آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

WooCommerce چیست؟ برای چیست؟

آیا می خواهید شروع به فروش محصولات یا خدمات آنلاین کنید؟ WooCommerce ممکن است بهترین گزینه شما باشد. این پست به" پرسش WooCommerce "چه چیزی است" پاسخ می دهد و همه چیز را که شما باید بدانید تا شروع کنید را به شما نشان می دهد.

WooCommerce به شما امکان می دهد که محصولات و خدمات خود را از سایت WordPress خود به فروش برسانید. این پلاگین وردپرس رایگان با امکانات اضافی در دسترس به عنوان پسوند است. WooCommerce توسط Automattic، شرکت بازوی وردپرس ساخته شده است، بنابراین وقتی از آن استفاده می کنید، شما در دستان خوبی هستید.

www.azarantech.com

WooCommerce چیست؟ برای چیست؟

WooCommerce برای فروش محصولات و خدمات است. به طور خاص، این کار باعث می شود که این موارد مقرون به صرفه و قابل دسترس باشد. شما می توانید محصولات دیجیتال و فیزیکی را مدیریت کنید، موجودی و حمل و نقل را مدیریت کنید، پرداخت های ایمن را انجام دهید، و مالیات مرتب سازی کنید.

شما 100٪ کنترل تمام داده های خود را حفظ می کنید، پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه وجود دارد و پتانسیل برای اندازه گیری سایت های شما بی حد و حصر است.

www.azarantech.com

WooCommerce تا به حال بهترین طراحی شده و محبوب ترین پلاگین تجارت الکترونیک برای وردپرس است. در واقع، این در حال حاضر محبوب ترین راه حل تجارت الکترونیک در تمام وب سایت ها، قدرت 42٪ و شمارش از تمام فروشگاه های آنلاین است.

قبل از اینکه ما با استفاده از این پلاگین بسیار جذاب شیرجه بروید، به دقت نگاه کنید که چرا WooCommerce بهترین گزینه برای فروش محصولات و خدمات در وب سایت شماست.

چرا باید از WooCommerce استفاده کنم؟

WooCommerce در حدود سال 2011 بوده و دارای تیم توسعه قوی است. WooCommerce با تقویت این و محبوبیت روزافزون خود، بهتر و بهتر می شود. و بیشتر و بیشتر محبوب می شود.

درست مانند WordPress، WooCommerce منبع آزاد و آزاد است. بنابراین با وجود اینکه احساس حق بیمه است، برای هر کسی که بتواند دانلود، استفاده و اصلاح شود، کاملا رایگان است.

و اگر چه آن فوق العاده قدرتمند و قابل توسعه است، آن را نیز برای مبتدیان برای استفاده آسان است. با WooCommerce، هر کسی می تواند یک فروشگاه حرفه ای آنلاین را از وب سایت وردپرس خود راه اندازی و اجرا کند. شما واقعا نیازی به دانستن هیچ کدام ندارید.

آذران تک

نصب آسان و راه اندازی آسان

نصب WooCommerce به همان اندازه ساده است که هر افزونه وردپرس دیگر را به وب سایت خود اضافه کنید. این در دسترس برای دانلود رایگان از دایرکتوری پلاگین وردپرس است، که به درستی از مدیر وب سایت شما قابل دسترسی است.

پس از نصب، WooCommerce نیز فوق العاده آسان برای راه اندازی است. با تشکر از جادوگر راه اندازی داخلی، تنها چند دقیقه طول می کشد تا جنبه های حیاتی فروشگاه شما را مرتفع سازد، از جمله پرداخت و حمل و نقل.

آذران تک

ویژگی های تجارت الکترونیک قدرتمند

WooCommerce همراه با یک مجموعه شگفت انگیز است. در اینجا فقط یک انتخاب کوچک از اینهاست:

 • فروش هر محصولی که دوست دارید: فیزیکی، دیجیتال یا حتی وابسته
 • اضافه کردن محصولات و تصاویر نامحدود
 • اضافه کردن دسته ها، برچسب ها و ویژگی ها - از جمله اندازه یا رنگ - به هر محصول برای یافتن آنها آسان تر برای پیدا کردن و جستجو
 • نمایش رتبه بندی محصول و بررسی در صفحات محصول، از جمله یک برچسب "تأیید مالک"
 • سفارشی محل فروشگاه با ارز، واحد زبان و واحد اندازه گیری
 • مرتب سازی و فیلتر کردن محصولات به مشتریان اجازه می دهد تا بر اساس محبوبیت، نوآوری، رتبه بندی، قیمت یا ویژگی، محصولات مرتب سازی کنند
 • قراردادن محصولات و پرداخت در هر صفحه
 • مکان جغرافیایی آدرس های مشتریان را به طور خودکار شناسایی می کند تا محاسبات حمل و نقل و مالیات را ساده تر کند
 • نحوه انجام پرداخت ها را انتخاب کنید: از ارائه دهندگان محبوب مانند نوار و پی پال، کارت های اعتباری، انتقال مستقیم بانکی، چک یا نقدی در تحویل استفاده کنید
 • گزینه های حمل و نقل را انتخاب کنید و گزینه ها را براساس مکان مشتری محدود کنید
 • مدیریت سفارشات و مشتریان با بازپرداخت با یک کلیک، حساب های مشتری و پرداخت مهمان

آیا تمام ویژگی های مورد نیاز شما را نمی بینید؟ این یک مشکل نیست - WooCommerce از ویژگی های بسته بندی شده است، اما راه های زیادی برای گسترش ویژگی های آن وجود دارد، خیلی بیشتر ...

WooCommerce بسیار توسعه پذیر است

گاهی اوقات، زمانی که یک افزونه آسان برای استفاده است، فقط انعطاف پذیری محدودی دارد. اما در مقابل WooCommerce درست است. چندین راه برای گسترش قابلیت WooCommerce از طریق تم ها، پلاگین ها، برنامه های افزودنی یا حتی اگر شما به ویژه مشتاق باشید - با ویرایش کد افزونه خود وجود دارد.

این به این معنی است که شما می توانید یک فروشگاه ایجاد کنید که به نظر می رسد و به هر نحوی که دوست دارید رفتار می کند.

همانطور که می بینید، WooCommerce دارای همه چیزهایی است که می خواهید از پلاگین تجارت الکترونیک داشته باشید. مهم نیست که شما یک تازه کار یا یک کاربر پیشرفته وردپرس هستید - WooCommerce برای هر فروشگاه ایده آل است. این که آیا شما می خواهید از یک سایت وردپرس موجود بخرید یا قصد دارید یک فروشگاه آنلاین را از ابتدا شروع کنید - WooCommerce انتخاب واضح است.


ثبت نظر