وب سایت  POP-UPSو 18 قانون که همیشه باید رعایت کنید

وب سایت POP-UPSو 18 قانون که همیشه باید رعایت کنید

وب سایت  POP-UPSو 18 قانون که همیشه باید رعایت کنید

وب سایت   POP-UPSو 18 قانون که همیشه باید رعایت کنید

وبسایت جایی است که یک کسب و کار میتواند مخاطبانش را درباره نام تجاریش آموزش دهد.اینکه چه کاری انجام میدهد یا چرا این کار را می کند و ... این موارد، به خودی خود، اطلاعات زیادی هستند.هنگام طراحی یک وب سایت برای مشتریان خود، آخرین چیزی که می خواهید این است که آن را بیش از حد تکمیل کنید تا وب سایتی جایگزین آن نباشد و زمان زیادی از کاربران نگیرد.

به همین دلیل است که مینیمالیسم به عنوان یک روند، طراحی را تکمیل می کند و این اجاره را می دهد که طراحان وب اطلاعات زیادی در مورد یک نام تجاری و پیام های آن را ، به یک مسیر واحد انتقال دهند.اما این به این معنا نیست که شما نمیتوانید پیامهای اضافی را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید. شما فقط باید راه های آسانتر را  برای انجام این کار پیدا کنید.

POP-UPS چند سال پیش، به عنوان وسیله ای برای انجام این کار معرفی شد. POP-UPS اطلاعات مربوط و مرتبط را در داخل وب سایت نگهداری می کند بدون این که در صفحه طراحی شده نفوذ کنید. با این حال، گوگل از آن زمان تا کنون از پنجره های بازشو(POP-UPS) استفاده کرده است که بر خلاف تجربه کاربر می باشد، که برای برخی از طراحان و برنامه نویسان اشتباه گرفته می شود. خوب این به چه معنی است؟ آیا راه دیگری برای ارتقاء پیشنهادات خاص نیست، مثل: به اشتراک گذاری محتوای ارزش افزوده، اضافه شدن به تعداد محاطبین، و یا بازیابی فروش از دست رفته ؟ در این مقاله، پوشش وضعیت فعلی پنجره های بازاریابی وب سایت و بهترین روش برای استفاده از آنها شرح داده میشود..

حالت فعلی وب سایت های POP-UPS

انواع POP-UPS

 • یک مودال رایج ترین نوع برای کاربران در وب است

این نوع به صورت ، کشویی در صفحه، یا در سمت راست نقطه ورود وجود دارند.این نوع معمولا در مرده ترین صفحه یافت می شوند، همچنین بعضی از وبسایت ها آن ها را نزدیک به پایین صفحه و یا حتی در گوشه قرار می دهند.

آذران تک

 • interstitial یا  overlay pop-up که معمولا پس از ورود به وبسایت تمام صفحه را پوشش می دهد
 • نوار اطلاع رسانی که می تواند به طور دائمی در بالای یا پایین یک وب سایت قرار گیرد

5 دلیل بسیار خوبی برای استفاده از POP-UPS

 1. آنها دقت توجه دارند

استفاده از POP-UPS  زمان را کاهش میدهند، به همین دلیل است که توجه به کوچک کردن پیام های کوچک در پنجره های بازشو بسیار مهم است.

 1. آنها چشمها را به سمت آنچه اهمیت می دهند، می کشند

پنجره های بازشو به بازدیدکنندگان آنلاین ارزش بیشتری می دهند و آنها آن را می دانند. بنابراین، هنگامی که ظاهر می شوند، فورا به سمت آن جذب می شوند.

 1. آنها چند منظوره هستند

پنجره های بازشو دیگر از پنجره مرورگر حرکت نمی کنند و یا تبلیغات یا آگهی هایی که از آن آگاه نیستند را مسدود میکنند. شما در حال حاضر انواع مختلفی برای کار با آنها دارید و می توانید آنها را در نقاط مختلف وب سایت تغییر دهید:

 

 • پس از ورود
 • پس از یک نقطه خاص از پیمایش
 • توسط یک اقدام تحریک شده است
 • درست قبل از خروج
 1. آنها سایت را تمییز نگه میدارند

همانطور که قبلا ذکر شد، مینیمالیسم برای ساخت یک وبسایت بسیار زیباست. اما اگر پیام خاصی دارید که واقعا می خواهید در مقابل بازدید کنندگان قرار گیرید ، می توانید از پنجره های بازشو برای ارائه آن استفاده کنید.

 1. آنها تبدیلات را افزایش می دهند

Sumo کاربران محصولات پاپ آپ و نرخ تبدیل آنها را مورد بررسی قرار داد. آنچه که آنها متوجه شدند این بود که پاپ آپ ها به طور متوسط می توانند با سرعت حدود 3٪ تبدیل شوند. پاپ آپ هایی که به خوبی طراحی شده اند، می توانند 9٪ از بازدید کنندگان را با آنها روبرو کنند. شما همچنین می توانید از آنها برای افزایش تعامل در سایت استفاده کنید. از کاربران بخواهید تا یک نظرسنجی را پر کنند، چیزی در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند، یا یک ویدیو را در یک صفحه ببینند.

POP-UPS های موبایل

گوگل از پنجره های تبلیغاتی تلفن همراه متنفر نیست. فقط می خواهد توسعه دهندگان وب را در مورد چگونگی استفاده از آنها مطلع کند ، چرا که پنجره ها می توانند برای کاربران در صفحه های کوچکتر تلفن همراه به طور کلی اختلال بیشتری ایجاد کنند.

آذران تک

به عنوان یک نتیجه، گوگل مجددا به وب سایت های تلفن همراه که از این سه نوع پنجره ها استفاده می کند، اعمال می شود:

 • پنجره های بازشو در صفحه اول بازدید یک کاربر تلفن همراه
 • پنجره های بازشو که اکثریت صفحه وب را در پشت آن پنهان می کنند
 • میانبرها

18روش برای استفاده از پنجره های تبلیغاتی وب سایت

 1. فقط برای داشتن یک عنصر طراحی مدرن هرگز از پنجره های بازشو استفاده نکنید. اگر زمان بازدید کنندگان را با اختلال بی معنی تلف کنید، اعتماد خود را از دست خواهید داد.
 2. پاپ آپ را طراحی کنید تا بقیه وب سایت خود را درست کنید.
 3. مطمئن شوید که آنها پاسخگو هستند
 4. کپی کوتاه و به نقطه.
 5. از فعل بله / خیر استفاده نکنید مگر اینکه شخصیت نام تجاری شما این باشد، اگر از دو CTA استفاده می کنید، آن را به گونه ای انجام دهید که به طور مثبت آنها را تشویق کند تا اقدامات اولیه را انجام دهند.
 6. اگر میخواهید اطلاعات تماس را جمع آوری کنید، فقط یک چیز بپرسید: آدرس ایمیل آنها.
 7. اطمینان حاصل کنید که محتوای پاپ آپ مربوط به صفحه ای است که در آن ظاهر می شود.
 8. اگر می توانید، از نمایش پنجره های بازشو در صفحه اول جلوگیری کنید.
 9. قوانین گوگل برای تلفن همراه را دنبال کنید.
 10. پنجره های کامپیوتر و تلفن همراه باید یکسان باشند. پنجره های POP-UPS برای هر نوع دستگاه طراحی شده است.
 11. همیشه یک راه آسان برای خارج شدن از پاپ آپ وجود دارد: یا خارج از آن کلیک کنید یا دکمه "X" را در بالا سمت چپ قرار دهید.
 12. زمانی که پنجره های بازشو(POP-UPS) ظاهر می شوند باید مناسب باشد(مانند قبل از اینکه بازدیدکنندگان در حال خروج باشند).
 13. تنظیم قوانین فرکانس، به طوری که بازدید کنندگان پنجره ها را در هر صفحه و یا در هر بازدید نمی بینید.
 14. پاپ آپ ها را در محل مناسب قرار دهید.
 15. اگر می خواهید به آنها توجه شود، آنها را در مرکز صفحه قرار دهید.
 16. اگر میخواهید یک پیشنهاد ویژه را به اشتراک بگذارید، از یک نوار sticky استفاده کنید.
 17. اگر می خواهید کاربران  را به فکر کردن در مورد اینکه آنها در اطراف سایت حرکت می کنند، قرار دهید، پاپ آپ را در اطراف سایت بگذارید.
 18. استفاده از تقسیم بندی مخاطبان و هدف گیری برای ایجاد پیام های پاپ آپ سفارشی.

اگر چیزی ارزشمند برای به اشتراک گذاشتن با بازدیدکنندگان دارید یا میدانید که راهی برای رسیدن به سایت شما به طور مثبت وجود دارد،از پنجره های تبلیغاتی استفاده کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها