آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

مهمترین نکات و تکنیک های جستجو وردپرس برای افزایش رتبه بندی (بخش اول)

مهمترین نکات و تکنیک های جستجو وردپرس برای افزایش رتبه بندی

به عنوان یک حقیقت، غول های موتور جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ، AOL، و غیره در مورد طراحی وب سایت و تصاویر زیبا شما که ممکن است به آن اضافه کرده باشید بی توجه باشند. آنها بیشتر درباره محتوایی با کیفیت، کلمات کلیدی، نام فایل، برچسب های altو خیلی بیشتر از آن مراقبت می کنند. دانستن بهترین تکنیک های جستجوی وردپرس وب سایت، می تواند به شما در داشتن افزایش رتبه بندی در SEOکمک کند.

درک آنچه موتورهای جستجو در وب سایت شما دنبال می کنند می توانند موفقیت جدیدی را برای سرمایه گذاری آنلاین شما به ارمغان بیاورند. با این وجود سوء تفاهم آنها ممکن است شما را از کسب و کار بیرون کند.

جستجوگرها چیست و چرا باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنیم؟

خوب، اگر شما یک وب سایت وردپرس دارید باید بدانید چقدر مهم است که وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. مهم نیست که وب سایت شما از نظر ظاهر چقدر زیبا است و یا اینکه چگونه یک وبسایت ایجاد می کنید، وب سایت شما بدون SEOمناسب، قصد ندارد به سرعت کار کند. یک وب سایت دوستانه جستجوگر دارای شانس بیشتری برای نمایش در صفحه اول نتایج جستجو است و ترافیک ثابت را به وب سایت شما هدایت می کند.

SEOهمیشه واژه ای از جهان آنلاین است. پس از همه، هر کسب و کار می خواهد رتبه های بالاتر و اول در گوگل SERPداشته باشد. با این حال، در برخی موارد، بسیاری از ما با بهینه سازی موتورهای جستجو دست به گریبانیم. بنابراین، بهترین راه این است که چیزها را ساده نگه داشته و کمی از حس مشترک استفاده کنید. از کجا وردپرس صدها پلاگین SEOمفید ارائه می دهد که اغلب از چیزهای رایج مراقبت می کنند، نکات و ترفندهای مختلف دیگری وجود دارد که شما می توانید برای ایجاد تفاوت آن را دنبال کنید.

در پست امروز، ما یک لیست ساده تکنیک های جستجوگرها و بهترین شیوه هایی که تمایل به فراموش کردن آن را دارید، وارد کرده اید. این تکنیک ها، اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند، می توانند تفاوت قابل توجهی در مورد نحوه رتبه بندی وب سایت شما در گوگل داشته باشند.

 1. پیوند های خود را تنظیم کنید

URLهای صفحات و پست های وب سایت شما به نام Permalinksنامیده می شود. در زبان غیرفعال، آنها همان چیزی هستند که کاربران در ایمیل های آدرس خود برای دسترسی به وب سایت شما و مشاهده صفحه مربوطه استفاده می کنند. آنها همچنین توسط وب سایت های دیگر و موتورهای جستجو برای پیوند به وب سایت شما استفاده می شوند.

وردپرس با تنظیمات permalinkبه طور پیش فرض همراه است که به شما اجازه می دهد آنها را با توجه به راحتی و نیازهای خود تغییر دهید. این تنظیمات را می توانید در تنظیمات پیدا کنید -gt; permalinks.

همیشه بهترین گزینه برای تغییر تنظیمات پیش فرض برای پست کردن نام i.e. /٪ postname٪/ است، زیرا آسان است که توسط کاربران به خاطر بسپارید و به راحتی توسط موتورهای جستجو فهرست می شود.

برای مثال: Bad Permalink: www.yoursite.comp=3423(گزینه پیش فرض در WP)

 1. ایجاد یک نقشه سایت برای وب سایت شما
  sitemap for your website

وب سایت شما می تواند صدها صفحه داشته باشد و برای اینکه صفحات وب شما توسط Googleنمایش داده شود، باید گوگل را به ساختار وب سایت خود بسپارید. ایجاد نقشه سایت Google XMLبسیار آسان است. وردپرس یک پلاگین فوق العاده مفید به نام Google XML Sitemapsارائه می دهد که به طور خودکار یک Sitemapوب سایت شما را ایجاد می کند که به موتورهای جستجو کمک می کند تا فهرست سایت شما را بهتر کنند.

 1. از Google Analyticsاستفاده کنید
  Google Analytics

Google Analyticsیک ابزار تحلیلی محبوب است که توسط Googleارائه شده است. این کاملا رایگان است و به شما کمک می کند تا از ترافیک وب سایت خود پیگیری کنید. این ابزار به شما امکان می دهد تا در مورد منبع ترافیک، رفتار و سایر ویژگی های مهم دیگر که به شما در رسیدن به مخاطبان مورد نظرتان کمک می کند، آگاه شوید.

گوگل آنالیتیک به شما کمک می کند تا تعدادی از کارهای مختلف را انجام دهید از جمله یافتن یک صفحه خطای 404، بررسی رفتار بازدید کنندگان، منبع ترافیک، مبارزه با اسپم ارجاع و خیلی بیشتر.

 1. از موتورهای جستجوگر بهینه شده استفاده کنید

ظاهرا، وردپرس آرایه ای از تم ها را ارائه می دهد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا وب سایت شما یک بنیان قوی داشته باشد. با این حال، به جای انتخاب موضوعی که زیبایی را جذاب می کند، تم را انتخاب کنید که برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

عوامل مهم در نظر گرفته شده عبارتند از:

 • پیوستن متا تگ گراف به باز کردن برای بهبود اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی
 • استفاده مناسب از برچسب های متا تگ و عنوان
 • یک ساختار شسته و ریز و تمیز که از HTMLمناسب استفاده می کند.
 • استفاده صحیح از متا تگ URLاستاندارد.
 1. استفاده از افزونه های SEO
  SEO Plugins

وردپرس همچنین بسیاری از پلاگین های SEOرا شامل Yoast SEO، همه در یک پلاگین SEOو خیلی بیشتر که از وب سایت شما مراقبت می کند و شما را تشویق می کند که Meta title، Meta description، Meta tags، keywords، و بیشتر را اضافه کنید. این پلاگین ها راه حل SEOکامل را ارائه می دهد که برای وردپرس در دسترس است.

این پلاگین ها برای افزایش صفحه جستجوی خود در وب سایت خود با نمایش یک پیش نمایش، نتایج جستوجوی Google Searchاستفاده می شوند. آنها همچنین به شما کمک می کنند یک نقشه سایت XMLبرای وب سایت خود ایجاد کنید. از اضافه کردن جزئیات متا به تجزیه و تحلیل محتوا صفحه، پلاگین های SEOوب سایت خود را پوشش داده است.

 1. بهینه سازی رسانه های خود

رسانه بخش مهمی از هر وب سایت است. با این حال، آنها می توانند به طور کامل تلاش خود را به SEOبهبود بخشند. چگونگی برچسب ها و اسم تصاویر خود را SEOشما تعیین می کند. با تگ کردن مناسب، احتمال بیشتری برای شانس گرفتن رتبه بالاتر در جستجوهای تصویر وجود دارد. فقط آپلود یک تصویر با یک نام پیچیده یک عمل خوب SEOنیست.

هنگام آپلود یک تصویر به وب سایت وردپرس شما یک گزینه برای تغییر عنوان خود، اضافه کردن یک عنوان کوچک، متن ALTو توضیحات دارید. استفاده از این گزینه ها می تواند به طور قابل توجهی رتبه بندی موتور جستجوی وب سایت شما را بهبود بخشد.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر