آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

آناتومی یک صفحه ی SEO کاملا بهینه شده در سال 2019

زمانی که صفحه ی مورد نظر خود را جستجو میکنید، مطمئن هستید که شما در مورد متا تگ ها و چگالی کلمات کلیدی آگاهی لازم را دارید.اگر شما به دنبال برخی از استراتژی های عملی هستید که بتوانید در سایت خود استفاده کنید، پس بهتر است که این infographicرا دنبال کنید.

این یک چک لیست ساده است که در هر تکه ای از محتوا که شما منتشر می کنید در موتورهای جستجو بیشتر می شود:

در اینجا مراجعه به سئوالات SEOاز طریق Infographicآمده است:
anatomi seo/on_page_seo_infographic

 1. از URLهای دوستانه SEOاستفاده کنید

گوگل اعلام کرده است که 3-5 کلمات اول در یک URLبیشتر وزن می شود. و عوامل رتبه بندی ما در برداشت که URLهای کوتاه ممکن است در نتایج جستجو بیشتر ظاهر شوند.
01_URL-Length_line-

بنابراین اگر شما URLهای دوستانه را جستجو کنید، آنها را کوتاه و شیرین کنیدو همیشه کلمات کلیدی مورد نظر خود را در URLخود قرار دهید.

به عبارت دیگر:

اجتناب از URLهای زشت:

https://backlinko.com/p=123

یا آدرسهای طولانی:

https://backlinko.com/8/6/16/cat=SEO/pageid=890.html

 1. شروع عنوان با کلید واژه

برچسب عنوان شما مهمترین عامل جستجو در صفحه است.

به طور کلی، کلید واژه هر چه به عنوان جستجو نزدیک تر و هم وزن تر باشد در جستجو بهترین نتیجه را میدهد.در اینجا یک مثال از لیست بزرگ من از ابزارهای جستجوگر است.

 1. اضافه کردن اصلاح کنندگان به عنوان شما

با استفاده از اصلاح کننده هایی مانند "2019"، "بهترین"، "راهنمای"، "چک لیست"، "سریع" و "بررسی" می تواند به شما برای رتبه های طولانی تر کلمات کلیدی مورد نظر شما کمک کند.

 1. عنوان پست وبلاگ خود را در یک برچسب H1قرار دهید
  4. Wrap Your Blog Post Title in an H1 Tag

برچسب H1برچسب "headline" شما است. اکثر CMSها (مانند وردپرس) به طور خودکار برچسب H1را به عنوان پست پست وبلاگ شما اضافه می کنند. در صورتی که این مورد باشد، همه شما تنظیم شده است.

اما برخی از تم ها این تنظیم را برطرف می کنند. کد سایت خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که عنوان شما H1عشق است که سزاوار آن است.

 1. خیره شدن با چند رسانه ای

5. Dazzle with Multimedia

 1. قرار دادن زیر عنوان در برچسب های H2
  Wrap Subheadings in H2 Tags6

کلمات کلیدی مورد نظر خود را حداقل یکبار در زیر فهرست قرار دهید ... و آن را در یک تگ H2قرار دهید.

 1. کلمه کلیدی در 100 کلمه اول

  7. Drop Keyword in First 100 Words

کلمه کلیدی شما باید در اولین 100 تا 150 کلمه مقاله شما ظاهر شود.

 1. استفاده از طراحی پاسخگو

گوگل در سال 2015 مجازات سایت های غیرمجاز تلفن همراه را جریمه کرد و با استفاده از Indexingموبایل در حال حاضر، یک سایت بهینه سازی شده با تلفن همراه اکنون ضروری است. بهترین راه برای بهینه سازی سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه چیست؟ طراحی تعاملی.

 1. استفاده از لینک های خروجی

این یک استراتژی جستجوگر ساده و کلاه سفید برای کسب ترافیک بیشتر است.

لینک های خروجی به صفحات مرتبط به Googleکمک می کند تا موضوع صفحه خود را کشف کنید. همچنین گوگل نشان می دهد که صفحه شما یک مرکز اطلاعات کیفی است.

 1. استفاده از لینک های داخلی
  10. Use Internal Links

پیوند داخلی پول خیلی زیاد است. 2-3 پست در هر پست استفاده کنید.

 1. افزایش سرعت سایت
  Boost Site Speed

گوگل در رکوردی بیان کرده است که سرعت بارگذاری صفحه یک سیگنال رتبه بندی در جستجوگرهای SEOاست (و اخیرا آنها را مهمتر از PageSpeedکرده است). شما می توانید سرعت سایت خود را با استفاده از CDN، فشرده سازی تصاویر و تغییر به میزبانی سریعتر افزایش دهید.

اطمینان حاصل کنید که سایت شما برای بارگیری بیش از 4 ثانیه طول نمی کشد: MunchWebدریافت که 75 درصد از کاربران مجددا به یک سایت بازدید نمی کنند که بارگیری بیش از 4 ثانیه طول بکشد.

شما با استفاده از GTMetrix.comعالی می توانید سرعت بارگذاری سایت خود را بررسی کنید:

 1. پاشیدن کلمات کلیدی LSI
  12. Sprinkle LSI Keywords

کلمات کلیدی LSIمترادفهایی هستند که Googleبرای تعیین ربط صفحه (و احتمالا کیفیت) تعیین می کند. آنها را به هر پست ببرید.

 1. بهینه سازی تصویر
  13. Image Optimization

اطمینان حاصل کنید که حداقل یک نام فایل تصویر شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما (به عنوان مثال، on_page_SEO.png) باشد و کلید واژه مورد نظر شما بخشی از تصویر Alt Textاست.

 1. از دکمه های اشتراک اجتماعی استفاده کنید

سیگنال های اجتماعی ممکن است نقش مستقیمی در رتبه بندی سایت شما نداشته باشند. اما سهام اجتماعی باعث ایجاد چشم های بیشتری در محتوای شما می شودو بیشتر چشم ها شما دریافت می کنید، بیشتر احتمال دارد کسی به شما پیوند دهد. بنابراین در مورد قرار دادن دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی در سایت خود دقت نکنید.

در واقع، یک مطالعه توسط BrightEdgeدریافت که دکمه های به اشتراک گذاری برجسته اجتماعی می تواند 700٪افزایش اشتراک اجتماعی را افزایش دهد.

 1. محتوای بلند مدت
   Post Long Content

سئوال SEO "length strength" توسط تحقیق صنعت ما پشتیبانی شد و نشان داد که محتوای دیگر در صفحه اول گوگل به میزان قابل توجهی بالاتر است.

هدف برای حداقل 1900 کلمه برای هر قطعه ای از محتوایی که شما منتشر می کنید.

 1. زمان توقف را افزایش دهید

اگر فردی بلافاصله پس از فرود بر روی صفحه، دکمه بازگشت خود را به صورت سیاه و سفید به Googleبفرستد، این صفحه با کیفیت پایین است. به همین دلیل است که گوگل از "زمان خاموش شدن" برای به دست آوردن کیفیت محتوای خود استفاده می کند. به طور متوسط زمان خستگی خود را با نوشتن محتوای طولانی و جذاب که مردم را به خواندن نگه می دارد، افزایش دهید.

در اینجا چند عنصر مهم دیگر در جستجوگرهای صفحه وجود دارد که برای شما ارائه می دهیم:

محتوا کیفیت: من می دانم که شماخسته از شنیدن درباره "محتوای با کیفیت" هستید.

با وجودی که موتورهای جستجو هیچ راهی مستقیم برای تعیین کیفیت ندارند، آنها روشهای غیرمستقیم زیادی دارند مانند:

 • تکرار بازدیدکنندگان
 • Chrome bookmarks
 • زمان در سایت
 • زمان خاموش
 • جستجوی گوگل برای نام تجاری شما

به عبارت دیگر، محتوای عالی قطعا به شما صدمه نخواهد خورد. بنابراین هیچ دلیلی برای انتشار مطالب بسیار جذاب در هر زمان وجود ندارد.

تشویق نظرات وبلاگ: من مدت ها مشکوک بودم که سایت هایی با تعداد زیادی از نظرات وبلاگ های با کیفیت بالا، نتایج کمی را در نتایج جستجوی Googleبه دست می آورند.

به همین دلیل من تعجب نکردم که گوگل گفت که داشتن یک جامعه پر رونق در سایت شما می تواند به رتبه بندی های زیادی کمک کند:

به همین دلیل هوشمندانه است که مردم را تشویق کند تا در پستهای وبلاگ شما نظر دهند.

حداکثر رساندن CTRارگانیک: بدون شک در ذهن من وجود دارد که Googleبه عنوان یک سیگنال رتبه بندی از روش ارزیابی ارگانیک استفاده می کند.

و حتی اگر آنها نباشند، شما همچنان می خواهید فهرست گوگل خود را برای CTRبهینه سازی کنید.

(کلیک بیشتر = ترافیک بیشتر)

قصد کاربر: این یک گزینه ی مهم است.Google RankBrainاندازه گیری می کند که چگونه جستجوگران با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند.

(به عنوان مثال، RankBrainتوجه CTRو زمان دلخواه را ... دو عامل من در مورد در حال حاضر در این راهنمای صحبت کرد). هدف نهایی RankBrainاین است که تعیین کنید آیا کاربران با محتوای شما راضی هستند یا خیر.

به عبارت دیگر، محتوای شما با قصد کاربر منطبق است؟ اگر نه، آن را بسیار دشوار به رتبه بندی میکند. (حتی اگر صفحه شما بهینه سازی شده با کلمه کلیدی).

اما اگر یک صفحه ایجاد کنید که کاربران را خوشحال کند، گوگل قصد دارد شما را به سمت بالا از SERPsبفروشد.

به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما مایل به رتبه بندی کلمه کلیدی: "صبحانه رژیم غذایی پالو". یک جستجوی گوگل برای این مدت انجام دهید و نتایج 5 امتیاز را بیابید:

چه چیزی متوجه می شوید؟

تمام نتایج لیست هایی از دستور العمل ها هستند مانند این:

به عبارت دیگر، افرادی که برای این کلمه کلیدی جستجو می کنند نمی خواهند یاد بگیرند که چرا صبحانه در رژیم غذایی پالو اهمیت دارد (یا مهم نیست). آنها نمی خواهند 5 عنصر صبحانه پالو را بدانند. آنها فقط یک لیست بزرگ دستورالعمل ها را می خواهند.

به این ترتیب، شما بهتر می توانید قصد کاربر را متوجه شده وبه طور کلی، رضایت شما را رتبه بندی حاصل کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.ثبت نظر