نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش سوم)

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش سوم)

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش سوم)

در بخش قبل خواندید...

  1.  نقشه سایت

نقشه های سایت توسط موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و Yandex برای گرفتن سلسله مراتب و ساختار سایت وردپرس شما و همچنین اطمینان از ردیابی بهتر استفاده می شود. آیا نقشه های سایت لازم است؟ خیر ، موتورهای جستجو بدون آن سایت شما را ردیابی می کنند ، اما با ایجاد این پرونده همچنین به شما امکان می دهد تا اطلاعات بیشتری را در مورد سایت خود بدست آورید. به همین دلیل ما همیشه توصیه می کنیم از یک نقشه سایت استفاده کنید: به لطف آن ، شما می توانید تصویری روشنی از ساختار سایت خود در اختیار موتورهای جستجو قرار دهید که از جمله موارد دیگر ، شانس شما برای به ثمر رساندن پیوندهای سایت Google را افزایش می دهد. افزونه Yoast SEO در واقع توانایی تولید خودکار فایل نقشه سایت را برای شما دارد. برای فعال یا تأیید این ویژگی مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1

//wordpress-xml-sitemap-file18..png

در گزینه های Yoast SEO روی "نقشه های XML" کلیک کنید و عملکرد نقشه سایت XML را فعال کنید.

مرحله2

همیشه تأیید می کند که در واقع فایل نقشه سایت XML شما ایجاد می شود. شما می توانید بر روی دکمه XML نقشه سایت کلیک کنید و این پرونده به خودی خود راه اندازی می شود ، به طور کلی ، در ریشه دامنه شما قرار دارد:

Step 2

  1.  نقشه سایت را به ابزارهای وب مستر بینگ ارسال کنید

درست مانند کنسول جستجوی گوگل ، توصیه می شود سایت وردپرس خود را نیز به ابزارهای بینگ مستر ارسال کنید. این آموزش جامع درباره ارسال وب سایت خود به بینگ را بررسی کنید.

  1.  نیروی ردیابی برای فهرست بندی سریعتر

معمولاً هنگامی که محتوا را در سایت وردپرس خود منتشر می کنید ، Google میزان ردیابی را نشان می دهد که در آن محتوای شما را فهرست می کند. این ممکن است هر چند دقیقه ، چند ساعت یا چند روز باشد. با این حال ، آیا می دانید راهی وجود دارد که فوراً محتوای خود را در گوگل و بینگ فهرست کنید؟ این فقط یک ترفند کوچک مفید است که می توانید از آن استفاده کنید تا سریعتر در برابر رقابت خود در SERP ها حضور یابید.

  1.  استفاده از سیگنال های اجتماعی

آیا سیگنال های اجتماعی به سئو وردپرس شما کمک می کنند؟ مانند توییت ، اشتراک ، سایتهای upvote و غیره. پاسخ ، متأسفانه ، سیاه و سفید نیست. با این حال ، ما دست اول دیده ایم که آنها می توانند به طور موقت بر رتبه شما در SERP تأثیر بگذارند. ما این موضوع را هم از Reddit و هم از Y Combinator متوجه شده ایم. در گذشته ، ما شاهد بودیم که پستها با گرایش به این سایتها بلافاصله شروع به رتبه بندی در صفحه یکی از گوگل می کنند. پس از توقف روند ، رتبه بندی ها در حال نوسان هستند و پست در جایی قرار می گیرد که در واقع قرار است در دراز مدت بیشتر شود. بنابراین چه چیزی باعث این اتفاق می شود؟ نظریه ما این است که به دلیل حجم انبوهی از ترافیک و سیگنال های اجتماعی که گوگل این صفحه را بسیار مناسب قلمداد می کند و بنابراین آن را در SERP ها بالا می برد.

2Utilize Social Signals

بزرگترین پیشگویی این است که سهام ، سیگنال های اجتماعی و ترافیک بیشتر به احتمال زیاد بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد ، بنابراین توصیه می کنیم تا حد امکان از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

  1. بک لینک بسازید

بک لینک ها هنوز هم در مورد سئو وردپرس بسیار مهم هستند. بک لینک ها توسط گوگل برای عبور از پیوند همانطور که قبلاً بحث کردیم استفاده می شود و نشان می دهد که سایت مرتبط یا مهم دیگری وجود دارد که دارای اطلاعات مشابه است. وقتی یک سایت دارای قدرت بالا دامنه به شما پیوند می دهد ، خیلی بیشتر از آنچه مردم فکر می کنند انجام می دهد. برایان دین در Backlinko بیش از یک میلیون نتیجه جستجو را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و نتیجه گیری این بود که بک لینک هنوز هم یک عامل مهم رتبه بندی است.

/26. Build Backlinks/referring-domains26.png

متیو باربی همچنین تجزیه و تحلیل 1 میلیون URL را انجام داد و فهمید که بله ، بک لینکها اهمیت دارند. به طور متوسط ، 2 نتیجه برتر در صفحه 1 گوگل برابر با 38٪ از کلیه لینک های برگشتی از صفحات صفحه 1 است.

نکته: وقتی افراد به شما پیوند می دهند ، به اشتراک بگذارید. این به ایجاد سیگنال های اجتماعی برای آنها در آن صفحه کمک می کند که به نوبه خود می تواند به ایجاد اقتدار صفحه آنها کمک کند. و شما می خواهید پیوندهای صفحه با قدرت بالاتر. بنابراین به یک معنا می توانید با به اشتراک گذاشتن مطالب شخص ثالث که زمان پیوند با شما را دارند ، به خودتان کمک کنید. و هرگز از رسیدن به سایر وبلاگ نویسان نترسید و از آنها بخواهید که پست برجسته شما را در وبلاگ خود ذکر کنند.

  1.  مزیت SEO HTTPS وردپرس

گوگل رسما گفته است که HTTPS یک عامل رتبه بندی است. اگرچه ممکن است این یک عامل رتبه بندی کوچک باشد ، آیا شما از این مزیت ها استفاده نمی کنید تا بتوانید رقبای خود را در SERP بزنید؟ و به دلیل فشار Google برای انتقال همه به HTTPS ، می توانید شرط کنید که وزن این عامل رتبه بندی به احتمال زیاد در آینده افزایش می یابد. فقط به برخی دیگر از داده های مربوط به SEO و HTTPS نگاهی بیندازید! متیو باربی تجزیه و تحلیل 1 میلیون URL را انجام داد و دریافت که بیش از 33٪ از کل صفحات رتبه 1 ، 2 یا 3 در گوگل از HTTPS استفاده می کنند.

/ushttps-usage-vs-google-ranking27.jpg

  1.  نشانگر طرحواره

احتمالاً شما اصطلاح دیوانه وار "نشانه گذاری طرحواره" یا "نشانه گذاری ساختار یافته" را در سراسر وب پرتاب کرده اید. نشانه گذاری Schema در واقع یک کد اضافی است که به موتورهای جستجوگر مانند Google کمک می کند تا داده های بهتر و بهتری را به بازدید کنندگان تحویل دهند. آیا تاکنون این ستاره ها در کنار بررسی در SERP ها دیده شده اند؟ خوب ، ستاره ها نتیجه مارک طرحواره هستند. نشانه گذاری شمای بدان معنی است که می توانید در SERP ها و همچنین افزایش چشمگیر در CTR ، به نقاط خاص دست یابید.

چقدر ستاره ها در SERP ها کمک می کنند؟ انستیتوی CXL یک مطالعه انجام داد و هر دو شرکت که از ستارگان برای بررسی استفاده می کردند ، نرخ کلیک به طور قابل توجهی بالاتری را برای SERP های ارگانیک ، تا حد 35٪ مشاهده کردند. نتیجه گیری آنها این بود که این استراتژی نتایج بالاتری را به همراه دارد.

برای افزودن نشانه گذاری طرحواره به سایت وردپرس ، افزونه Schema را پیشنهاد می کنیم. این به طور خودکار نشانه گذاری لازم را اضافه می کند. سپس می توانید یک آزمایش دیگر را در ابزار تست داده ساختاری Google اجرا کنید.

  1. آخرین تاریخ به روز شده در SERP ها

این موضوع برای بعضی از افراد بحث برانگیز است ، و این بدان معناست که باید تاریخ های ارسال شده در وردپرس خود را حذف کرده یا آنها را به "آخرین به روزرسانی" تغییر دهید؟ بعضی ها حتی ذکر کرده اند که تاریخ های نشان داده شده در پست ها ممکن است نوعی سیگنال رتبه بندی مستقیم یا غیر مستقیم باشد.

همچنین بستگی به نوع سایتی دارد که شما اجرا می کنید. اگر تعداد زیادی محتوای همیشه سبز دارید پس بله ، ممکن است بخواهید تاریخ ها را برای آخرین به روز بودن تغییر دهید. ما در واقع آخرین استفاده شده در وبلاگ های خود را در اینجا در Kinsta استفاده می کنیم زیرا ساعت های زیادی را صرف به روز کردن مطالب قدیمی می کنیم. برای پیاده سازی این کار در سایت وردپرس خود مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1

توجه: این ممکن است بسته به موضوع وردپرس شما متفاوت باشد. ابتدا باید فایل single.php خود را ویرایش کرده و کد زیر را بیابید:

step1

مرحله 2

کد فوق را با این کد جایگزین کنید:

step2

پست های وبلاگ شما اکنون باید آخرین تاریخ به روز شده را به جای آن نشان دهند. کد فوق در ابزار آزمایش داده های ساختاری Google معتبر است و تاریخ بروزرسانی شده در SERP ها نشان داده می شود. همانطور که در این مثال زیر مشاهده می کنید ، ما در واقع این مقاله را 5 روز پیش منتشر کردیم. با این حال ، ما 2 روز پیش به روزرسانی به آن اضافه کردیم. گوگل پس از به روزرسانی مجدد آنرا دوباره زد و در SERP ها تازه ظاهر شد. این می تواند به افزایش CTR شما کمک کند.

30. Last Updated Date in SERPs

  1.  محتوای همیشه سبز

محتوای همیشه سبز هنگام صحبت از سئو وردپرس و ترافیک ارگانیک طولانی مدت می تواند بسیار مهم باشد. همیشه سبز به معنی این است که محتوا است که به طور کلی همیشه مهم است صرف نظر از زمانی که آن را می خوانید. معمولاً وقتی نوبت به چاپ مطالب همیشه سبز می رسد نیاز به نویسنده است که گاه به گاه آن را بروزرسانی کند زیرا اغلب صنایع همیشه با گذشت زمان کمی تغییر می کنند. برخی از اثبات در مورد قدرت محتوای همیشه سبز را ببینید.

یکی دیگر از مزایای محتوای همیشه سبز این است که می توانید بارها و بارها آنرا به اشتراک بگذارید و پیوندها و سیگنالهای اجتماعی را در برابر آن بسازید. اگر انتخاب انتشار مطالب همیشه سبز در مقابل اخبار را دارید ، حتماً برای بازی دراز مدت پیش می روید!

 

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها