آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

هویت نام تجاری چیست و چگونه می توانید برای خودتان ایجاد کنید.

brand

Nike's Swoosh، آبی فیس بوک، ایده ای که "آمریکا بر روی Dunkin اجرا می شود" - هنگامی که شما با این تصاویر مواجه می شوید، بلافاصله آنها را با یک شرکت خاص و با محصولات خود پیوند می دهید. این لینک مستقیم که در ذهن شما اتفاق می افتد، اثبات زندگی قدرت نام تجاری است. این شرکت ها یک هویت ایجاد کرده و به همان اندازه که قصد دارند کار می کنند. شما می توانید آن را به عنوان یک دوست یا یک نسل بشناسید.
در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه یک هویت نام تجاری ایجاد کنید که تأثیر واقعی بر مخاطبان شما داشته باشد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مفهوم هویت نام تجاری را به روال کسب و کارتان ادغام کنید و چگونگی حفظ آن هنگام نوشتن متن، استفاده از رسانه های اجتماعی یا ایجاد یک وب سایت را یاد بگیرید. در اینجا گام هایی برای تعریف هویت نام تجاری خود و تبدیل آن به واقعیت وجود دارد.

هویت نام تجاری چیست؟

هویت نام تجاری یک بخش اساسی از مسیر کسب و کار برای موفقیت است. این اهداف، دیدگاه ها و ارزش ها، و همچنین مخاطبان مورد نظر و هویت های شناخته شده خود را در برگیرد. همانند افرادی که هویت خود را از طریق لباسهایی که می پوشند، موسیقی هایی که آنها گوش می دهند و دوستانشان و آوازهایی که می خواند، نشان می دهد. مارک ها هویت خود را با نگاه، صدایی و رفتار خاصی بیان می کنند.

نحوه تعریف هویت نام تجاری شما

گام های عملی در فرآیند ساخت هویت یک نام تجاری وجود دارد، اما قبل از اینکه شما به قسمت های نیترو گریتی برسید، شما باید کارهای مفهومی انجام دهید. هدف از وظایف زیر این است که به شما کمک کند برند خود را بیرون تعریف کنید. با استفاده از این دانش، شما قادر به ساخت یک نام تجاری قوی با هویت روشن و سازگار خواهید بود.صدای نام تجاری خود را پیدا کنید: هنگامی که ما در مورد "صدای" صحبت میکنیم، به معنای شخصیتی است که نشان تجاری شما را نشان میدهد. پیدا کردن صدای مناسب برای نام تجاری شما یک ماموریت چالش برانگیز است که نیاز به تحلیل دارد. در اینجا یک بازی مفید است که شما را در مسیر درست قرار می دهد:

سعی کنید یک گفتگوی ایده آل با مشتری را تصور کنید، گفت و گوی که در آن همه چیز درست کار می کند، همانطور که برنامه ریزی شده و مشتری نام تجاری را دوست دارد. چه چیزی در مورد این گفتگو خیلی موفق است؟ احساساتی که شما در هنگام رو به رو شدن با آن مشتری توانستید تحریک کنید چه عواقبی دارند؟ واژگانی که این واقعه را ایجاد کرده اند چیست ؟ اکنون آن را یک گام جلوتر ببرید - تصور کنید مکالمه ای که مشتری شما با دوستان خود پس از آن داشته باشد و اینکه چگونه برند خود را به آنها تضمین می کنند. چگونه می خواهید مردم در مورد شما صحبت کنند؟ کار کردن از طریق این سؤالها به شما کمک خواهد کرد که درک کنید چه تن، نگرش و خلق و خوی که می خواهید در نام تجاری خود نمایش داده شود.کشف کنید که چگونه دستورالعملها را برای تعریف صدای نام تجاری Wixrsquo;s در اینجا اعمال کردیم.

ارزش های اصلی خود را تعیین کنید :

اگر می خواهید تلاش های نام تجاری خود را به موفقیت برسانید ، شما باید به ارتکاب کسب و کارتان را به اهدافی غیر از سود تبدیل کنید. نه که همه چیز با پول اشتباه است! بعداز همه این ها، این پایان بازی همه چیز است. اما برند ها یک ارتباط واقعی با مخاطبان خود ایجاد می کنند زمانی که بتوانند ثابت کنند که به چیزی بیشتر باور دارند.
نکات برجسته ای را که مردم از نام تجاری شما دریافت می کنند را اضافه کنید. شاید کسب و کار شما را قادر می سازد تا بهترین لباس ها را داشته باشید و مطمئن تر شوید؟ آیا آنها با انتخاب محصولات پایدار شما از محیط زیست حمایت می کنند؟ شاید خدمات شما می تواند آنها را به سمت آرامش و تمرکز برساند؟ یا یک شب در رستوران شما این فرصتی را برای لذت بردن از زمان با خانواده و دوستان ارائه می دهد؟ درمورد این ارزش های اصلی را که برند شما می تواند ترویج کند و در مورد نحوه اتصال آنها به صدای برند خود، فهرستی ایجاد کنید.

ا

داستان و بینش خود را توسعه دهید:

افراد با داستانهای انسانی ارتباط دارند. هویت نام تجاری خود را درمورد یک داستان بسازید تا به شما کمک خواهد کرد با مخاطبان خود در یک سطح عمیق ترارتباط برقرار کند . ما درباره نوشتن خلاق در اینجا صحبت نمی کنیم. آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که دیدگاه خاص خود (به عنوان یک فرد یا یک شرکت) را در یک شیوه معتبر و قابل درک ارائه دهید.
دو جنبه برای اضافه کردن به داستان خود وجود دارد. اولین تمرکز روی شماست: چه چیزی باعث الهام گرفتن شما وشروع شرکت شما شد ؟ امیدوارم با آن دست و پنجه نرم کنید؟ جنبه دوم شامل تمرکز بر مخاطبان مورد نظر خود میباشد: نام تجاری شما در زندگی خودتان کجا قرار دارد؟ آنها چه چیزی را ارائه می دهند و چگونه تعاملات خود را با آنها در نظر می گیرید؟ تصویری بسیار روشن که به مشتریان آینده می توان به راحتی تصویری که به آن متمایل شده اید، را کشید.

چگونه هویت نام تجاری خود را ایجاد کنیم.

با تکمیل تحقیقات آمادگی، مرحله بعداز ترجمه نتیجه های نظری به اقدامات عملی است. این را می توان از طریق چندین روش انجام داد:

brand

چگونه هویت نام تجاری را تعریف می کنید: دیداری

هیچ راهنمایی در مورد نحوه ایجاد یک نام تجاری بدون تأکید بر طراحی کامل نیست. نگاه و احساس وب سایت شما جزء کلیدی هویت نام تجاری است و با دنبال کردن این مراحل، باید توجه ویژه ای به ابعاد دیداری داشته باشید:

درک آنچه که برای سبک طراحی مناسب است: بیایید نام تجاری خود را به عنوان یک فرد ادامه دهیم. قبلا شخصیت خود را تعیین کرده اید، تن صدا و آنچه را که آن ها به آن اعتقاد دارند راتعریف کردید اکنون زمان آن است که در مورد مد خود تمرکز کنید. آیا نام تجاری شما در به نظر رسیدن حرفه ای و شفاف تلاش می کند ؟ شاید یک سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل ؟آیا شما آن را بیشتر به عنوان یک لباس سبک و یا ورزشی ورزشی توصیف کنید؟ آیا بهتر است با یک ظاهر مینیمالیستی یا پر جنب و جوش کار کرد؟ پاسخ، البته، هیچ ارتباطی با تنظیمات کمد لباس خود ندارد. این در مورد بیان هویت دیداری نام تجاری شما است.

یک لوگو ایجاد کنید که همه این ها را بگوید:

لوگوی شرکت شما به عنوان نام شرکت شما مهم است. شما می خواهید آرمی که میگیرید ماهیت برند شما در یک دیدارجالب باشد . برای طراحی لوگو شما نیاز است، Wix Logo Maker ابزار ایده آل شماست. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که به چند سوال ساده درباره هویت نام تجاری خود پاسخ دهید، سازنده لوگو بقیه را انجام خواهد داد. همچنین، این مقاله عالی را در مورد چگونگی طراحی یک آرم برای درک اصطلاحات و مزایای آنچه که آرم را برجسته می کند، بررسی می کند.

brand

رنگ ها و طرح فونت خود را انتخاب کنید:

فونت ها و رنگ ها مواد اولیه ای هستند که شما به هربخش طراحی برای نام تجاری خود اضافه می کنید. آنها در ایجاد پرتوی که در نام تجاری خود می خواهید، بسیار مهم هستند، به همین دلیل شما باید آنها را با دقت انتخاب کنید. برای انتخاب یک پالت رنگ عالی، این مراحل را دنبال کنید، در صورتی که این مراحل به شما کمک می کند فونت های دلخواه خود را پیدا کنید.
توجه: این مراحل تمام نام تجاری دیداری که برای شرکت شما انجام می شود را پوشش نمی دهد. شما با ایجاد یک وب سایت، طراحی آگهی، تهیه تصاویری از رسانه های اجتماعی و غیره بیشتر از آن روبرو خواهید شد. این سه مرحله وسیع برای رسیدن به هدف، تعریف زبان بصری کلی است که همه کارهای طراحی را دنبال می کند.

brand

ارتباط یکپارچه با مخاطبان شما، بدین معنی است که زمانی را به کلمات و اصطلاحات خود اختصاص داده اید. مارک تجاری متن به همان اندازه جنبه های بصری ساخت یک هویت برند مهم است. حتی اگر شما خودتان را به عنوان یک کپی رایتنر معتبر تلقی نکنید، بهترین شات را به آن بدهید.
شما می توانید نابغه ادبی درونی خود را کشف کنید.اگر شما مجبور بودید نام تجاری خود را تنها با چند کلمه توضیح دهید، با چه چیزی می توانید مطرح کنید؟ یک شعار فقط این است - یک بیانیه مختصر درباره شرکت شما و آنچه که ارائه می دهد. علاوه بر کوتاه بودن، شعار نیز باید جذاب باشد. این به معنای جذب افراد برای ارتباط بیشتر با نام تجاری شما است. بخشی حیرت انگیز است که با یک برچسب که ساده (شما نمی خواهید هرچیزی را با آن اشتباه بگیرید) و جذاب است. یکی از نمونه های مورد علاقه ما دیزنی لند است "شاد ترین مکان روی زمین".

داستاننام تجاری خود را بنویسید:

بخشی که در آن داستان و دیدگاه نام تجاری خود را توسعه داده اید را به یاد داشته باشید؟ شما در مورد آن یک گام جلوتر بروید. قرار دادن عمل فیزیکی در نوشتن به شما کمک می کند تا داستان خود را متاثر کنید. از آنجا که این یک روایت قانع کننده ای نیست کافی است شما بتوانید آن را به شیوه ای جذاب که مشتریان و مخاطبان بالقوه را جذب می کنید، به اشتراک بگذارید. توصیه می کنیم که یک نسخه کوتاه (یک پاراگراف طولانی) و یکی از بزرگترین (سه تا پنج پاراگراف) را بنویسید. شما باید هر دو را برای سیستم عامل های مختلف و مقاصد بازاریابی مختلف در دسترس داشته باشید.

ایجاد یک وبلاگ:

نوشتن یک وبلاگ واقعا می تواند نام تجاری و ساخت هویت نام تجاری را تقویت کند. وبلاگ ها به شما آزادی خلاقانه بیشتری نسبت به ابزارهای بازاریابی ارائه می دهند. شما می توانید تن شخصی تراز صدا را استفاده کنید و بسیاری از فعالیت های "پشت صحنه" کسب و کارتان را نشان دهید. به عبارت دیگر، این یک روش قدرتمند برای برقراری ارتباط هویت نام تجاری خود با طرفداران است. اگر تازه وارد وبلاگ نویسی شده اید، می خواهید راهنمای نهایی خود را در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ بررسی کنید.

brand

بدانید که چه چیزی برای شما مناسب است:

تمام تلاش های بازاریابی برای همه انواع شرکت ها کار خوبی نیست. برای تطبیق بازاریابی با نام تجاری خود، باید بدانید کدام یک از محصولات تبلیغاتی شما از نام تجاری شما پشتیبانی می کند و چه کسی ممکن است به آن آسیب برساند. به عنوان مثال، بسیاری از مارک های فوق العاده از فعالیت های مکرر در Instagram سود می برند. برندانی که محتوای بصری بیشتری نسبت به تصویر دارند، در این محیط کمتر موفق خواهند بود و شاید تلاش های بازاریابی خود را در جای دیگر مانند LinkedIn به کار ببرند.

حضور آنلاین خود را ایجاد کنید:

سیستم عامل های آنلاین راه های مختلفی برای توسعه هویت نام تجاری شما ارائه می دهند. هنگامی که یک وب سایت را ایجاد می کنید، کانال های رسانه های اجتماعی خود را تنظیم می کنید یا به خبرنامه ها ایمیل ارسال می کنید، ارتباط برقرار کردن با مخاطبین خود را در سطح چشم انداز قرار می دهید، که همه ویژگی های هویت نام تجاری ما را پوشش می دهد، از صدای مارک شما تا انتخاب شمای رنگ شما. بازاریابی آنلاین نیز انعطاف پذیر و پویا است به طوری که تا بسیاری از محل ها برای آزمایش و بهبوداجازه می دهد ، و هزینه ها معمولا در مقایسه با بازاریابی آفلاین کمتر است.

کاوش فرصت های بازاریابی آنلاین:

ما در کنار ستایش از بازاریابی آنلاین برای ایجاد هویت نام تجاری ایستاده ایم. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید به طور کامل هرچیزی در مورد جهان آفلاین را فراموش کنید.فوت و فن فقط برای درک اینکه چه نوع فرصت آفلاین برای اهداف شما مناسب است مناسب است. برای برخی از شرکت ها، حمایت از تیم های ورزشی می تواند کاملا با نام تجاری خود متناسب باشد. برای دیگران شرکت در کنفرانس های موضوعی یا ملاقات ها یک شرط امن تر است. چشمان خود را برای فرصتهای جدید باز کنید، اما به صورت استراتژیک در مورد آنهایی که برایتان پیش می آید، نگاه کنید.
نکات کلیدی در ذهن داشته باشید.

پایدار باشید:

ثبات در نام تجاری بسیار مهم است. اگر آرم، پالت رنگی یا تن صدای خود را به طور مداوم استفاده نکنید، هویت نام تجاری شما در بهترین حالت تصادفی باقی می ماند.
آن را ساده نگه دارید: هدف این است که مخاطبان مورد نظر خود را قادر به تشخیص نام تجاری خود به طور مستقیم کنید. پیام های ساده و بی پرده را درمیان تمام تلاش های نام تجاری خود نگه دارید.
اطمینان حاصل کنید که کار می کند: هدف کلی پشت نام تجاری، کمک به رشد تجارت شما است. اگر شما نوع نتایجی را که انتظار داشتید مشاهده نکنید، ممکن است هوشمندانه چیزی جدید را امتحان کنید.
آمادگی خود برای به دست آوردن نام تجاری خود به صورت آنلاین؟ یک وب سایت با Wix ایجاد کنید!

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر