نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش دوم)

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش دوم)

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش دوم)

در بخش اول خوانده شد

 

 1.  CTR را با توضیحات متا افزایش دهید

توضیحات متا در مورد رتبه بندی هیچ تأثیری در SEO WordPress شما ندارند. با این حال ، توضیحات متا بر CTR شما تأثیر دارد. توضیحات متا نوشته شده بهتر می تواند کاربر را مجبور کند تا به جای آنچه در بالا یا پایین تر از آن در SERP است ، بر روی پست شما کلیک کند. و گفته شده است ، هر چه CTR بالاتری داشته باشید ، Google مرتبط تر اطلاعات شما را فرض می کند و رتبه شما را بالاتر می برد. بنابراین به یک معنا ، توضیحات متا می توانند در رتبه بندی شما تأثیر بگذارند. اما نه به معنای سنتی. می توانید توضیحات متا را به صورت دستی در افزونه Yoast SEO تنظیم کنید.

//wordpress-seo-meta-descriptions-ctr6.1.jpg

همچنین ، خوب است که کلمه کلیدی متمرکز خود را در توضیحات متا خود قرار دهید زیرا گوگل اصطلاح جستجو را به صورت پررنگ نشان می دهد. به عنوان مثال ، بگویید ما "جالبترین اتومبیل" را در Google جستجو کردیم. KBB اتفاق می افتد که دارای پست با "جالبترین اتومبیل" در توضیحات متا است ، بنابراین Google این کلید واژه را مطابق با اصطلاح جستجوی شما جسور می کند.

//wordpress-seo-meta-descriptions6.2.jpg

البته به یاد داشته باشید ، Google همچنین به طور خودکار برخی از توصیفات متا را بازنویسی می کند. بنابراین آنچه شما وارد می کنید ، آن چیزی نیست که همیشه در SERP نمایش داده می شود.

 1.  آیا باید از کلیدواژه های متا استفاده کنید؟

کلمات کلیدی متا واقعاً چیزی از گذشته است. ما به سادگی این موارد را در لیست خود برای کسانی که ممکن است تعجب کنند باید از کلمات کلیدی متا استفاده کنند یا خیر ، درج کردیم. راحت ترین پاسخ نه است. گوگل و بینگ در الگوریتم های رتبه بندی خود به کلمات کلیدی متا اعتماد می کردند اما دیگر موجه نیست. به نظر می رسد یاهو هنوز ممکن است تا حدودی به کلمات کلیدی متا اعتماد کند ، اما ما به همین دلیل توصیه نمی کنیم از آنها استفاده کنید. با این حال ، بسته به اینکه سایت شما در کجا واقع شده است ، مهم است که بدانید موتور جستجوی روسی Yandex و موتور جستجوی چینی Baidu هنوز هم از کلمات کلیدی متا استفاده می کنند.

اگر می خواهید کلمات کلیدی متا را به پست ها و صفحات سایت وردپرس خود اضافه کنید ، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر آن را در افزونه Yoast SEO فعال کنید.

مرحله 1

روی قسمت "عنوان و متاس" از افزونه Yoast SEO کلیک کرده و بر روی تب "Other" کلیک کنید. سپس می توانید گزینه "Use tag meta keywords" را فعال کنید.

/enable-meta-keywords-yoast7.1.png

مرحله 2

سپس در پست و صفحات خود افزونه Yoast SEO اکنون بخشی را برای وارد کردن کلمات کلیدی متا همانطور که در مثال زیر مشاهده می شود ، دارد.

/meta-keywords-yoast-seo7.2.png

باز هم ، ما توصیه نمی کنیم که وقت خود را صرف کلمات کلیدی متا کنید ، مگر اینکه شاید از موتور جستجوی دیگری استفاده کنید که هنوز هم از آنها استفاده می کند. کلمات کلیدی متا مدت ها است که در گوگل و بینگ از بین رفته اند زیرا مربوط به سئو است.

 1.  برچسب های هدر - H1، H2، H3

ربات گوگل برچسب های هدر HTML مانند H1 ، H2 ، H3 و غیره را بررسی می کند تا ارتباط محتوای سایت شما را تعیین کند. به طور کلی ، بهترین کار این است که یک برچسب H1 در هر پست یا صفحه و سپس چندین H2 و H3 را در زیر آن داشته باشید. فکر کنید که این سلسله مراتب از اهمیت برخوردار است. برچسب H1 یکی از مهمترین عنوانهای شما است و باید شامل کلمه کلیدی تمرکز شما باشد. هدرهای اضافی همچنین می تواند شامل کلمه کلیدی شما یا تغییرات دم بلند کلمه کلیدی شما باشد. با این حال ، از هدر سوء استفاده نکنید. اینها برای تقسیم مطالب شما استفاده می شود تا خواندن بازدید کننده راحت تر باشد.

/wordpress-seo-checklist-header-tags8.png

همچنین می توانید از کلیدهای میانبر در ویرایشگر تصویری استفاده کنید تا سریعتر هدرها را اعمال کنید:

8. Header Tags – H1, H2, H3

 1. متنِ جایگزین عکس

متن ALT به ویژگی ALT یا متن جایگزین که در تصاویر در سایت وردپرس شما اعمال می شود ، اشاره دارد. از برچسب های ALT توسط Google استفاده می شود تا ببیند تصویر شما به محتوای اطراف آن چقدر است. آنها همچنین توسط خوانندگان صفحه برای افراد کم بینا استفاده می شوند. به عنوان مثال ، اگر شخصی از نرم افزار Dragon NaturallySpeaking استفاده می کرد ، متن ALT در واقع می تواند به آنها در جهت یابی بهتر صفحه کمک کند. همیشه باید متن ALT را به تصاویر خود اضافه کنید. و اگر قبلاً نبوده اید ، برگردید و این کار را انجام دهید.

 1. کلید واژه در پاراگراف اول

پاراگراف اول در محتوای پست و صفحات شما در وردپرس بسیار مهم است! همیشه توصیه می شود در صورت امکان کلمه کلیدی تمرکز خود را در بند اول اضافه کنید. دلیل این امر این است که گوگل از بالا به پایین crawls می کند ، و اگر کلمه کلیدی شما را در آنجا پیدا کرد ، می تواند مقاله شما را به عنوان موضوع مرتبط تر قلمداد کند.

/focus-keyword-first-paragraph11.png

 1. محتوا مهمترین اصل است

این جمله قدیمی "محتوا پادشاه است" هنوز زنده و خوب است. Google و بازدید کنندگان عاشق محتوای با کیفیت بالا هستند. معمولاً انتشار مطالب با کیفیت بالاتر و فرم طولانی تر به مراتب بهتر از انتشار مطالب کوتاه تر ،است. البته این می تواند متفاوت باشد. اگر یک سایت خبری هستید ، این ممکن است برعکس باشد. اما محتوای طولانی مدت زمان و زمان دیگری ثابت کرده است که در SERP ها برنده می شوند. Capsicum Mediaworks برخی از آماری را در مورد اهمیت طول محتوا منتشر کرد.

/wordpress-seo-content-length12.png

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، وب سایت های دارای رتبه های برتر دارای محتوای بسیار بیشتری هستند. در واقع ، 2000 کلمه یا بیشتر باید واقعاً حداقل جدید شما این روزها باشد.

نیل پاتل ، بازاریاب مشهور اینترنت ، از سال 2016 دارای پست عالی است که در مورد چگونگی محتوای طولانی می تواند به افزایش رتبه شما کمک کند.

CanIRank یافته های خود را در مطالعه اولیه سال 2017 در مورد اثربخشی طول محتوا منتشر کرد. آنها همه چیز را تجزیه و تحلیل کردند ، از جمله اینکه ببینند محتوای طولانی تر لینکهای بیشتری ایجاد می کند و چه اتفاقی می افتد برای افراد در صفحات سوم و چهارم. به طور خلاصه ، آنها دریافتند که طول محتوا ، حتی با سایر عوامل ممکن در بازی ، همچنان رتبه بهتری دارد.

 1. از URL های کوتاه استفاده کنید

Google سایتهای WordPress را تمیز ، سازمان یافته و ساختارمند می پسندد. این شامل استفاده از URL های کوتاه است. آنها همچنین می توانند به بهبود CTR شما کمک کنند. MarketingSherpa یک مطالعه انجام داد و آنها دریافتند که مدیران 250٪ احتمال دارد در صورت وجود بر روی فهرست ارگانیک کلیک کنند:

URL نسبتاً كوتاهی داشت ومستقیماً در زیر یک لیست با URL طولانی ظاهر شد

بنابراین کوتاه نگه داشتن URL های شما می تواند یک مزیت رقابتی عظیم باشد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که وردپرس بطور خودکار URL را برای شما بر اساس عنوان ایجاد می کند. برای این پست به شرح زیر پایان دادیم:

13. Use Short URLs

ما می توانیم آن را به سادگی از کلید واژه متمرکز خود استفاده کنیم. مراحل زیر را برای کوتاه کردن URL برای یک پست یا صفحه وردپرس دنبال کنید.

مرحله 1

در کنار آدرس اینترنتی خود (که به عنوان یک حلزون نیز شناخته می شود) ، روی "ویرایش" کلیک کنید.

/wordpress-seo-edit-URL13.1.png

مرحله 2

سپس می توانید URL ای را که می خواهید استفاده کنید تایپ کنید. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی خود را با hyphens جدا کنید. سپس بر روی "OK" کلیک کنید.

//wordpress-seo-short-URL13..png

مرحله 3

سپس با URL زیر به پایان می رسیم که بسیار بهتر است.

13. Use Short URLs

همچنین لازم است به یاد داشته باشید که هر URL یا slug در WordPress باید بی نظیر باشد. بنابراین شما نمی توانید دو پست یا صفحه داشته باشید که هر دو از URL دقیقاً یکسان استفاده کنند. بنابراین هنگام نوشتن آن را به خاطر داشته باشید.

 1.  از نام های پرونده تصویر هوشمند استفاده کنید

این یک مورد است که بسیاری از صاحبان وب سایت های وردپرس مرتکب اشتباه می شوند ، و آن اینست که نامگذاری تصاویر شما به درستی انجام می شود! با چند روش صحیح SEO WordPress SEO ، واقعاً می توانید شاهد افزایش کمی خوب در SERP ها و جستجوی تصویر Google باشید.

 • همیشه پرونده های تصویری خود را با کلمات واقعی مربوط به مطالب خود قبل از بارگذاری آنها بنویسید. به عنوان مثال ، به جای DC0000.JPG ، آن را wordpress-seo.JPG بنامید.

 • همیشه نام های پرونده را بین نام های تصویر قرار دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آن را wordpress_seo.JPG یا wordpressseo بگذارید. JPG Google قادر به خواندن این مطلب نخواهد بود. گوگل پرونده ها را با عنوان های ساده به عنوان کلمات خوانده می شود ، بنابراین می خواهید آن را wordpress-Security.JPG بنویسید.
 • حداقل کلید واژه تمرکز خود را در صورت کاربرد ، حداقل بر روی تصویر برجسته خود بگنجانید. ما همیشه تصویر برجسته خود را در پست های وبلاگ خود مانند کلمات کلیدی تمرکز خود قرار می دهیم.
 1.  اهمیت Dofollow در مقابل لینک های NoFollow

در مورد SEO WordPress SEO دو نوع پیوند اساسی در اینترنت وجود دارد. و آن پیوندهای dofollow و پیوندهای nofollow است. در اینجا تفاوتهای اساسی بین این دو وجود دارد:

پیوندهای Dofollow

بطور پیش فرض ، هر پیوندی که در یک سایت وردپرس ایجاد می کنید ، dofollow است. گوگل وب سایت ها را ردیابی می کند و وقتی پیوندهای dofollow پیدا می کند ، آب پیوندی بین آنها و سایتی که به آنها پیوند دارند ارسال می کند. این امر به ایجاد اقتدار کمک می کند و بر رتبه بندی شما در Google تأثیر می گذارد. احتمالاً شنیده اید که مردم می گویند که شما به بک لینک های بیشتری احتیاج دارید ، خوب ، آنها معمولاً به پیوندهای dofollow از سایتهای دیگر دارای مقام عالی مراجعه می کنند. به طور کلی ، هر چه پیوندهای dofollow بیشتر شود ، بهتر می شوید!

پیوندهای Nofollow

پیوندهای Nofollow پیوندهایی هستند که دارای ویژگی مربوط به nofollow هستند ، همانطور که در زیر مشاهده می شود:

/nofollwe.JPG

پیوندهای Nofollow به گوگل می گویند که نباید از هیچ پیوندی عبور کند و به سادگی باید نادیده گرفته شود. این بدان معنا نیست که پیوندهای nofollow مهم نیستند. به یاد داشته باشید که پیوندهای nofollow هنوز هم می توانند ترافیک ایجاد کنند ، حتی اگر آب پیوند را منتقل نکنند. به عنوان مثال ، پیوند موجود در نمایه توییتر شما همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، تازه است. با این حال ، این لینک هنوز هم می تواند ترافیک زیادی ایجاد کند و از این رو هنوز هم مهم است.

 1.  Interlinks را اضافه کنید

Interlinks پیوندهایی هستند که از یک صفحه یا ارسال در سایت وردپرس شما به صفحه دیگری یا ارسال در همان سایت اشاره می کنند. معمولاً این زمانی است که شما به مطالب دیگری که نوشتید یا احتمالاً به صفحه فرود خود پیوند دارید ، اشاره می کنید. Moz یک مقاله عالی در مورد اهمیت پیوندهای داخلی دارد.

 • آنها به افراد کمک می کنند تا در وب سایت شخصی خود حرکت کنند و زمان خود را در سایت خود افزایش دهند.

 • آنها به ایجاد سلسله مراتبی از اطلاعات و ساختار شما کمک می کنند.
 • آنها به پخش لیست پیوند در سراسر وب سایت خود کمک می کنند.

ما همیشه توصیه می کنیم در هر پست یا صفحه ای که می نویسید حداقل 3-5 پیوند داخلی اضافه کنید البته این بسته به طول مطالب شما دارد.

 1.  پیوندهای خارجی با قدرت بالا دامنه اضافه کنید

درست مانند اضافه کردن پیوندهای بالا ، شما همچنین باید برخی لینک های خارجی را به سایت های دارای دامنه بالا اضافه کنید. این به SEO شما در WordPress کمک می کند تا به Google اطلاع دهید که به محتوای باکیفیت مرتبط با شما پیوند می دهید و با ارائه اطلاعات اضافی ، تجربه کاربر را بهبود می بخشید.

همچنین می تواند یک راه عالی برای شروع مکالمه با یک برند دیگر باشد. اگر در پست خود به یک شرکت دیگر پیوند دارید ، پس از انتشار آن ، به آنها سریعاً ایمیل یا توئیت بزنید و سهم خود را بخواهید. اگر آنها آن را در پروفایل های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند ، این می تواند ترافیک فوری رایگان برای شما باشد! ما از این رویکرد بسیار استفاده می کنیم و عالی عمل می کند.

ما توصیه می کنیم حداقل به تعداد پیوندهای خارجی دارای قدرت بالا دامنه بالا در محتوای خود اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، هنگام اضافه کردن لینک های خارجی یک ترفند خوب برای نگه داشتن افراد در سایت شما این است که پیوند را در یک برگه یا پنجره جدید باز کنید. برخی از افراد ممکن است استدلال کنند که آنها این را دوست ندارند ، اما می تواند به افراد کمک کند تا بعداً وقتی دیگر ممکن است شما را فراموش کرده باشند ، به سایت شما برگردند و سایت خود را مرور کنند. مراحل زیر را دنبال کنید تا پیوند در یک برگه یا پنجره جدید باز شود.

مرحله 1

/wordpress-link-options171.png

برای ایجاد یک لینک اتصال ، روی دکمه پیوند در بالای ویرایشگر تصویری کلیک کنید ، یا کلمه را برجسته کرده و CTRL + K. را در URL خارجی وارد کنید و روی "گزینه های پیوند" کلیک کنید.

مرحله 2

سپس "باز کردن پیوند در یک برگه جدید" را انتخاب کنید.

/wordpress-open-link-in-new-tab17.2.png

یکی دیگر از رویکردهای رایج که بسیاری از وبلاگ نویسان استفاده می کنند ، تنظیم لینک های خارجی برای باز کردن در برگه های جدید است و پیوندهای داخلی مستقیم پیش می روند.

 1. پیوندهای وابسته

 2. //affiliate-pretty-links18.png

بسیاری از وبلاگ نویسان وردپرس و حتی برخی از مشاغل از پیوندهای وابسته در وب سایت های خود استفاده می کنند. پیوندهای وابسته معمولاً هنگامی مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهید کمیسیون یا مراجعه به یک محصول یا ثبت نام بین وب سایت ها را ردیابی کنید. نکته بد این است که Google معمولاً از پیوندهای وابسته غافل می شود. برخی سایت ها حتی به دلیل داشتن پیوندهای وابسته زیادی مجازات شده اند. برای استفاده ایمن از پیوندهای وابسته ، آنها همیشه باید به صورت نامحدود باشند. یک راه عالی برای پیگیری لینک های وابسته خود و داشتن اطمینان داشتن از اینکه آنها تازه کار نیستند ، استفاده از یک افزونه وابسته مانند Pretty Links یا ThirstyAffiliates است

 

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها