آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه

برخی ممکن است شما را به این باور برسانند که "SEOاز بین رفته است". Google که این عبارت را جستجو می کند و در عوض برمی گردد بیش از 800000 نتیجه جستجو است. با این حال ، فقط به دلیل اینکه SEOطی یک دهه گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، به معنای از بین رفته نیست ، به این معنی است که SEO تغییر کرده است. در حال حاضر مشاغل برای پیروزی در بازی بی پایان در SERP ها باید رویکردهای جدید و منحصر به فردی را برای SEOبه دست آورند. بسیاری از شرکت ها و وبلاگ های بوت استرپ کل کار خود را از همان آغاز جستجوی ارگانیک می سازند. اگرچه این ممکن است خطرناک باشد ، اما هنوز نشانه ای از زنده ماندن و جستجوی ارگانیک است. در این پست مفید ، ما قصد داریم نکاتی در مورد SEO WordPress و SEO را که استفاده می کنیم با شما به اشتراک بگذاریم. این به ترافیک شما کمک می کند تا بر رقیبان خود مسلط شوید.

نکات مربوط به SEOدر وردپرس 2019 (نتایج ما)

70-80٪از کاربران با تمرکز روی نتایج ارگانیک ، تبلیغات پولی را نادیده می گیرند.

SEOیا بهینه سازی موتور جستجو روش ها یا استراتژی هایی است که برای رتبه بندی وب سایت و مطالب بالاتر در موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و Yahoo به کار می رود تا منجر به ایجاد ترافیک ارگانیک تر شود. واقعاً دو طرف برای سئو وجود دارد ، اول بخش فنی آن و دومی ممکن است گاهی بیشتر از یک برند تجاری طبیعی در بین مشاغل آنلاین باشد.

برتر بودن با سئو به ارائه تجربه وب سایت با کیفیت بالا و دارای محتوای عالی بستگی دارد. برای مشاغل ، این بازی برنده با دنبال کردن عناصر اصلی وردپرس SEOبهترین شیوه ها همراه است. چقدر خوب کار می کند؟ خوب ، اثبات آن کار آسانی است! منظور ما از نظر ارگانیک فقط منظور از ترافیک موتورهای جستجو است (این امر به استثنای رسانه های اجتماعی ، پرداختی و غیره نمی باشد.) همانطور که می بینید ما در کمتر از 13 ماه ترافیک خود را با 571٪ افزایش یافته ایم.
/45seo/organic-traffic-increase-1.png

ما همچنین با پیروی از ترفندها و راهکارهای ساده زیر ، تعدادی از کلمات کلیدی ارگانیکی را که در سایت ما قرار دارد ، سه برابر کردیم. این کار سختی نیست ، فقط کمی صبر و سازگاری می خواهد.

/45seo/organic-keywords.png

این نکات سئو وردپرس و سؤالات متداول برای سال 2018 را بررسی کنید تا به شما در دستیابی به نتایج بهتری در SERP ها (موقعیت های رتبه بندی موتور جستجو) کمک کنید. و مطمئن شوید که این پست را علامت گذاری می کنید زیرا دائماً آن را با استراتژی های امتحان شده و واقعی که برای ما کار کرده است به روز می کنیم.

  1. www در مقابل دامنه غیر www

اگر تازه وب سایت خود را راه اندازی کرده اید ، اولین سؤالی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که آیا باید با www همراه باشد یا نه ؟و این مسئله چگونه بر سئو وردپرس شما تأثیر می گذارد. این بسیار ساده است ، هیچ فایده ای برای SEO در دامنه شما ندارد. این به هیچ وجه در رتبه بندی شما تاثیری نخواهد داشت. اما این بدان معنا نیست که همیشه باید با غیر www همراه باشید. پس چرا وب سایت ها هنوز از www استفاده می کنند؟ چند دلیل وجود دارد:

استفاده از www بعنوان بخشی از دامنه شما در گذشته به عنوان استاندارد استفاده می شود. اما این لزوما دیگر معتبر نیست. حتی ما در اینجا در azarantech از www استفاده می کنیم. یکی از دلایلی که هنوز هم می توانید استفاده زیادی از www داشته باشید این است که تغییر آن پس از سالها استفاده از آن می تواند پیچیده و مشکلاتی ایجاد کند. بنابراین بسیاری از مارک های قدیمی تر به سادگی استفاده از آن را ادامه می دهند.

/google-search-console-preferred-domain11.pngاستفاده از وب سایت بعدی اما این لزوما دیگر صادق هست. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از بینندگان خود استفاده کنید.

  1. افزونه SEO WordPressرا نصب کنید

هنگامی که صحبت از سئو می شود وردپرس بسیار خوب است. با این حال ، ما همیشه توصیه می کنیم که افراد هنگام کار با سایت وردپرس خود افزونه سئو را نصب کنند. این امر به شما امکان می دهد تا کنترل بهینه در مورد Google که از وب سایت شما مشاهده می کند ، کنترل کامل داشته باشید. از نظر محبوبیت ، افزونه های رایگان Yoast SEO و All-In-One SEO Pack نمایشگرها را با قابلیت های بهینه سازی انتهای خود به سرقت می برند. ما افزونه Yoast SEO را به شدت توصیه می کنیم و در حقیقت ، بسیاری از این لیست جستجوگرهای WordPress SEO با استفاده از این افزونه مثالهایی خواهند داشت.

افزونه Yoast SEO به شما امکان می دهد تا مطالب بهتری را با تجزیه و تحلیل صفحه و کلمات کلیدی بنویسید ، به طور خودکار نقشه های XML را تولید کنید، افزودن نشانه گذاری اجتماعی و طرحواره و همچنین بسیاری از بهینه سازی های دیگر. می توانید افزونه وردپرس رایگان آنها را از مخزن وردپرس بارگیری کنید یا مراحل زیر را برای نصب آن از درون داشبورد وردپرس خود دنبال کنید.

مرحله 1: در قسمت افزونه های داشبورد وردپرس خود بر روی "افزودن جدید" کلیک کنید. جستجو را جستجو کنید و بر روی "نصب اکنون" کلیک کنید.

/add-plugin-wordpress-..step1.jpg

مرحله 2: سپس بر روی "فعال سازی" کلیک کنید.
/activate-wordpress-step2.png

مرحله 3: اکنون یک منوی "SEO" دارید که می توانید به تنظیمات افزونه دسترسی پیدا کنید. در زیر موارد بیشتری از گزینه های افزونه Yoast را مشاهده خواهیم کرد.

/ordpress-plugin-settings.step3.png

و به یاد داشته باشید ، این افزونه SEO را برای شما انجام نمی دهد. این به سادگی توصیه هایی را برای شما ارائه می دهد تا بهینه سازی های مبتنی بر داده را بیشتر کنید.

  1. پیوندهای دوستانه را تنظیم کنید

به طور پیش فرض ، WordPress مجوزهای عجیب و غریب (ساختار URL) ایجاد می کند که بسیار تمیز نیستند. ساختار پیش فرض در حال حاضر روز و نام را در URL وارد می کند ، مانند تصویر زیر.

Google URL هایی را که شامل عنوان یا کلمات کلیدی شما در پست هستند دوست دارد ، اما URL های کوتاه تر به طور کلی بهتر هستند. ما توصیه می کنیم با استفاده از عنوان یا کلمه کلیدی خود در URL از تنظیمات پیوند مجدد "ارسال" استفاده کنید ، زیرا این پاک است و هنوز هم می تواند به شما سود برساند. سپس قالب به صورت زیر ظاهر می شود:

seo

می توانید با کلیک کردن روی "Permalinks" در زیر فهرست تنظیمات در داشبورد وردپرس خود ، به یک ساختار مجزا "ارسال نام" تغییر دهید. "نام ارسال" را انتخاب کرده و روی "ذخیره تغییرات" کلیک کنید.

seo

توجه به این نکته حائز اهمیت است که تغییر ساختار پیوند مجدد پس از ارسال پیامها به صورت زنده می تواند همه پیوندهای قبلی را بی فایده جلوه دهد و افرادی که این پیوندها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، قادر به هدایت ترافیک به سایت شما نخواهند بود. اگر در حال تغییر ساختار پیوند مجدد در سایت قدیمی تر هستید ، حتماً URL های قبلی را با ویرایش پرونده .htaccess یا اعمال یک افزونه شخص ثالث مانند Change Permalink Helper تغییر دهید. حتماً از پست عمیق ما در مجوزهای وردپرس نیز دیدن کنید.

//wordpress-default-permalinks33.jpg

  1. همیشه از یک کلید واژهمورد توجه و جذاباستفاده کنید

وقتی صحبت از SEO WordPress SEO می شود ، لازم است به یاد داشته باشید که Google هنوز یک الگوریتم رایانه است و به همین دلیل است که کلمات کلیدی در سال 2018 هنوز اهمیت دارند. شما قطعاً باید همانطور که گوگل توصیه می کند برای بازدید کنندگان و مشتریان خود بنویسید ، اما هوشمند بنویسید. شما به راحتی می توانید برای مخاطبان خود بنویسید و همچنین بهترین بهینه سازی SEO را در ذهن داشته باشید. و به یاد داشته باشید ، موتورهای جستجوگر دیگری مانند بینگ و یاهو بعضی اوقات حتی بیشتر به آنچه که بعضی ها ممکن است شیوه های قدیمی منسوخ بدانند اعتماد دارند.

هر زمان که یک پست وبلاگ بنویسید یا پیج خود را در سایت وردپرس خود قرار دهید ، باید همیشه یک کلمه کلیدی متمرکز را در ذهن داشته باشید. فقط به دلیل افزایش مقاله ها ، پستی منتشر نکنید. ما در ادامه به تحقیق در مورد کلید واژه ها خواهیم پرداخت. با استفاده از افزونه Yoast SEO می توانید کلمه کلیدی تمرکز را که می خواهید در مورد آن بنویسید تنظیم کنید. بنابراین ما باید راهی پیدا کنیم که چند بار دیگر کلمه کلیدی خود را بگنجانیم ، البته به طور طبیعی در محتوای ما.

/wordpress-seo-focus-keyword4.png

  1. اهمیت برچسب های عنوان

مهم است که شما "کلمه کلیدی تمرکز" اصلی خود را که می خواهید در پست وبلاگ یا برچسب عنوان صفحه خود رتبه بندی کنید ، داشته باشید. برایان دین ، یک متخصص SEO توصیه می کند حتی در صورت امکان کلمه کلیدی خود را در ابتدای عنوان قرار دهید زیرا این امر وزن بیشتری را در موتورهای جستجو خواهد داشت.

//wordpress-seo-title-tag5.png

همانطور کهمشاهده می کنید می توانید به صورت دستی برچسب عنوان را در افزونه Yoast SEO تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که Google دارای حد قابل مشاهده 65 نویسه است ، بنابراین اگر به این مرحله بروید ممکن است ظاهر نشود. و به یاد داشته باشید که برچسب های عنوان نه تنها بر SEO بلکه نرخ کلیک شما (CTR) را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. برخی گزارش کرده اند که با ایجاد ترفندهای کوچک در مورد عناوین خود ، 20 درصد افزایش در CTR را نشان می دهد.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر