نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش چهارم)

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش چهارم)

نکاتی برای افزایش ترافیک571% در 13ماه (بخش چهارم)

در بخش قبل خواندید...

 1. نمودار دانش Google

آیا تا به حال این کادر که در بالای Google ظاهر شده است را دیده اید؟ به آن دانش Google یا قطعه های برجسته میگویند. اگر این مسئله را بدست آورید ، در واقع به این معنی است که می توانید دو بار برای همان کلمه کلیدی و پست در SERP قرار دهید. چگونه می توانید این را بدست آورید؟ متأسفانه ، دستورالعمل جادویی برای دستیابی به این 100٪ از زمان وجود ندارد ، اما از تجربه شخصی ما با اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره و همچنین استفاده از سرصفحه ها و لیست های گلوله ای که در نظر گرفته شده بود ، می تواند به شما در رسیدن به قطعه برجسته آرزو کمک کند. پست های خود را به صورت سازمان یافته و با نشانه گذاری انجام دهید و باید در مسیر صحیح قرار بگیرید.

/google-knowledge-graph32.png

 1. سئو منفی

SEO منفی یک موضوع بسیار مهم است زیرا بسیاری از مردم نمی دانند چگونه با آن مقابله کنند. به طور معمول با SEOمی توانید بک لینک از افراد دیگر دریافت کنید زیرا این کار باعث ایجاد دامنه و به صفحه شما کمک می کند. با این حال ، این استراتژی همچنین می تواند برای آسیب رساندن به وب سایت شما مهندسی معکوس شود. این مقاله توسط Ryan Sullivan ، SEO منفی را جستجو کنید: نابود کردن مشاغل یک بک لینک اسپم در یک زمان.

در ابتدا این به نظر نمی رسد عادلانه باشد زیرا نمی توانید جلوی کسی را بفرستید که یک بک لینک بد علیه شما ارسال کند. بنابراین اگر این اتفاق برای شما رخ دهد ، Google آنچه را ابزار Disavow می نامد ، دارد. این به شما امکان می دهد لیستی از دامنه هایی را که می خواهید Google نادیده بگیرد ایجاد کنید. بنابراین حداقل راهی برای محافظت از خود وجود دارد.

 1.  سئو محلی

SEO محلی موضوعی عظیم است. بسیار بیشتر از آنچه ما فقط می توانیم در این پست پوشش دهیم. برخی از نکات سریع این است که مشاغل محلی باید فوراً سایت خود را در Google Business و Bing Places ثبت کنند. این دو کاملاً رایگان هستند و به شما کمک می کنند تا در SERP ها بصورت محلی ظاهر شوید. به عنوان مثال ، در زیر من به جستجوی غذای "ایتالیایی ارگانیک" و Picazzo ، یک مکان محلی ایتالیایی در بالای لیست می پردازم.

/local-business-seo35.jpg

این راهنمای عمیق محلی SEO را از افراد موجود در TheSiteEdge ببینید. این یک روش عالی برای شروع و ماندن در رقابت محلی شما است.

 1.  جستجوی تصویر Google

یکی از دلایل مهم تنظیم حساب Google Search Console و ارسال پرونده نقشه سایت همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم این است که می توانید بر اساس این شاخص وضعیت تصاویر خود را در جستجوی تصویر Google نظارت کنید. ترافیک از تصاویر در واقع می تواند به مرور زمان کمی افزایش یابد ، بنابراین مهم است که تأیید کنید که تصاویر شما نمایه می شوند. براساس داده های Jumpshot ، Google تصاویر بیش از 22 درصد از جستجوی وب را در سال 2018 تشکیل داده است.می توانید در قسمت "Crawl" در GSC روی "نقشه سایت" کلیک کرده و وضعیت را بررسی کنید.

همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که هنگام انتقال به CDN ، تصاویر شما همچنان با Google نمایه می شوند. برای کاربران افزونه Yoast SEO ، می خواهید کد زیر را در قسمت زیر قرار دهید. البته دامنه و دامنه CDN را با خود جایگزین کنید.

اگر این کار را نکنید ، می تواند منجر به حذف ایندکس شدن تصاویر شود (همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود) ، به این معنی که تمام مزایای جستجوی تصویر Google را از دست نخواهید داد. همیشه می توانید این مورد را خودتان در کنسول جستجوی Google بررسی کنید. در سپتامبر سال 2018 ، گوگل نیز تغییراتی در نحوه عملکرد الگوریتم تصویر آنها ایجاد کرد.

 1.  صفحات پیوست تصویر را فهرست نکنید

هر زمان که تصویری را بارگذاری می کنید و به روش عادی ایجاد می کنید ، یک صفحه پیوست جداگانه وردپرس را که روی آن قرار دارد ، ایجاد می کنید. اگر دقیق نیستید ممکن است در واقع Google شروع به فهرست بندی این صفحات کند ، که بعضی اوقات چیز خوبی نیست. اگر کسی به یک صفحه پیوست تصویر برخورد کند ، تمام آنچه را که مشاهده خواهد کرد ، تصویر است و نه محتوایی که در پست قرار دارد. این به احتمال زیاد باعث می شود که بلافاصله آنها به سادگی ترک شوند و باعث افزایش نرخ گزاف گویی شما شوند. اگر این مورد را در سایت وردپرس خود مشاهده کردید ، افزونه Yoast SEO یک گزینه تغییر مسیر برای رفع این مشکل دارد. به سادگی بر روی تنظیمات "پیشرفته" Yoast SEO کلیک کرده و "URL های پیوست هدایت شده را به آدرس URL پست والدین" فعال کنید.

//redirect-attachment-URLs-to-parent37.png

 1.  جستجوگرها وردپرس چند زبانه

اضافه کردن زبان های اضافی به سایت شما می تواند یک تغییر بزرگ بازی هنگام صحبت از SEO و ترافیک وردپرس باشد. نیل پاتل با این کار آزمایش کرد و شاهد افزایش 47 درصدی ترافیک پس از ترجمه سایت خود به 82 زبان بود. البته ، این برای همه کار نمی کند و بستگی به موقعیت تجاری و موقعیت جغرافیایی شما دارد ، اما قطعاً فکر کردن در مورد آن است. وقتی واقعاً این کار را در وب سایت وردپرس خود پیاده سازی کنید، Google تا زمانی که برچسب های hreflang و معمولی صحیح نصب کرده باشید ، شما را برای مطالب کپی نمی کند. در مثال زیر ، این برچسب ها اساساً به گوگل می گویند که نسخه انگلیسی اصلی است و این نسخه ثانویه فقط به زبان اسپانیایی است.

نسخه انگلیسی

english verion

نسخه اسپانیایی

spanish version

افزونه هایی وجود دارد که می توانید برای ترجمه مطالب خود از جمله WPML یا خدمات ترجمه برای وردپرس مانند Weglot استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، هیچ ابزاری برای ترجمه خودکار هرگز با داشتن یک شخص واقعی ، آن را برای شما ترجمه نمی کند. توصیه می کنیم  از یک سرویس ترجمه استفاده کنید.

 1.  سرعت وب سایت

سرعت وب سایت در هنگام جستجوگر وردپرس بسیار زیاد است. گوگل در سال 2010 اعلام کرد که بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد. سرعت صفحه برای Google اهمیت دارد و می دانید چرا؟ دلیل آن این است که سرعت صفحه برای بازدید کنندگان اهمیت دارد! در اینجا یک آمار زوج برای شما آورده شده است:

 • در صورت نیاز به بارگیری بیش از 4 ثانیه ، 1 از 4 بازدید کننده وب سایت را ترک می کند.
 • 46 درصد از کاربران وب سایت های دارای عملکرد ضعیف را دوباره مرور نمی کنند.
 • صاحبان وب سایت فقط 5 ثانیه فرصت دارند تا بازدید کنندگان را قبل از تصمیم گیری برای عزیمت ، درگیر کنند.
 • در صورت نیاز به بارگیری بیشتر از 5 ثانیه ، 74 درصد از کاربران دسترسی به سایت موبایل ترک می کنند.
 • هر تاخیر یک ثانیه ای در زمان بارگیری صفحه می تواند منجر به زیان سالانه 1.6 میلیارد دلار برای بازرگانان آنلاین به بزرگی آمازون شود.
 1.  پیوندهای خراب را برطرف کنید

هیچ کس پیوندهای خراب را دوست ندارد و همچنین گوگل اینرا نمی پسندد. چند روش وجود دارد که می توانید پیوندهای خراب را در سایت وردپرس خود برطرف کنید. اولین مورد به سادگی بررسی در کنسول جستجوی Google است. این دلیل دیگری است که چرا باید از آن استفاده کنید. اگر در بخش "Crawl" روی "خطاهای ردیابی" کلیک کنید ، نمی توانید خطایی پیدا کنید. سپس می توانید بر روی هر خطا کلیک کنید و ببینید که لینک خراب در کجا واقع شده است.

افزونه های پیوند شکسته برای وردپرس وجود دارد ، با این حال ، ما این موارد را توصیه نمی کنیم زیرا به عملکرد سایت شما آسیب می رسانند. اگر می خواهید سایت خود را برای لینک های خراب اسکن کنید ، بهتر است یک بار اسکن را با یک ابزار آنلاین رایگان مانند Online Broken Link Checker انجام دهید یا از ابزار حسابرسی سایت استفاده کنید.

 1.  حسابرسی سئو وردپرس

یک روش عالی برای فوریت بررسی میزان بهینه سازی سایت وردپرس شما ، انجام یک حسابرسی سریع SEO WordPress است. ابزارهای عالی و رایگان برای کمک به شما وجود دارد. SeoSiteCheckup یک ابزار رایگان عالی است که دارای بیش از 50 چک است تا به شما اطلاع دهد که چگونه انجام می دهید. واروی همچنین یک ابزار سئو عالی دارد که می توانید سایت خود را از طریق آن اجرا کنید. دسترسی به Googlebot ، قابلیت استفاده از موبایل ، امنیت ، دسترسی ، صفحات و غیره را بررسی می کند.

SEMrush یک سرویس برتر است که از ابزار ممیزی سئو نیز برخوردار است. به شما امکان می دهد اگر از برچسب های ALT گم شده اید ، دارای صفحه هایی با نسبت متن-HTML پایین و حتی تعداد کلمات کم هستند. در حالی که این ابزارها بسیار اساسی هستند ، اما می توانند روشی مناسب برای شروع کار باشند.

/semrush-seo-site-audit41.2.png

 1.  قابلیت استفاده موبایل

گوگل اخیراً آزمایش نمایه سازی اول موبایل خود را اعلام کرده است ، بدین معنی که الگوریتم های آنها در نهایت از نسخه موبایل محتوای سایت برای رتبه بندی صفحات استفاده می کنند. این یک تغییر بزرگ در نحوه فهرست بندی محتوای Google است. این بدان معنی است که اکنون موبایل از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری دارد. اگر هنوز سایت پاسخگو ندارید ، تمام کارهایی را که می کنید.انجام دهید و سریعاً به کار خود ادامه دهید. می توانید از ابزار دوستانه موبایل Google استفاده کنید تا ببینید آیا سایت فعلی وردپرس شما این آزمایش را پشت سر می گذارد یا خیر.

گزینه دیگر اجرای Google AMP است که یک چارچوب باز است که به وب سایت ها امکان ایجاد صفحات وب با وزن سبک را می دهد. با این حال ، AMP برای همه افراد نیست.

همیشه اطمینان حاصل کنید که Google Analytics را بررسی کنید تا ببینید ترافیک سایت شما از دستگاه های تلفن همراه چقدر است. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید اولویت شما در این مورد چیست

 1.  دسته بندی های وردپرس

این یک لیست اختیاری است اما دسته بندی های نمایه سازی در گوگل همچنین می تواند ارتباط مطالب شما را برای افزایش رتبه صفحه و افزایش ترافیک شما و بهبود سئو وردپرس شما افزایش دهد. بسیاری از مضامین وردپرس به طور پیش فرض توضیحات دسته بندی را نشان نمی دهند. برای فهرست بندی دسته بندی های خود و نمایش آن در سایت خود ، مراحل زیر را دنبال کنید.

گام اول

برای تأیید این که گروه های شما در Google رتبه بندی و نشان داده می شوند ، در گزینه های Yoast SEO روی "Titles & Meta" کلیک کنید. بر روی زبانه "طبقه بندی" کلیک کنید و مطمئن شوید که روبات های متا برای "دسته بندی ها" فهرست بندی می شوند.

/index-categories-wordpress43.1.png

گام دوم

اگر مضمون وردپرس توضیحات دسته ای را در قسمت جلوی خود نشان نمی دهد ، می توانید از کد زیر استفاده کنید و آن را در قسمت بالای پرونده archive.php خود اضافه کنید. این بسته به موضوع فعلی شما متفاوت خواهد بود.

.step2

گام سوم

سپس توضیحات دسته بندی خود را در زیر دسته خاص Post که می خواهید نمایه سازی کنید وارد کنید.

edit category

 1.  Google  آنالیز

بهترین راه برای دانستن اینکه SEO WordPress  شما به مرور زمان چگونه کار می کند ، راه اندازی یک حساب کاربری رایگان با Google Analytics است. در صورت نیاز به راهنمایی ، این آموزش به صورت گام به گام ادغام را دنبال کنید. یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید پیوند دادن حساب Google Analytics با حساب Google Console Console است. تحت تنظیمات ویژگی برای دامنه خود روی تنظیمات کنسول جستجو کلیک کنید و این روند شما را در روند پیوند آنها قرار می دهد.

link-google-search-console-analytics.png

این بخش دیگری را به حساب Google Analytics شما اضافه می کند که به شما امکان می دهد نمایش داده های جستجو و بهترین صفحات فرود خود را مشاهده کنید.

search-queries-analytics.png

بخش دیگری که باید به آن توجه شود کانال "جستجوی ارگانیک" است که تحت مالکیت آن قرار دارد. این ترافیکی است که از گوگل ، بینگ ، یاهو و غیره حاصل می شود.

 1.  رتبه بندی کلمات کلیدی را دنبال کنید

و آخر ، توصیه می کنیم که رتبه بندی کلمات کلیدی خود را ردیابی کنید. این به شما امکان می دهد پیشرفت "کلمات کلیدی متمرکز" خود را در کمپین های SEO خود مشاهده کنید. اگر وقت خود را صرف بهینه سازی پست های خود می کنید ، باید به پیشرفت بلند مدت آنها نیز نظارت کنید. یک استراتژی عالی که ما با آن موفقیت داشته ایم این است که نظارت بر کلمات کلیدی شما که در صدر صفحه 2 در گوگل هستند قرار دارد. مدتی را در آن ها بگذرانید ، محتوا را اضافه کنید ، تصاویر اضافه کنید ، بک گراند بسازید ، و غیره. و قبل از اینکه آن را بدانید ، آن محتوا اکنون در صفحه 1 قرار دارد!

ما AccuRanker را به شدت توصیه می کنیم. این یک ابزار عالی است ، با توسعه دهندگان عالی.

وقتی صحبت از سئو می شود ، بهینه سازی های درون صفحه ای و خارج از صفحه نیز وجود دارد که می توان انجام داد. ما هر یک از موارد فوق را با شما به اشتراک گذاشتیم که همه آنها بسیار مهم هستند. اما اگر می خواهید حتی عمیق تر مطالعه کنید ، توصیه می کنیم این لیست چک سئو در صفحه (به همراه یک الگوی بزرگ اتوماسیون صرفه جویی در وقت) را از رابی ریچاردز را بررسی کنید.

کلام آخر

همانطور که مشاهده می کنید فاکتورهای SEO بسیاری از WordPress وجود دارد که هنگام اجرای سایت وردپرس خود باید در نظر بگیرید. اگر تازه کار را شروع می کنید ، قطعاً می تواند بسیار زیاد باشد ، به ویژه که همه چیز با SEO سیاه و سفید نیست. امیدوارم که لیست چک و نکات بالا به شما کمک کند تا شما را بیشتر راهنمایی کند. اگر نکات مهمی را از دست دادیم و یا شاید سوالی دارید؟ اگر چنین است ، در زیر به ما اطلاع دهید.

 

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها