آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10راهنمایی برای مبتدیان وبلاگنویسی وردپرس ، پست کامل را بخوانید.

اگر شما شگفت زده اید که چگونه یک بلاگ بسازید، به محبوب ترین انتشار پلت فرم در بازار، WordPress نگاه کنید. با داشتن سهم بیشتر بازار نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا ترکیبی، جای هیچ سوالی باقی نمی ماند که CMS برای وبلاگ نویسان هر دو جدید ودرحال حاضر باشد. دلیل اینکه 27 درصد از اینترنت توسط وردپرس طراحی شده است، این است که به سادگی برای حمایت از وبلاگ نویسی برای مبتدیان و توانایی برای اجرای سایت های عظیم شرکت های بزرگ به کار می رود.در تمام سطوح، وردپرس یک پلت فرم بسیار کاربر پسند برای ایجاد محتوا ارائه می دهد.

برای کسانی که به دنبال ایجاد یک وب سایت حرفه ای و با کارآیی بالا هستند، وردپرس انواع تم ها، پلاگین ها و ویژگی های خود را برای دستیابی به هر گونه تجسم یا عملکردی که می خواهید برای سایت خود داشته باشید ارائه می دهد. از سوی دیگر، قالب ها می توانند تازه کاران WP را فعال کنند تا داده های خود را به راحتی وارد کنند و یا محتوای کشیدن و رها کردن را برای ایجاد وبلاگ های جذاب، کاربر پسند و با کارایی بالا انجام دهند.

اگر شما یک مبتدی هستید و میخواهید بدانید که چگونه وبلاگ دارید، در زیر مشخص شده است که ده فرمان برای مبانی وبلاگ نویسی وردپرس برای مبتدیان است.

1. شما یک صفحه بزرگ در مورد ما دارید.

beginners

همچنین برای طرح کلی مهم است که وبلاگ درباره ی چیست و یا بازدیدکننده ها میخواهند درباره ی ایجاد کننده آن بدانند . مهم نیست که چه کسی هستید، صفحه "About Us" مهم است، زیرا آن را کمک می کند تا وبلاگ شما را از مواردی که موضوعات مشابه را پوشش می دهند، مشتق گرفته می شود. این به آنها کمک می کند تا نه تنها با صفحه خود ارتباط برقرار کنند، بلکه با شما هم ارتباط برقرار کتتد. صفحه درباره ما باید منحصر به فرد، آموزنده و واقعی باشد زیرا یکی از اولین صفحاتی است که بازدید کننده جدید روی آن کلیک می کند.

2. حساب کاربری خود را تغییر دهید.

پس از نصب وبلاگ وردپرس خود، به حساب مدیریت بروید و نام آن را تغییر دهید. اشتباهی که اغلب مبتدیان انجام می دهد نام مدیر را rename نمیکنندکه باعث می شود که سایت یک هدف هکری آسان باشد. مهم است که نام کاربری را تغییر نام دهید و اطمینان حاصل کنید که از نام نمایش دهنده حساب کاربری شما متفاوت است.

3. شما باید فقط دسته های ضروری را داشته باشید.

beginners

یکی از اصلی ترین مبانی وردپرس که باید در نظر داشته باشید این است که سایت شما نباید دسته های زیادی داشته باشد. فقط چند دسته که مربوط به صفحه شما هستند را داشته باشید. دسته های اضافی می توانند بازدیدکنندگان را گیج یا دفع کنند. داشتن اطلاعات غیر ضروری در سایت شما همچنین اطلاعات بیشتری را برای مرورگرها برای اسکن کردن هنگام بارگیری سایت شما ایجاد خواهد کرد. سرعت بارهای آهسته نیز یکی دیگر از پرچم های قرمز بزرگ برای کاربران اینترنت است که می تواند به سرعت وبلاگ خود را از پیروان وفادار بالقوه از دست بدهد.

4. دانلود تم ها فقط از منابع تأیید شده.

طیف گسترده ای از وب سایت هایی که تم های وردپرس را ارائه می دهند وجود دارد. تم های حق بیمه بالاترین سطح خودمختاری و سفارشی سازی را ارائه می دهند. با این حال، بسیاری از تم های رایگان و یا نسخه های رایگان از تم های حق بیمه هنوز هم طرح های کیفیت برتر و عملکرد کلی را ارائه می دهند. مهم است که تم ها را انتخاب کنید که قابل اعتماد و به طور منظم برای مجموعه آخرین نسخه از پلاگین های لازم به روز شده باشد که از تمام سایت های WP استفاده کنید. برخی از سایت های معتبر که می توانید از تم های حقوقی دانلود کنید عبارتند از: WP Explorer، WooThemes، و ThemeForest در میان دیگران.

5. از نصب بسیاری از پلاگین ها اجتناب کنید.

beginners

اگر شما در حال یادگیری چگونگی بلاگ هستید، یکی از کمترین ویژگی ها و جالب که ممکن است در آن قرار داشته باشید پلاگین ها هستند. پلاگین به شما امکان اضافه کردن توابع و ویژگی ها به سایت وردپرسی خود مانند یک توسعه دهنده حرفه ای می دهد. با این حال، با آنها بیش از حد وسوسه نشود که چند پلاگین غیر ضروری را نصب کنید. فقط پلاگین هایی را انتخاب کنید که با سایت و تم شما سازگار باشند. پلاگین های اضافی سرعت سایت شما را کاهش می دهد و یک پنل مدیریتی بزرگ را ایجاد می کند که برای هدایت سخت تر خواهد بود.

6. شما بایستی از Overloading Sidebar اجتناب کنید.

اگر یاد بگیرید که چگونه وبلاگ بسازید، مهم است که بدانید نوار کناری شما باید به خوبی سازمان یافته و بزرگ باشد. نباید با پست های رسانه های اجتماعی، آگهی ها، مخاطبین و توصیفات بیش از حد پر شود. نوار کناری باید به وضوح جنبه های حیاتی صفحه شما را مشخص کند. این باید junk-free باشد و پیوندهای داشته باشد که فقط کاربران را به اطلاعات مربوطه هدایت کند.

7. شما اطمینان می دهید که ساختار Permalink شما تغییر کرده است .

پیوند پیش فرض به طور پیش فرض در نشانی اینترنتی زمانی که شخصی در حال خواندن وبلاگ شما است، باعث می شود که ربات های جستجو و خوانندگان برای مشخص کردن کدام پستی توسط URL، دشوار باشد. پیوند پیش فرض به طور معمول به پایان می رسد - "= 123" و این به ایجاد تمایزکمک نمی کند زمانی که پستی می آید . شما می توانید ساختار permalink را با رفتن به تنظیمات موجود در داشبورد و سپس بخش permalink تغییر دهید.
حدود شش گزینه وجود دارد و شما می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که برای پست های شما مناسب است.

8. اطمینان حاصل کنید که سایت شما به روز می شود.

beginners

این یکی از اصول اولیه WordPress است. که تعداد کمی از آنها نادیده گرفته می شوند. بسیاری از کاربران معمولا فکر می کنند که پس از نصب نرم افزار، این همان کار است. با این حال، وردپرس به طور مداوم نرم افزار را از جمله افزونه ها و تم ها ارتقا می دهد. هر نسخه به روز رسانی ویژگی های بهبود یافته دارد. وردپرس برای به روز رسانی ها اجازه می دهد تا اطمینان حاصل شود که آن ها همچنان در کنار پلتفرم های چاپ و نشر و طراحی وب قرار دارند. همیشه اطمینان حاصل کنید که سایت وردپرس شما در حال استفاده از آخرین نسخه است. شما می توانید نسخه سایت فعلی خود را با پیمایش پایین به پایین صفحه بررسی کنید. توجه داشته باشید که اگر یک بروزرسانی جدید وجود داشته باشد، یک راهتمایی فوری روشن برای شما فراهم خواهد شد.

9. سایت خود را بایگانی کنید.

یکی از اصول اولیه وبلاگ نویسی که اکثر مردم تمایل به نادیده گرفتن آن دارند ایجاد یک نسخه پشتیبان از سایت خود می باشد . هنگامی که شما یک وبلاگ وردپرس را ایجاد می کنید و به خصوص اگر آن را به جستجوگرها هدایت کنید، لازم است که آن را بازگردانید. این باید یکی از اولویت های اصلی شما در طول فرایند نصب باشد. توجه داشته باشید که شما نمی توانید به طور کامل بر روی شرکت میزبانی سایت خود برای پشتیبان گیری کامل تکیه کنید. طیف گسترده ای از پلاگین ها وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد یک نسخه پشتیبان از نسخه های سایت شما کمک کند.

10. شما باید یک صفحه "تماس با ما" داشته باشید.

beginners

برای خوانندگان مهم است که بتوانند با شما تماس بگیرند در صورتی که پیشنهادات، نظرات، سؤالات و غیره داشته باشند. ساخت یک نام تجاری نیاز به سطح خاصی از تعامل با مخاطبان شما دارد. یکی از مبانی وبلاگ وردپرس این است که از صفحه "تماس با ما" اطمینان حاصل کنید. این به شما کمک کند تا یک اتصال شخصی ایجاد کنید و مشترکان را به سایت خود وفا دار کنید. صفحه تماس با من می تواند یک آدرس ایمیل، شماره تلفن شما، پروفایل های رسانه های اجتماعی، فرم تماس و یک تابع اشتراک برای جمع آوری یک لیست ایمیل داشته باشد و به عنوان بسیاری از نقاط تماس با بینندگان خود را که ممکن است.
بازی را حدس نزنید و بازی را کنترل کنید تا زمانی که شما راه اندازی می کنید بیننده مهمی را از دست ندهید. با شروع این نکات از وبلاگ نویسی در وردپرس، در این زمینه موفقیت به دست آورید.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر