آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

NachoAnalytics چیست؟ (و چرا بازرگانان باید به آن توجه کنند!؟)

به عنوان یک بازاریاب، آیا تا به حال با خودتان فکر کرده اید، "مرد، من آرزو دارم که بتوانم بر روی دیوار آنالیز [نام رقبای نامزدی] پرواز کنم؟"

بهخود نگاه کنید. به اینکه چگونه سایت رقیب شما و مخاطبان مورد نظرتان با محتوای آنها در ارتباط است، واقعا ارزشمند است.

و هنگامی که من می گویم محتوا، منظورم تمام محتوا است - از جمله پرداخت اجتماعی، صفحات وب فعال، نرخ باز گشت، صفحاتی که در بالا قرار می گیرند، شیرها، ببرها و خرس ها - اوووه!

خوب، آخرین قسمت درست نیست اما به نظر می رسید مناسب ... حرکت ...

بنابراین، این ممکن است که برای درست بودن (یا غیر قانونی یا قانونی بودن) خوب به نظر برسد، اما در اینجا چیزی وجود دارد. این نیست. این یک محصول جدید مناسب بازاریابان با یک ابزار جدید به نام NachoAnalytics است که به طور کامل 100٪ قانونی است و 120٪ زندگی ما را ساده تر می کند.

به هر حال NachoAnalytics چیست؟

NachoAnalytics

NachoAnalytics یک ابزار با نام تجاری جدید است که به هر کسیبا یک حساب کاربری کمک می کند، یک صحنه پشت صحنه را در هر عملکرد وب سایت ببیند - و برای هر وب سایتی هست.

NachoAnalytics

این ابزار به حساب کاربری اشخاص وارد نمی شود و یا کلمه عبور هر کسی را سرقت نمی کند و یا هر چیزی. اطلاعاتی که آنها به اشتراک میگذارند کاملامحرمانه هستند.

وهضم و تجزیه و تحلیل را برای ما آسان می کند، از سیستم منحصر به فرد خودشاناستفاده می کنند تا به ما نشان دهند که چگونه این رفتار در داخل Google Analytics به نظر می رسد.

شما می توانید بینش هایی مانند:

ارجاع های بالا
صفحات فعال
ترافیک اجتماعی بالا
بازدید صفحه
کاربران فعال در سایت در زمان واقعی
نرخ آنلاین نبودن
میانگین مدت جلسه
و بیشتر!

با این حال، مانند همه چیزهای خوب، یک نزول کوچک با NachoAnalytics وجود دارد - و این عیب این است که نمی تواند با داده های تلفن همراه حساب کاربری ایجاد کند.

"برای وب سایتی که بیشتر از طریق ترافیک داده تلفن بازدید می شوند، تخمین های ما دورتر از آنچه که برای سایر وب سایت ها وجود دارد، خواهد بود. تحقیقاتما هم چنین نشان می دهد که یک دیدگاه نزدیک تر به آن هایی وجود دارد که از دسکتاپ استفاده می کنند. "خوشبختانه، به عنوان بازاریاب های شناخته شده ما، می دانیم که صنعت ما در مورد تفسیر داده ها و پیش بینی ها، بسیار هوشمند است.به همین دلیل است که این سقوط به پایان نرسیده است، این فقط چیزی است که باید در ذهن داشته باشیم، زیرا به کسب اطلاعاتی در مورد اینکه در صفحات چه اتفاقی می افتد، می پردازیم.

چرا بازاریابان باید با NachoAnalytics ثبت نام کنند؟

در اینجا چیزی وجود دارد که من سخنگو یا فروشنده یا هر کس برای NachoAnalytics نیستم.من با آنها را شامل نمیشوم؛ با این حال، من یک بازاریاب هستم که در تلاش برای پیدا کردن چیزهای بزرگ و به اشتراک گذاری آنها با جهان می باشم.

من واقعا معتقدم که این ابزار برای کسانی از ما که در صنعت بازاریابی دیجیتال قرار دارند، بسیار تغییر دهنده است.

ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند داده های عمومی مانند تعداد فالوورهای رسانه های اجتماعی، تعداد صفحات و غیره برای رقبا را جمع آوری کند، اما NachoAnalytics اطلاعاتی را که قبلا قفل بودند یا قفل شده اند را، می گیرد.
درک دقیق از نحوه عملکرد محتوای رقبای خود، می تواند به ما کمک کند کهما هوشمندانه تر عمل کنیم.

NachoAnalytics توانایی منحصر به فردی را برای درک اینکه رقبای ما در سه دسته اصلی قرار می دهد: هدایت، تبدیل و فروش .

در رابطه با هدایت، ما قادریم ببینیم که چه نوع استراتژی برای آنها کار می کند (یا برای آنها کار نمی کند) و درک آگهی های اجتماعی خود، تبلیغات صفحه نمایش و موارد دیگر.

این اطلاعات به ما اجازه می دهد که یک کمپین را ببینیم، تجزیه و تحلیل کنیم و سپس آن را اجرا کنیم که یا همان رویکرد مشابه را دنبال می کند یا رویکردهای دیگری که در مسیر دیگری می رود.

تست A / B را در نظر بگیرید، اما تنها قرار دادن نیمی از بودجه در برابر مبارزات انتخاباتی، همانطور که شما قبلا می دانید که چگونه رویکردهای دیگر با مخاطب هدف کار می کند، اما لطفا توجه داشته باشید .

صحبت از تست A / B شد، ما می توانیم به نتایج تست های رقیب شما هم افتخار کنیم و درک کنیم که کدام بخش از سایتشان بهترین است.

ما می توانیم ببینیم که چگونه رقبای ما، کاربر به دست می آورند. (به عنوان مثال آنها از طریق پرداخت اجتماعی از طریق رسانه های اجتماعی) این اطلاعات می تواند به نوعی راهنمایی در رابطه با رویکردی را که شما ممکن است بخواهید در نظر بگیرد، ارائه دهد.

به این ترتیب فکر کنید، زمان و منابع را از رسانه های اجتماعی دور برداشته اید، زیرا نی خواهیدبیشتر به PPC تمرکز می کنید. خوب، اگر رقیب شما از ترافیک زیادی از شبکه های اجتماعیبرخوردار باشد و زمانی که شما به پستهای خود می روید، پیامی مشابه آنچه را که شما می خواهید بگوییدرا گفته اند! شاید این فرصت برای شما و کسب و کارتان از دست رفته باشد.

NachoAnalytics به ما کمک می کند تا ببینیم که با رقیب ما و فروش آنها چه می گذرد. ما می توانیم ببینیم که چه مقدار پولی را ساخته اند و کدام محصول بهترین ها را می فروشند!

اگر محصول مشابهی(یا یک محصول مشابه) در چهار صفحه دیگر وجود داشته باشد، شما حتی نمی خواهید آن را تبلیغ کنید زیرا شما تصور نمی کنید که هیچ تقاضایی داشته باشد؟

آنچه را که مخاطبان هدف مشترک شما شامل می شوند را درک کنید و آنها را در نظر بگیرید، می توانید پیش فرض های دقیق تر در مورد چگونگی پالایش طرح بازاریابی فعلی خود را برای انجام بهتر و به دست آوردن مزیت به دست بیاورید - یا حداقل، برخی از این ترفند ها را آزمایش کنید و ببینید اگر شما آن هارا انجام دهید همان نتایج را دریافت می کنید یا نه.

این ابزار راه دیگری است برای اطمینان از اینکه تیم های بازاریابی و فروش و تاکتیک های شما به صورت صحیح نیستند. شما به یک نگاه جامع به آنچه که در فضا به وقوع می پیوندد،نیاز داریدو اینکه استراتژی های هوشمند برای رسیدن به اهداف خود را ایجاد کنید.

چگونه می توانم شروع کنم؟

این اطلاعات رایگان نیست اما مطمئنا مقرون به صرفه است (و شما می توانید آن را برای 7 روز تست کنید، به صورت رایگان).

NachoAnalytics

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر