آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چه چیزی را هنگام طراحی کسب و کارتان فراموش کرده اید؟

انجام یک تجارت رایگان وب سایت ممکن است ساده به نظر برسد. اما در عمل، بسیار چالش برانگیز است. جنبه های زیادی برای موفقیت وجود دارد. و حتی هنگامی که شما فکر می کنید که تمام پکیج های درست را بررسی کرده اید، احتمالا هنوز هم احساس .هنگامی که کسب و کار به خوبی پیش نمیره و امیدوارباشید ، شما بایدآنچه که احتیاج است را پیداکنید. امروز ما قصد داریم زمان زیادی را برای جستجوی این موارد از دست رفته اختصاص دهیم.

وضعیتتان را تجزیه و تحلیل کنید.
اولین قدم برای بهبود کسب و کار طراحی شما این است که آن وضعیتی که در آن قرار دارید را تجزیه و تحلیل کنید. لازم نیست که فوق العاده عمیق باشد از آن به عنوان خلاصه ای از آنچه که شما انجام می دهید و آنچه که قرار است انجام دهید، بیشتر فکر کنید.شما می خواهید در زمینه های زیر تمرکز کنید:

پروژه ها
در مورد پروژه هایی که طی سال های گذشته کار کرده اید (یا هر دوره زمانی که انتخاب می کنید) فکر کنید. سعی کنید موضوعاتی مشترک بین آنها پیدا کنید. شاید مشتریان شما در همان صنعت بوده اند یا پروژه های مشابه قیمت گذاری شده داشته باشد.
یا، شاید شما متوجه خواهید شد که آنها خیلی رایج نیستند. این هم درست است ایده اصلی در اینجا بررسی انواع پروژه هایی که طی یک دوره زمانی از میز شما عبور کرده اند.

امور مالی
به طور مشابه بررسی کنید که کسب و کار شما به صورت مالی انجام شده است. به چگونگی انجامدادن آن طی این سالها در مقایسه با گذشته نگاهی بیانذازید. درآمد شما افزایش یافته است؟ مخارج شما چیست؟
برای درک عمیق تر، نگاهی به چگونگی گذشتتاریخی خود درسه ماه یا چند ماهه اخیر بیاندازید. مثلا ممکن است شما متوجه شوید که برخی از سال ها درآمد بیشتری نسبت به بقیه سال ها به دست آورده اید.

مشغول بودن
در نهایت، حجم کارتان را تجزیه و تحلیل کنید. آیا آن در طول یک سال یا دو سال گذشته نوسان داشته است؟ آیا شمادر کار خودتان را دستپاچه میبینید؟ یا، آیا وقت آزاد زیادی را در دستان خود دارید؟این سه مورد را با هم قرار دهید و باید درک خوبی از نحوه انجام کسب و کار خود داشته باشید. ممکن است که حتی برخی از الگوهایی را که قبلا متوجه شده اید پیدا نکنید. آنها را بر روی یک برگ کاغذ برای مرجع در آینده قرار دهید.

missing-business

فکر کردن در مورد نتایج
پس از نگاهی دقیق به کسب و کارتان، می توانید بخش های مورد نیاز را بهبود بخشید. نتایج قطعا به صورت یک اندازه برای همه مناسب نیست. آنچه که پیدا می کنید وضعیت خاص شما خواهد بود.بنابراین، مهم است که در مورد آنچه که شما از همه اینها می خواهید, فکر کنید. انگیزه ی شما چیست؟ چه چیزی شما را به شروع طراحی اولین بخش هدایت میکند؟در حال حاضر، نگاهی دیگر به سه مورد که در بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اید، بیاندازید. فقط این بار ما برخی از نمونه هایی را برای تعیین مسیررو به جلوآماده می کنیم.

پروژه ها
زمان هایی وجود دارد که آزادسازی به معنای الصاق کردن با پروژه هایی است که برای ما دقیقا جذاب نیستند. این نوع "کار سخت" خیلی مهیج نیست. این واقعا می تواند موجب شود که هر روز که بخواهید کار کنید ترسی داشته باشید.اگر شما اشتباهیرا در پروژه های خود یافته اید، وقت آن است که دکمه بازنشانی را فشار دهید. در حالی که همه ما باید صورتحساب را پرداخت کنیم، ما مجبور نیستیم به حل و فصل بپردازیم.به جای اینکه بگویید "بله" به هر چه که می آید، راه خود را انتخاب کنید. اگر واقعا عاشق طراحی خاصی هستید، به طور فعال برای کار در آن منطقه تلاش می کنید. یا اگر فقط می خواهید با WordPress کار کنید، آن رابه هسته خدمات خود تبدیل کنید.

ما استقلال کارهایی که می خواهیم انجام دهیم را داریم. اما آن برای ما یک واقعیت است.

امور مالی
یکی از بزرگترین چالش هایی که یک فریلنسردر آن قرار دارد، شناور ماندن در مفهوم مالی است. پول اغلب دسته بندی میشود، و تنها با یک دوره ی جذاب دنبال می شود.
یکی از راههای مقابله با آن، ایجاد جریانهای ثابت درآمد است. مثلا می توانید بسته های نگهداری را برای مشتریان ارائه دهید. شامل یک مقدار اختصاص داده شده از زمانی که مشتریان شما برای آنها در دسترس هستند، چه از آنها استفاده کنند یا نه. شانس هستند، قرارنیست هرکسی پکیج کامل را بیش از اندازه استفاده کند. از سوی دیگر، شما،درآمد قابل پیش بینی را بدست آورید.

قسمت دیگر معادله در قیمت شماست. بسیاری از مترجمان آزاد خدمات خود را کم ارزش می کنند. نتیجه این است که شما سخت کار میکنید، اما پولی دریافت نمی کنید. نگاهی به ساختار قیمت گذاری خود بیاندازید و ترتیب افزایش درآمد را ببینید.

مشغول بودن
بخشی از زندگی مستقل تنظیم برنامه ای است که کاری را برای شما انجام میدهد. این بدان معنی است که شما قادر به ساخت یک روز کاری هستید که کودکان را مورد سنجش قرار میدهد. یا اگر شما کاری در شب را انتخاب کنید درآمد پرباری خواهید داشت.
اگر برنامه شما بیش از حد کامل و یا خیلی ضعیف است، آن را تغییر دهید. این واقعا با انواع پروژه هایی که انتخاب می کنید و وضعیت مالی شما دست به دست می شود. در حالی که حجم کار خود را در ذهن داشته باشید، خودتان را با این زمینه ها تنظیم کنید. ممکن است تعادل ایجاد کنید که بیشتر به نفع شماست.

missing-business

حل پازل
هر کسب و کار طراحی می تواند سود وابسته به موقعیت داشته باشد . اما به منظور تنظیم درست، ما باید نگاه صادقانه ای که به چیزی که ما با آن روبرو هستیم، بیاندازیم. فقط پس از آن می توانید موارد از دست داده را برای شادی و موفقیت پیدا کنید.
بخش بزرگی از یک مترجم فرانسوی این است که ما نباید برای تغییرات به هیچکس تکیه کنیم. ما توانایی آنچه که می خواهیم انجام می دهیم را داریم.


ثبت نظر