آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نباید های طراحی صفحات وب(همراه با ارائه راهکار)

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ، یک وب سایت اولین نقطه ارتباط بین سازندگان محصول / محتوا و کاربران بالقوه است. از آنجا که تعامل فیس تو فیسخارج از تصور است، اعتبار و ارتباط باید با روش های دیگر ایجاد شود. این که آیا شما از یک سازنده وب استفاده می کنید یا ساختن موارد را از ابتدا انجام می دهید.

بهترین سایت ها یا دیزاین های برنامه، کاربران را از طریق هدایتمستقیم ، ارتباط شخصی ودید خوش آیند ارائه می دهند، اما وبسایت های بسیاری به سمت مختصرشدن افت میکنند . این ها برخی از معایب معمول وب سایت ها و برخی از راه های اجتناب از آن هستند.

نوارابزار طراح وبسایت شما

دانلود نامحدود : 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی

design-donts

فونت های متقاطع

بعضی از وبسایتها به نظر میرسد تحت این فرضیه عمل میکنند که ممکن است آن ها به آخرفضا برسند. تمام اطلاعات برای استفاده از یک اندازه فونت کوچک به صورت پکیجی می باشد . این کاربران را دستپاچه می کند و باعث می شود تا آنها را بررسی کنند.

توده های بزرگ ایجاد متن یک پدیده "TL؛ DR "یا" بیش از حد بلند " ؛ خواندنی نیست "نامیده می شود. کاربران وب دارای گزینه های بی پایان از آنچه محتوا مصرف می کنند رادارند و می خواهند با آن به طورموثر ارتباط برقرار کنند. در اینجا چند نکته برای اجتناب از "TL؛ DR" وجود دارد:
به جای اینکه تمام اطلاعات ممکن را در صفحه اول خود بچپانید. فکر کنید در مورد اینکه کاربران مختلف ممکن است چه چیزی را جست و جو کنند و آن را به صفحات فردی مرتبط با منوی ناوبری آسان جدا کنند. در صورت امکان، به جای پاراگرافها از لیست های حاوی برچسب برای ایجاد یک صفحه اسکن آسان استفاده کنید.
ازفونت های اندازه بزرگتراستفاده کنید. کاربران تمایل دارند ازپیمایش indefinitely استفاده کنند اگر آن ها مشارکت داشته باشند.

عکس فاکس پاس

چندین روش استفاده از تصاویر وبسایت شما می تواند به اعتبار آسیب برساند. انیمیشن ها و گرافیک های "clip-art" چرند به کاربران می گویند که شما سایت خود را در اواخر دهه 90 طراحی کرده اید ( به ویژه برای هر تصویر با مربع سفید که پشت آن است).همانطور که در تصاویر فتوشاپ ناشایسته ، عکس های با رزولوشن پایین و عکس های سهام غیرقابل تحسین می باشد.

هر زمان که امکان پذیر باشد، از تصاویر واقعی و با کیفیت استفاده کنید. دوربین های DSLR برای پیدا کردن آسان هستند و حتی گوشی های هوشمند اغلب می توانند تصاویر با وضوح بالا را بگیرند.
از تصاویر به صورت هدفمند و صرفه جویانه استفاده کنید. عکس های پر از تجملات مانند متن متقاطع بد می باشند. و یک عکس معنی دار و جذاب همیشه بهتر از توده های بزرگ از تصاویر بی نظیر است.

DIY !تصاویر دستکاری شده شخصی می توانند با کاربران ارتباط برقرار کنند و احساسات خود را در خانه احساس کنند. اگر فردی هستید که دارای مهارت ها و دسترسی به نقاشی صفحه هستید، این می تواند یک لمس شخصیتی عالی باشد.

design-donts

Un-مقیاس پذیر

در بازارهای معتبر مانند ایالات متحده و کانادا، دستگاه های موبایل ابزارهای مرور وب اصلی بین 60 و 70 درصد از کاربران است. در بازارهای در حال حاظر مانند اندونزی، این رقم بالغ بر 90 درصد است.
هنوز، بسیاری از وب سایت ها با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه قادر به حرکت هستند. اگر بیش از 60 درصد از کاربران شما به راحتی از طریق سایت شما هدایت نشوند، آنها را به سایت ذکر شده در Google منتقل کنید. حتی اگر سایت شما از لحاظ فنی قابل استفاده است اما برای مدیریت مشکل است، احتمال ریسک از دست دادن بازدیدکنندگان وجود دارد.

design-donts

اما یک فیکس آسان وجود دارد! قالب های وب سایت وردپرس ارزان و آسان برای استفاده هستند. نه تنها این قالب ها به طور خودکار سایت شما را برای اندازه های مختلف صفحه تنظیم می کند. آنها مزایای اضافه کردن شما برای دسترسی به کل دنیای برنامه ها و زمینه ها را دارند که می توانند به درستی به سایت شما متصل شوند.

design-donts

یک وب سایت خوب یک وب سایت متمرکز بر کاربر است. اگر کاربران شما از طریق 10 صفحه مختلف
آن چیزی را که جست و جو میکنند را پیدا کنند دیگر به صفحه ی شما برنمیگردند.

در بسیاری از وبسایتها اطلاعات مهمی در پایین صفحه و یا در بخشی از سایت که چندین مرحله برای دسترسی وجود دارد،قرار میگیرند. محتوای شما باید به همان اندازه آسان باشد تا جست و جوممکن باشد.
سایت های بزرگ اغلب دارای سه منو، یکی در بالای صفحه، یک طرف در کنار، و دیگری که کاربران میتوانند با tap open باز کنند.هرچه که اطلاعات مرتبط را روی صفحه ی اصلی شما سازماندهی میکند را شما میتوانید انجام دهید .

ابتدای چیزهای جدید: یک وب سایت پویا همیشه محتوا را افزوده و بهبود می دهد و این موارد باید در مرکزصحنه قرار بگیرند. صفحه اصلی سبک وبلاگ یک راه عالی برای به دست آوردن بیشتر به روز و محتوای ابتکاری در مقابل کاربران میشوند قبل از اینکه آنها شروع به کلیک کردن بر روی آن کنند.
با توجه به کاربران تلفن همراه، ایجاد یک طرح شفاف و قابل حمل و اجتناب از برنامه های کاربردی نا ضروری رسانه ها، همه راه هایی برای ایجاد یک وب سایت عالی است. با نگه داشتن یک سایت کاربر پسند، شما میتوانید کاربران خودرا راضی نگه دارید درحالی که اساستان را ساخته اید. و نگران نباشید - اگر شما نیاز به طراحی مجدد دارید، هنوز هم زمان وجود دارد


ثبت نظر