آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش دوم)

در بخش اول خوانده شد

 1. CTRرا با توضیحات متا افزایش دهید

توضیحات متا در مورد رتبه بندی هیچ تأثیری در SEO WordPressشما ندارند. با این حال ، توضیحات متا بر CTRشما تأثیر دارد. توضیحات متا نوشته شده بهتر می تواند کاربر را مجبور کند تا به جای آنچه در بالا یا پایین تر از آن در SERPاست ، بر روی پست شما کلیک کند. و گفته شده است ، هر چه CTRبالاتری داشته باشید ، Googleمرتبط تر اطلاعات شما را فرض می کند و رتبه شما را بالاتر می برد. بنابراین به یک معنا ، توضیحات متا می توانند در رتبه بندی شما تأثیر بگذارند. اما نه به معنای سنتی. می توانید توضیحات متا را به صورت دستی در افزونه Yoast SEOتنظیم کنید.

//wordpress-seo-meta-descriptions-ctr6.1.jpg

همچنین ، خوب است که کلمه کلیدی متمرکز خود را در توضیحات متا خود قرار دهید زیرا گوگل اصطلاح جستجو را به صورت پررنگ نشان می دهد. به عنوان مثال ، بگویید ما "جالبترین اتومبیل" را در Googleجستجو کردیم. KBBاتفاق می افتد که دارای پست با "جالبترین اتومبیل" در توضیحات متا است ، بنابراین Googleاین کلید واژه را مطابق با اصطلاح جستجوی شما جسور می کند.

//wordpress-seo-meta-descriptions6.2.jpg

البته به یاد داشته باشید ، Googleهمچنین به طور خودکار برخی از توصیفات متا را بازنویسی می کند. بنابراین آنچه شما وارد می کنید ، آن چیزی نیست که همیشه در SERPنمایش داده می شود.

 1. آیا باید از کلیدواژه های متا استفاده کنید؟

کلمات کلیدی متا واقعاً چیزی از گذشته است. ما به سادگی این موارد را در لیست خود برای کسانی که ممکن است تعجب کنند باید از کلمات کلیدی متا استفاده کنند یا خیر ، درج کردیم. راحت ترین پاسخ نه است. گوگل و بینگ در الگوریتم های رتبه بندی خود به کلمات کلیدی متا اعتماد می کردند اما دیگر موجه نیست. به نظر می رسد یاهو هنوز ممکن است تا حدودی به کلمات کلیدی متا اعتماد کند ، اما ما به همین دلیل توصیه نمی کنیم از آنها استفاده کنید. با این حال ، بسته به اینکه سایت شما در کجا واقع شده است ، مهم است که بدانید موتور جستجوی روسی Yandexو موتور جستجوی چینی Baiduهنوز هم از کلمات کلیدی متا استفاده می کنند.

اگر می خواهید کلمات کلیدی متا را به پست ها و صفحات سایت وردپرس خود اضافه کنید ، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر آن را در افزونه Yoast SEOفعال کنید.

مرحله 1

روی قسمت "عنوان و متاس" از افزونه Yoast SEOکلیک کرده و بر روی تب "Other" کلیک کنید. سپس می توانید گزینه "Use tag meta keywords" را فعال کنید.

/enable-meta-keywords-yoast7.1.png

مرحله 2

سپس در پست و صفحات خود افزونه Yoast SEOاکنون بخشی را برای وارد کردن کلمات کلیدی متا همانطور که در مثال زیر مشاهده می شود ، دارد.

/meta-keywords-yoast-seo7.2.png

باز هم ، ما توصیه نمی کنیم که وقت خود را صرف کلمات کلیدی متا کنید ، مگر اینکه شاید از موتور جستجوی دیگری استفاده کنید که هنوز هم از آنها استفاده می کند. کلمات کلیدی متا مدت ها است که در گوگل و بینگ از بین رفته اند زیرا مربوط به سئو است.

 1. برچسب های هدر - H1، H2، H3

ربات گوگل برچسب های هدر HTMLمانند H1 ، H2 ، H3و غیره را بررسی می کند تا ارتباط محتوای سایت شما را تعیین کند. به طور کلی ، بهترین کار این است که یک برچسب H1در هر پست یا صفحه و سپس چندین H2و H3را در زیر آن داشته باشید. فکر کنید که این سلسله مراتب از اهمیت برخوردار است. برچسب H1یکی از مهمترین عنوانهای شما است و باید شامل کلمه کلیدی تمرکز شما باشد. هدرهای اضافی همچنین می تواند شامل کلمه کلیدی شما یا تغییرات دم بلند کلمه کلیدی شما باشد. با این حال ، از هدر سوء استفاده نکنید. اینها برای تقسیم مطالب شما استفاده می شود تا خواندن بازدید کننده راحت تر باشد.

/wordpress-seo-checklist-header-tags8.png

همچنین می توانید از کلیدهای میانبر در ویرایشگر تصویری استفاده کنید تا سریعتر هدرها را اعمال کنید:

8. Header Tags H1, H2, H3

 1. متنِ جایگزین عکس

متن ALTبه ویژگی ALTیا متن جایگزین که در تصاویر در سایت وردپرس شما اعمال می شود ، اشاره دارد. از برچسب های ALTتوسط Googleاستفاده می شود تا ببیند تصویر شما به محتوای اطراف آن چقدر است. آنها همچنین توسط خوانندگان صفحه برای افراد کم بینا استفاده می شوند. به عنوان مثال ، اگر شخصی از نرم افزار Dragon NaturallySpeakingاستفاده می کرد ، متن ALTدر واقع می تواند به آنها در جهت یابی بهتر صفحه کمک کند. همیشه باید متن ALTرا به تصاویر خود اضافه کنید. و اگر قبلاً نبوده اید ، برگردید و این کار را انجام دهید.

 1. کلید واژه در پاراگراف اول

پاراگراف اول در محتوای پست و صفحات شما در وردپرس بسیار مهم است!همیشه توصیه می شود در صورت امکان کلمه کلیدی تمرکز خود را در بند اول اضافه کنید. دلیل این امر این است که گوگل از بالا به پایین crawlsمی کند ، و اگر کلمه کلیدی شما را در آنجا پیدا کرد ، می تواند مقاله شما را به عنوان موضوع مرتبط تر قلمداد کند.

/focus-keyword-first-paragraph11.png

 1. محتوا مهمترین اصل است

این جمله قدیمی "محتوا پادشاه است" هنوز زنده و خوب است. Googleو بازدید کنندگان عاشق محتوای با کیفیت بالا هستند. معمولاً انتشار مطالب با کیفیت بالاتر و فرم طولانی تر به مراتب بهتر از انتشار مطالب کوتاه تر ،است. البته این می تواند متفاوت باشد. اگر یک سایت خبری هستید ، این ممکن است برعکس باشد. اما محتوای طولانی مدت زمان و زمان دیگری ثابت کرده است که در SERPها برنده می شوند. Capsicum Mediaworksبرخی از آماری را در مورد اهمیت طول محتوا منتشر کرد.

/wordpress-seo-content-length12.png

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، وب سایت های دارای رتبه های برتر دارای محتوای بسیار بیشتری هستند. در واقع ، 2000 کلمه یا بیشتر باید واقعاً حداقل جدید شما این روزها باشد.

نیل پاتل ، بازاریاب مشهور اینترنت ، از سال 2016 دارای پست عالی است که در مورد چگونگی محتوای طولانی می تواند به افزایش رتبه شما کمک کند.

CanIRankیافته های خود را در مطالعه اولیه سال 2017 در مورد اثربخشی طول محتوا منتشر کرد. آنها همه چیز را تجزیه و تحلیل کردند ، از جمله اینکه ببینند محتوای طولانی تر لینکهای بیشتری ایجاد می کند و چه اتفاقی می افتد برای افراد در صفحات سوم و چهارم. به طور خلاصه ، آنها دریافتند که طول محتوا ، حتی با سایر عوامل ممکن در بازی ، همچنان رتبه بهتری دارد.

 1. از URLهای کوتاه استفاده کنید

Googleسایتهای WordPressرا تمیز ، سازمان یافته و ساختارمند می پسندد. این شامل استفاده از URLهای کوتاه است. آنها همچنین می توانند به بهبود CTRشما کمک کنند. MarketingSherpaیک مطالعه انجام داد و آنها دریافتند که مدیران 250٪احتمال دارد در صورت وجود بر روی فهرست ارگانیک کلیک کنند:

URLنسبتاً كوتاهی داشت ومستقیماً در زیر یک لیست با URLطولانی ظاهر شد

بنابراین کوتاه نگه داشتن URLهای شما می تواند یک مزیت رقابتی عظیم باشد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که وردپرس بطور خودکار URLرا برای شما بر اساس عنوان ایجاد می کند. برای این پست به شرح زیر پایان دادیم:

13. Use Short URLs

ما می توانیم آن را به سادگی از کلید واژه متمرکز خود استفاده کنیم. مراحل زیر را برای کوتاه کردن URLبرای یک پست یا صفحه وردپرس دنبال کنید.

مرحله 1

در کنار آدرس اینترنتی خود (که به عنوان یک حلزون نیز شناخته می شود) ، روی "ویرایش" کلیک کنید.

/wordpress-seo-edit-URL13.1.png

مرحله 2

سپس می توانید URLای را که می خواهید استفاده کنید تایپ کنید. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی خود را با hyphensجدا کنید. سپس بر روی "OK" کلیک کنید.

//wordpress-seo-short-URL13..png

مرحله 3

سپس با URLزیر به پایان می رسیم که بسیار بهتر است.

13. Use Short URLs

همچنین لازم است به یاد داشته باشید که هر URLیا slugدر WordPressباید بی نظیر باشد. بنابراین شما نمی توانید دو پست یا صفحه داشته باشید که هر دو از URLدقیقاً یکسان استفاده کنند. بنابراین هنگام نوشتن آن را به خاطر داشته باشید.

 1. از نام های پرونده تصویر هوشمند استفاده کنید

این یک مورد است که بسیاری از صاحبان وب سایت های وردپرس مرتکب اشتباه می شوند ، و آن اینست که نامگذاری تصاویر شما به درستی انجام می شود! با چند روش صحیح SEO WordPress SEO، واقعاً می توانید شاهد افزایش کمی خوب در SERPها و جستجوی تصویر Googleباشید.

 • همیشه پرونده های تصویری خود را با کلمات واقعی مربوط به مطالب خود قبل از بارگذاری آنها بنویسید. به عنوان مثال ، به جای DC0000.JPG، آن را wordpress-seo.JPGبنامید.

 • همیشه نام های پرونده را بین نام های تصویر قرار دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آن را wordpress_seo.JPGیا wordpressseoبگذارید. JPG Googleقادر به خواندن این مطلب نخواهد بود. گوگل پرونده ها را با عنوان های ساده به عنوان کلمات خوانده می شود ، بنابراین می خواهید آن را wordpress-Security.JPGبنویسید.
 • حداقل کلید واژه تمرکز خود را در صورت کاربرد ، حداقل بر روی تصویر برجسته خود بگنجانید. ما همیشه تصویر برجسته خود را در پست های وبلاگ خود مانند کلمات کلیدی تمرکز خود قرار می دهیم.
 1. اهمیت Dofollowدر مقابل لینک های NoFollow

در مورد SEO WordPress SEOدو نوع پیوند اساسی در اینترنت وجود دارد. و آن پیوندهای dofollowو پیوندهای nofollowاست. در اینجا تفاوتهای اساسی بین این دو وجود دارد:

پیوندهای Dofollow

بطور پیش فرض ، هر پیوندی که در یک سایت وردپرس ایجاد می کنید ، dofollowاست. گوگل وب سایت ها را ردیابیمی کند و وقتی پیوندهای dofollowپیدا می کند ، آب پیوندی بین آنها و سایتی که به آنها پیوند دارند ارسال می کند. این امر به ایجاد اقتدار کمک می کند و بر رتبه بندی شما در Googleتأثیر می گذارد. احتمالاً شنیده اید که مردم می گویند که شما به بک لینک های بیشتری احتیاج دارید ، خوب ، آنها معمولاً به پیوندهای dofollowاز سایتهای دیگر دارای مقام عالی مراجعه می کنند. به طور کلی ، هر چه پیوندهای dofollowبیشتر شود ، بهتر می شوید!

پیوندهای Nofollow

پیوندهای Nofollowپیوندهایی هستند که دارای ویژگی مربوط به nofollowهستند ، همانطور که در زیر مشاهده می شود:

/nofollwe.JPG

پیوندهای Nofollowبه گوگل می گویند که نباید از هیچ پیوندی عبور کند و به سادگی باید نادیده گرفته شود. این بدان معنا نیست که پیوندهای nofollowمهم نیستند. به یاد داشته باشید که پیوندهای nofollowهنوز هم می توانند ترافیک ایجاد کنند ، حتی اگر آب پیوند را منتقل نکنند. به عنوان مثال ، پیوند موجود در نمایه توییتر شما همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، تازه است. با این حال ، این لینک هنوز هم می تواند ترافیک زیادی ایجاد کند و از این رو هنوز هم مهم است.

 1. Interlinksرا اضافه کنید

Interlinksپیوندهایی هستند که از یک صفحه یا ارسال در سایت وردپرس شما به صفحه دیگری یا ارسال در همان سایت اشاره می کنند. معمولاً این زمانی است که شما به مطالب دیگری که نوشتید یا احتمالاً به صفحه فرود خود پیوند دارید ، اشاره می کنید. Mozیک مقاله عالی در مورد اهمیت پیوندهای داخلی دارد.

 • آنها به افراد کمک می کنند تا در وب سایت شخصی خود حرکت کنند و زمان خود را در سایت خود افزایش دهند.

 • آنها به ایجاد سلسله مراتبی از اطلاعات و ساختار شما کمک می کنند.
 • آنها به پخش لیست پیوند در سراسر وب سایت خود کمک می کنند.

ما همیشه توصیه می کنیم در هر پست یا صفحه ای که می نویسید حداقل 3-5 پیوند داخلی اضافه کنید البته این بسته به طول مطالب شما دارد.

 1. پیوندهای خارجی با قدرت بالا دامنه اضافه کنید

درست مانند اضافه کردن پیوندهای بالا ، شما همچنین باید برخی لینک های خارجی را به سایت های دارای دامنه بالا اضافه کنید. این به SEOشما در WordPressکمک می کند تا به Googleاطلاع دهید که به محتوای باکیفیت مرتبط با شما پیوند می دهید و با ارائه اطلاعات اضافی ، تجربه کاربر را بهبود می بخشید.

همچنین می تواند یک راه عالی برای شروع مکالمه با یک برند دیگر باشد. اگر در پست خود به یک شرکت دیگر پیوند دارید ، پس از انتشار آن ، به آنها سریعاً ایمیل یا توئیت بزنید و سهم خود را بخواهید. اگر آنها آن را در پروفایل های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند ، این می تواند ترافیک فوری رایگان برای شما باشد! ما از این رویکرد بسیار استفاده می کنیم و عالی عمل می کند.

ما توصیه می کنیم حداقل به تعداد پیوندهای خارجی دارای قدرت بالا دامنه بالا در محتوای خود اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، هنگام اضافه کردن لینک های خارجی یک ترفند خوب برای نگه داشتن افراد در سایت شما این است که پیوند را در یک برگه یا پنجره جدید باز کنید. برخی از افراد ممکن است استدلال کنند که آنها این را دوست ندارند ، اما می تواند به افراد کمک کند تا بعداً وقتی دیگر ممکن است شما را فراموش کرده باشند ، به سایت شما برگردند و سایت خود را مرور کنند. مراحل زیر را دنبال کنید تا پیوند در یک برگه یا پنجره جدید باز شود.

مرحله 1

/wordpress-link-options171.png

برای ایجاد یک لینک اتصال ، روی دکمه پیوند در بالای ویرایشگر تصویری کلیک کنید ، یا کلمه را برجسته کرده و CTRL + K. را در URLخارجی وارد کنید و روی "گزینه های پیوند" کلیک کنید.

مرحله 2

سپس "باز کردن پیوند در یک برگه جدید" را انتخاب کنید.

/wordpress-open-link-in-new-tab17.2.png

یکی دیگر از رویکردهای رایج که بسیاری از وبلاگ نویسان استفاده می کنند ، تنظیم لینک های خارجی برای باز کردن در برگه های جدید است و پیوندهای داخلی مستقیم پیش می روند.

 1. پیوندهای وابسته

 2. //affiliate-pretty-links18.png

بسیاری از وبلاگ نویسان وردپرس و حتی برخی از مشاغل از پیوندهای وابسته در وب سایت های خود استفاده می کنند. پیوندهای وابسته معمولاً هنگامی مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهید کمیسیون یا مراجعه به یک محصول یا ثبت نام بین وب سایت ها را ردیابی کنید. نکته بد این است که Googleمعمولاً از پیوندهای وابسته غافل می شود. برخی سایت ها حتی به دلیل داشتن پیوندهای وابسته زیادی مجازات شده اند. برای استفاده ایمن از پیوندهای وابسته ، آنها همیشه باید به صورت نامحدود باشند. یک راه عالی برای پیگیری لینک های وابسته خود و داشتن اطمینان داشتن از اینکه آنها تازه کار نیستند ، استفاده از یک افزونه وابسته مانند Pretty Linksیا ThirstyAffiliatesاست

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر