جهانی مورد علاقه است. احساس خاصی دارد. ترکیب این دو، و شما دستور العمل برای برنده شدن بیش ترمشتریان متعهد از نام تجاری خود را داشته باشید. ارسال خبرنامه الکترونیکی، از طریق Wix ShoutOut، به طور خاص به مشترکان لیست شما یا مشتریان گذشته هدف قرار داده شده است.
از طرفی دیگر، شما می توانید تخفیف ویژه ای فقط برای آنها، اخبار خودی از نام تجاری خود، و پیش نمایش از
محتوای شگفت انگیز که می توانند در وب سایت شما پیدا کنند. آیا میخواهید تحویل خدمات مشتری را به صورت نوت بنویسید؟ فراموش نکنید که یادداشت ها را از هر مکالمه ای که ممکن است با یک مشتری در رکورد خود در فهرست تماس داشته باشید، حذف کنید. به عنوان مثال، اگر یک خریدار به دنبال یک کالای خاصی بود که در آن زمان در دسترس نبود، اما شما تحویل تازه دریافت کرده اید، به آنها ایمیل ارسال کنید تا به آنها اطلاع دهید. توجه به جزئیات مانند این باعث خواهد شد هر مشتری احساس ارزش کند و به تقویت ارتباط مثبت آنها را با نام تجاری شما بپزدازند. تبلیغات شخصی را سفارشی کنید.

sale

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر