آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

بازاریاب دیجیتال چه فوایدی دارد؟(بخش اول)

بازاریابی دیجیتال دارای دریچه ای در صنعت خود است که در آن صلاحیت های لازم فراتر از استراتژی های اساسی بازاریابی و مهارت های خلاقانه است.اگر قصد ورود به صنعت بازاریابی دیجیتال را دارید ، درک مهارت های مورد نیاز و کار بازاریاب های دیجیتال مکان خوبی برای شروع است.

بازاریاب دیجیتال چیست؟

به طور کلی ، یک بازاریاب دیجیتال وظیفه استفاده از کانال های دیجیتال را برای تولید و ایجاد آگاهی از برند بر عهده دارد. کانال های دیجیتال شامل موارد زیر هستند:

فراتر از این ، در بازاریاب دیجیتال همچنین باید از تجزیه و تحلیل های قابل اندازه گیری برای شناسایی نقاط ضعف استفاده کنید و راه هایی برای بهبود عملکرد در این کانال ها پیدا کنید. در این نقش ، شما می توانید مسئولیت کلیه جنبه های استراتژی دیجیتالی یک شرکت یا صرفاً تمرکز روی یک مورد داشته باشید.

شرکت های کوچکتر تمایل دارند که یک متخصص یا مدیر کل داشته باشند در حالی که شرکت ها می توانند مسئولیت ها را در کل تیم یا حتی در چندین بخش مختلف گسترش دهند.

این (متخصص عمومی) وظیفه رانندگی مصرف کنندگان مربوطه را با هدف بهبود شناخت برند و اعتماد و درنهایت قصد خرید هدایت می کند - جاستین ایمیگ ، مدیر بازاریابی و نوآوری ، بازاریابی وب استعداد.

what-does-a-digital-marketer-do

در بازاریابی دیجیتال ، می توانید یک تجارت تمام عیار باشید یا روی یک یا دو مهارت متمرکز شوید تا شما در این موارد خبره کند.این زمینه خوبی است که تجربه یا دوره های کارآموزی خوبی کسب شود.

مهارت های کلی برای یک بازاریاب دیجیتال شامل موارد زیر است:

SEOو SEM: جستجوهای آنلاین تبلیغات دیجیتالی را هدایت می کنند. برای کار در این زمینه باید بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی موتور جستجو (SEM) را درک کنید. در اینجا لازم نیست نگران مسائل فنی پشتیبان باشید. این بیشتر در مورد درک اهمیت سئو و بهترین شیوه های استفاده شده در صنعت است. درک چگونگی تأثیر SEOو SEMبر تلاشهای آنلاین شما ، به شما امکان می دهد بدون اینکه به نظر برسید که در یک تجارت اشتباه هستید با سایر تیم های دیجیتال کار کنید.

بازاریابی محتوا:محتوا چیزی است که برای جذب و درگیر کردن مشتری استفاده می شود ، چه یک وب سایت باشد یا ویدیو ، رسانه های اجتماعی یا وبلاگ نویسی. این امر همچنین می تواند هر چیزی را که مردم می توانند به صورت آنلاین از قبیل عکسهای سفید ، مطالعات موردی ، کتابچه های چگونگی دسترسی و موارد دیگر دسترسی داشته باشند را شامل شود. دانستن جنبه های محتوا ، نحوه ایجاد آن ، چگونگی اثربخشی و بهترین استفاده از آن ، ثروت اطلاعات مورد نیاز تقریباً در مورد هر نقش بازاریابی دیجیتال را فراهم می کند. شما باید بدانید که چگونه به بهترین وجه استفاده از مطالب برای کمک به مشاغل در رسیدن به اهداف خود از جمله رسانه های اجتماعی است. بسته به اینکه در صنعت بازاریابی دیجیتال به دنبال چه سطح کاری هستید ، باید استراتژی و تحلیل محتوا را نیز درک کنید.

داده و تجزیه و تحلیل: Google Analyticsبرای بسیاری از جنبه های بازاریابی دیجیتال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید گزارش ها را پیگیری کنید ، اما آنچه مهمتر است نحوه استفاده از اطلاعاتی است که می یابید. نظارت بر مبارزات انتخاباتی و استفاده از یافته های مبتنی بر رفتار مصرف کننده ، به شما امکان می دهد راه حل های بهتری داشته باشید که باعث افزایش تبدیل ها و ایجاد ترافیک می شود. جمع آوری و استفاده از داده ها نیز ضروری است زیرا داده های جمع آوری شده توسط مشاغل امروزی مانند معدن طلا است که برای جمع آوری و نگهداری مشتریان جدید باید از روش های ابتکاری استفاده شود.

طرز تفکر:تجربه کاربری کلید موفقیت در بازاریابی دیجیتال موفقیت آمیز است. تفکر در طراحی بسیار مهم است زیرا به شرکتها می آموزد که چگونه مشتریان را به بهترین شکل ممکن جذب کنند ، اما فراتر از آن ، اطمینان حاصل می کند که تجربیات آنلاین آنها ساده و موثر است. این می تواند شامل استفاده از سایت های خرید آنلاین ، دسترسی به اطلاعات و موارد دیگری باشد که شرکت شما ممکن است از جمله برنامه های سفارشی به مشتریان ارائه دهد.

شما باید یاد بگیرید که فراتر از ایده های ارائه شده به شما باشید و بتوانید درمورد موضوعات بالقوه ای که ممکن است باعث شود ، به جلو نگاه کنید.

دانش فنی:فناوری نیروی محرکه در دنیای دیجیتال است ، بنابراین شما باید درک کنید که جدیدترین فناوری چیست و چگونه از آن استفاده می شود. شما باید سریع با تغییرات در صنعت سازگار شوید و بدانید که چه اتفاقی می افتد تا برنامه های بازاریابی دیجیتال شما به روز شود. استفاده از فناوری برای شما آسان است و شما نمی توانید با تغییر مرعوب شوید. مهم نیست از کجا
می خواهید در حرفه خود شروع کنید (یا به پایان برسید) ، برخی دانش در مورد سیستم های کدگذاری وب و مدیریت محتوا (
CMS) ضروری است.

ادامه در بخش دوم...

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر