آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

روش های بهبود رتبه بندی جستجوی ارگانیک (طبیعی) در سال 2019

رتبه بندی ارگانیک مستلزم تلاش و توجه است و بهبود این رتبه بندی جستجوی ارگانیک با ارتقاء آگاهی در مورد روش های موثر دراین زمینه امکان پذیر است. اگر ترافیک کسب و کار شما از طریق جستجوی گوگل آنلاین تولید می شود، برای مقابله با آن، رقابت شدید دارید.

از آنجا که میلیاردها جستجو انجام می شود در هر ثانیه، شما باید اطمینان حاصل کنید که موتور جستجوگر خود بهینه سازی (SEO) بازی قوی است. این لازم است زیرا SEOخوب، پل است که مشتریان را به کسب و کار شما متصل می کند. 93 درصد از تجربه ها با جستجو در اینترنت رشد می کنند و شانس شما برای ساختن آن به صفحه اول جستجوی گوگل بسیار ضعیف است.

علاوه بر این، مطالعه Infront Webworksتایید می کند که صفحه اول گوگل 95 درصد از ترافیک وب را دریافت می کند. صفحات بعدی 5٪یا کمتر از آن دریافت می کنند.

چنین تصویری تنها نشان می دهد که شانس موفقیت شما درخشان است اگر تلاش کنید که رتبه بندی ارگانی را ارتقا دهید.

جستجوگرهای صحیح درهای ترافیکی گوگل برای کسب و کار شما را باز می کند. در این رابطه، در اینجا 10 راه برای افزایش رتبه بندی های ارگانیک خود وجود دارد:

  1. ایجاد محتوای با کیفیت:

محتوا یک ابزار مفید برای توجه مخاطبان شما است. محتوای معنادار و مربوطه یک طعمه مفید در نگه داشتن یک فرد در وب سایت شما است، که به عنوان زمان توقف شناخته شده است. در یادداشتی سخت، زمان خاموش شدن، میزان بازدید کننده های زمان است که در وب سایت صرف می شود، که به طور قابل ملاحظه ای بر رتبه بندی ارگانیک شما تاثیر می گذارد.

Create quality content

در عین حال، محتوای تازه و با کیفیت بالا، یک نشانه پر زرق و برق است که نه تنها جذابیت بازدیدکنندگان را جذب می کند بلکه آنها را مجذوب خود می کند تا به وب سایت شما بازگردد. به این ترتیب، بازدیدکنندگان به وب سایت شما باز می گردند، که به شما ترافیک بیشتری می دهد.

منبع

آخرین، اما کمترین، محتوای مفید بازدید کننده را تشویق می کند تا آن را در Chromeنشانه گذاری کند. گوگل کروم به عنوان محبوب ترین مرورگر با 45 درصد از سهم در بازار مرورگر اینترنت محسوب می شود. بنابراین، گرفتن نشانه در Chrome، رتبه بندی جستجوگر وبسایت شما را بهبود می بخشد. فراموش نکنید که 72 درصد از بازاریابان الکترونیکی، ایجاد محتوا را به عنوان موثر ترین کلیدی در کیسه جستجوگر در نظر می گیرند.

  1. پایبندی به اصالت:

علاوه بر حصول اطمینان از ارسال محتویات با کیفیت، ضروری است که عنصر اصالت را فراموش نکنید. SEOبر پایه فردیت استوار است. محتوای متن یا محتوای تکراری به رتبه بندی ارگانیک (طبیعی) شما آسیب می رساند.

در این زمینه، بازنویسی مقالات از منابع دیگر نیز برای جستجوگر سایت شما مضر است. ابزارهایی که سرقت ادبی را خراب می کنند در این مورد مفید هستند. آنها به شما کمک می کنند تا به طرح محتوی اصلی دست یابید و از هر گونه کپی برداری غیرمعمول که
می تواند پس از آن حذف شود، اشاره می شود.

با ارسال محتوای اصلی، شما همچنین می توانید اعتماد بازدید کنندگان خود را به دست آورید، که یک عنصر ضروری برای SEOخوب است.

  1. زمان بارگذاری صفحه خود را بهبود بخشید:

بارگیری کند یک وب سایت به دو طرفه ضربه می زند. اولا، گوگل میزان سرعت بررسی را شناسایی می کند که باعث آسیب رساندن به رتبه بندی سایت شما می شود. در مرحله دوم، سرعت آهسته باعث کاهش میزان تبدیل مشتری می شود و میزان رها شدن را برای کسب و کار شما تقویت می کند. فاکتور دوم به اولین مورد پیوند دارد، زیرا بازدیدکنندگان با وب سایت شما ارتباط برقرار نمیکنند و در نتیجه رتبه بندی موتورهای جستجو را از دست می دهند.

زمان بارگذاری صفحات آهسته، به دلیل محاسبه آمازون، سالانه 1،6 میلیارد دلار از فروش را از دست می دهد. مطالعات همچنین نشان می دهد که 40 درصد از بازدیدکنندگان یک سایت را ترک می کنند اگر صفحه بیش از 3 ثانیه بارگذاری شود. بیش از آن 80 درصد از بازدیدکنندگان وب سایت آهسته بارگیری را بازنویسی نمی کنند.

از سوی دیگر بازدیدکنندگان در صورت بارگیری سریع صفحات، به جلو می روند. این به حداکثر نیاز برای بهینه سازی زمان بارگذاری صفحه وب سایت شما می دهد. شما می توانید با چک کردن زمان بارگذاری وب سایت خود و سپس سرعت سایت خود را ارتقا دهید. بهینه سازی تصاویر یک راه عالی برای سرعت بخشیدن به زمان بارگیری است.

  1. بهینه سازی تصاویر:

عکس ها برای فریب دادن توجه تماشاگر شما تحسین می شوند. جای تعجب نیست که تصاویر برای صحبت با صدای بلند تر از کلمات شناخته شده است. در حالی که با استفاده از تصاویر با کیفیت بالا برای وب سایت شما یک قاعده کلی است، راه هایی برای بهینه سازی تصاویر و نیز بهبود زمان بارگذاری صفحه وجود دارد.

/optimize-images

عواملی مثل اندازه و قالب فایل نقش مهمی در ارتقا رتبه بندی ارگانیک خود دارند. تصاویر بزرگ زمان زیادی را در بارگیری میگذرانند، که باعث افزایش زمان بارگذاری صفحه می شود و رتبه بندی جستجوی موتور شما را به خطر می اندازد. برای این منظور، تصاویر را برای بهینه سازی آنها فشرده یا تغییر دهید.

شما همچنین می توانید از کلمات کلیدی در عنوان تصویر، توضیحات، برچسب ALT، نام فایل و عنوان استفاده کنید. این باعث می شود لینک مرتبط بین محتوای تصویر شما و موتورهای جستجو، بنابراین،باعث بهبود SEOمی شود.

  1. استفاده از tag header

محتوا در وب سایت شما باید از ویژگی های یک دیوار سفید رنگ شده به رنگ صورتی سرقت کند. چنین محتوا برای چشم چشمگیر نیست و از توجه خواننده به هر دشواری برخوردار نیست. قالب بندی مناسب این پادزهر در این مورد است، زیرا تجربه کاربر را افزایش می دهد. همچنین باعث می شود خوانندگان به صرف زمان بیشتری در سایت خود در هر بازدید می پردازند. علاوه بر این، خوانندگان همچنین قادر به بازگشت به وب سایت هستند که محتوای قابل خواندن را نمایش می دهند. همه این عوامل در نهایت رتبه بندی ارگانیک خود را تضعیفمی کند.

به عنوان یک وسیله برای این هدف، ازtag headerمناسب استفاده کنید. این مطالب را به بخش ها متصلمی کند، که آنها را به خواندن آسان می سازد. شما همچنین می توانید در کلمات کلیدی در عنوان خود دزدکی حرکت کردن، به عنوان موتورهای جستجو به راحتی کلمات کلیدی را در تگ های هدر خود را رتبه بندی در نتیجه که رتبه بندی جستجوگر رتبه بندی تقویت می کند.

  1. بهبود قالب بندی

طرح بندی کاربر پسند تجربه کاربر را بهبود می بخشد. طراحی تمیز وب سایت دارایمشارکت بازدید کننده است. هر دو این اشاره گرها برای رتبه بندی ارگانیک شما حیاتی هستند. بنابراین، زمان خوبی برای معماری وب سایت خود اختصاص دهید.

اطمینان حاصل کنید که طرح بی نظیر، تمیز و سازماندهی مناسب است. از تایپوگرافی و اندازه قلم استفاده کنید که ترویج خواندن آسان است. پاراگراف های خود را کوتاه نگه دارید با فاصله کافی. با استفاده از فونت جسور، کج، و متن رنگی کم مصرف کنید.

محتوای خود را در قالب چک لیست ها و نقاط گلوله ای که به وضوح اضافه می کنند، قالب بندی کنید. نقاط گلوله به خوانندگان اجازه می دهد تا از طریق متن اسکن کنند و همچنین خواندن را آسان می کنند. استفاده از tag headerنیز قالب بندی را بهبود می بخشد. صفحه خود را با حجم بیش از حد تصاویر، رنگ ها یا آگهی ها متلاشی نکنید.

  1. یک متا توصیف جذاب ایجاد کنید

توضیحات متا یک پنجره کوچک است که زیرچشمی نگاه کردن سریع به محتوای صفحه وب است. گوگل این توضیح را در زیر عنوان صفحه نشان می دهد. در اینجا این است که یک بازدید کننده تصمیم می گیرد که آیا می خواهد مطالب خود را کلیک کند و بخواند، که به عنوان نرخ کلیک انجام می شود.

بنابراین، یک متن قانع کننده در این منطقه بالقوه برای افزایش نرخ کلیک است. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی مورد نظر را در این متن وارد کنید. قرار دادن کلمات کلیدی بسیار حائز اهمیت است زیرا واژه هایی که با جستجوگر جستجو هماهنگ می شوند، به صورت پررنگ نشان داده می شوند.

بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که پیش نمایش محتوای شما ارزش دیدن دارد. علاوه بر این، هرگز از همان متا متن استفاده نکنید.

  1. شروع به وبلاگ نویسی کنید

نیل پاتل توصیه می کند که وبلاگ نویسی عالی است برای کسب و کار. کسب و کارهایی که پست های پست وبلاگ ها را 13 برابر بیشتر از فرصت های رسیدن به ROIمثبت دریافت می کنند. وبلاگ نویسی کمک می کند تا برخی از چالش های بزرگ بازاریابی را که با هر دو شرکت B2Bو B2Cروبرو هستند، کنار بگذارید. علاوه بر این، کسب و کارهایی که یک وبلاگ را اجرا می کنند احتمالا 434 درصد بیشتر صفحات نمایه شده دارند.

Start blogging

صفحات فهرست شده عوامل مهمی برای جستجوگرها هستند زیرا محتوای کسب و کار شما در موتورهای جستجو را مورد بررسی قرار می دهند. در نتیجه، یک موتور جستجو بهتر می تواند وب سایت شما را به عنوان یک پایگاه اطلاعات برای افراد تشخیص دهد. همچنین، با توجه به HubSpot، 53درصد از بازاریابان آنلاین وبلاگ نویسی را به عنوان اولویت اصلی خود نگه می دارند. همان منبع همچنین بیان می کند که وبلاگ نویسی به مارک ها کمک می کند تا ROIخود را بهبود بخشند. وبلاگ ها به شما اجازه می دهد تا از کلمات کلیدی بیشتری استفاده کنید، قابلیت خواندن سایت و جذب و مشارکت با بازدیدکنندگان را بهبود ببخشید. شما همچنین می توانید لینک ها را در پست وبلاگ خود و نیز تصاویر استفاده کنید.

  1. افزایش خوانایی

یک طراحی تمیز و قالب بندی صفحه وب به راحتی قابل خواندن است. این اجازه می دهد تا همه ی انواع افراد در وب سایت شما ساکن باشند و مطالب شما را بخوانند. لازم نیست همیشه از مطالب علمی در محتوای خود استفاده کنید زیرا هیچکس نمی خواهد یک پایان نامه تمام وقت دکترا بخواند.

محتوا که خوانایی کم را نشان می دهد، به راحتی قابل هضم نیست، بنابراین خواننده ممکن است آن را کامل نخواند. در سمت تلنگر، پست هایی با خوانایی بالا خوانندگان را برای مدت طولانی درگیر می کنند. همچنین میزان گزاف گویی را کاهش می دهد و سطوح حفظ مخاطب را افزایش می دهد.

بنابراین خواندن خوب، با رتبه بندی ارگانیک بهبود یافته، ارتباط دارد. برخی از راهنمایی ها برای ارتقاء این شعار شامل استفاده از نقاط گلوله، عنوان، پاراگراف کوتاه، کلمات ساده در جملات کوتاه است. همچنین، صدای فعال صدای غیر فعال را ترجیح می دهند.

  1. استفاده از لینک های خروجی

پیوستن لینک های خروجی به سایت شما به خوبی برای قارچ قدرت وب سایت شما کار می کند. پیوند به منابع معتبر ارتباطات محتوا را افزایش می دهد و هر بار بازدید از خوانندگان را افزایش می دهد. لینک های خروجی نیز تصور می شود که سیگنال های اعتماد به Googleرا ارسال کنند. از این رو، این لینک ها به رتبه بندی ارگانی بهتر کمک می کند.

Outbound-links

همچنین، سعی کنید از لینک های جدید خروجی به منابع معتبر، به عنوان snowballsمرتبط وب سایت شما استفاده کنید. استفاده از آنها محدود است، زیرا استفاده بیش از حد از لینک های خروجی می تواند منحرف شود. در یک یادداشت جانبی، لینک های شکسته را اصلاح کنید زیرا این می تواند رتبه بندی موتور جستجوی شما را مختل کند.

خطای لینک شکسته می تواند برای خواننده آزار دهنده باشد. ثانیا، می تواند بر عصبانیت موتور جستجو نیز بیفتد. لینک های متعدد شکسته به عنوان نشانه هایی از سایت غفلت شده رفتار می کنند که خطرناک است برای رتبه بندی جستجوگرهای شما. بنابراین، این لینک ها را در ابتدا تعمیر کنید.

در پایان سعی کنید برای جذب توجه مخاطبان از تصاویر استفاده کنید و آنها را بهینه سازی کنید تا سرعت بارگذاری صفحه را افزایش دهید. لینک های خروجی را به متن اضافه کنید و یک متا توصیف قانع کننده ایجاد کنید. فراموش نکنید که پیوندهای خراب را تعمیر کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.

(0)نظر


ثبت نظر