آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

آیا ترافیک وب سایت از جریان های حیاتی کسب و کارهای کوچک است؟

سرمایه گذاری در وب سایت ها و بازاریابی آنلاین توسط کسب و کارهای کوچک در طول پنج سال اخیر به سرعت در حال افزایش است. صاحبان کسب و کار می فهمند که با رشد مصرف کنندگان متکی به موتورهای جستجو، بازاریابی آنلاین می تواند کم خطر،کم هزینه و بازده بالا را فراهم کند.

تنها هدف از همه تلاش های بازاریابی افزایش فروش است و به منظور دستیابی به این آنلاین، وب سایت شما نیاز به ترافیک برای تبدیل به یک فروشدارد. بنابراین می توان گفت که تمرکز ابتدایی تلاش های بازاریابی آنلاین شما باید به دست آوردن ترافیک واجد شرایط و بسیاری از آن است.

در زیر پنج نکته وجود دارد که نشان می دهد چرا ترافیک برای کسب و کار شما بسیار مهم است، بهترین راه برای به دست آوردن آن و در نهایت نحوه محاسبه بازده سرمایه گذاری است.

 1. پایه بازاریابی آنلاین یک ترافیک وب سایت و تبدیل آن است

تبدیل وب سایت میزان نرخ بازدید از بازدید کنندگان وب سایت را به یک نتیجه دلخواه خاص می رساند، به عنوان مثال - ارسال پرس و جو یا خرید یک محصول. با این حال برای اثرگذاری واقعی بر روی خط پایین شما باید بدانید که میزان ترافیک و تبدیل توسط خودتان دست خواهید یافت. شما می توانید هر چیزی را بدون ترافیک تبدیل کنید و بدون تبدیل، ترافیک شما بی فایده است.

 1. جایی که ترافیک می آید و بهترین آنها کدام است؟

در اینجا، تقسیم چهار نوع اصلی ترافیک وجود دارد:

 1. ترافیک پرداخت شده -کلمات تبلیغی، فیس بوک، بازاریابی

ترافیک پرداختی، کسب و کار را به برخی از اولویت های نخستین در اینترنت ارائه می دهد و به اهداف مورد نظر برای مخاطبان بسیار مرتبط است. ترافیک پرداخت شامل Google Adwords، تبلیغات اجتماعی و ارائه دهندگان خدمات مختلف مجدد است. از آنجا که هزینه هر بازدید کننده وجود دارد، تأکید قوی بر ایجاد یک نرخ تبدیل مناسب است که بازده اقتصادی را در سرمایه گذاری به ارمغان می آورد. و چیز بزرگ با ترافیک پرداختی این است که شما می توانید اطلاعات بسیار دقیق را برای سنجش موفقیت آن دریافت کنید. برخی از تبلیغات پرداخت شده می تواند هزینه هر کلیک (CPC) بسیار بالا باشد، بنابراین ارزش محاسبه ROIبرای ارزیابی اینکه آیا این یک گزینه مناسب برای کسب و کار شما است، ارزش دارد.

 1. نتایج جستجوی اورگانیک و SEO

هدف جستجوگرها این است که موقعیت مکانی و رتبه بندی فهرست وب سایت ها را در صفحه نتایج موتور جستجو بهبود بخشند. با هر مبارزات انتخاباتی SEO، سرمایه گذاری اولیه زمان و پول برای به دست آوردن نتایج وجود دارد. اما اگر به طور موثر انجام شود، ترافیک ارگانیک و جستجوگرها اغلب در طولانی مدت یک راه حل جالب و موثر است. SEOبه جای اینکه مستقیما با PPCرقابت کند، می تواند در رابطه با PPCمورد استفاده قرار گیرد، به عنوان Image SEOتوضیح می دهد: "کسب حضور در هر دو بخش طبیعی و پرداخت اغلب دو برابر تاثیرات کمپین بازاریابی آنلاین شما است."

 1. ارجاع (بازاریابی محتوا)

با وجودی که بازاریابی محتوا اغلب برای بهبود رتبه بندی سازماندهی آئینه SEOاستفاده می شود، اگر به صورت موثر انجام شود، این محتوا می تواند منبع فراوانی لینک ها و ترافیک ارجاعی باشد. وبلاگ یک مکان عالی برای شروع بازاریابی محتوا است و با توجه به Hubspot- کسب و کار که وبلاگ را 55 درصد بیشتر بازدید کنندگان وب سایت و 97 درصد بیشتر لینک های ورودی است. با ارائه محتوا به ارزش بالا شما احتمالا توسط دیگران ارجاع داده شده و یا حتی فرصت برای وبلاگ مهمان و همچنین ایجاد پروفایل لینک خود را دارید.

 1. رسانه های اجتماعی
  Social-Media_F

رسانه های اجتماعی به عنوان یک منبع از ترافیک، با داشتن تبلیغات رسانه ای اجتماعی که جامعه را مجبور به بازدید از وب سایت شما می کند، با رسانه های اجتماعی پرداخت می شود. بر خلاف موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی به شما اجازه می دهند روابط را در یک شبکه هدفمند از کاربران ایجاد کنید، که اغلب در ترافیک واجد شرایط است. یکی از چیزهای بزرگ در مورد رسانه های اجتماعی این است که مخاطبان شما بزرگتر می شوند، بیشتر مخاطبان شما می توانند دریافت کنند. به عنوان مثال اگر تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی شما برای ماه یک افزایش 10٪به مخاطبان شما داشته باشد و مخاطبان شما 1000 باشد، این افزایش 100 نفر دیگر است، اما اگر مخاطبان شما 100000 نفر باشند، این افزایش 10 هزار بیننده برای تلاش های مشابه است.

 1. ترافیک واجد شرایط در مقابل توده های تصادفی

طبق گفته "Incapsula"، 56درصد از تمام ترافیک وب سایت در سال 2014 و وب سایت های کوچکتر، 80 درصد از کل ترافیک وب سایت را شامل می شود. "روش های متعددی برای افزایش ترافیک به وب سایت شما وجود دارد، اما بدون این ترافیک واجد شرایط احتمالا شما شاهد افت شدید در نرخ تبدیل و تاثیر کمی در خط پایین خود خواهید بود.

بنابراین حیاتی است که شما با استفاده از استراتژی بازاریابی آنلاین که با قصد مصرف کننده تطبیق دارد، جذب ترافیک واجد شرایط شوید.

 1. نتایج ترافیک در تبدیل

علیرغم اینکه شرکت ها قادر به نظارت بر ترافیک خود هستند، اغلب نمی توانند این را در رابطه با نرخ تبدیل خود بررسی کنند. براساس یک مطالعه اخیر از Infotrust "34درصد از شرکت هایی که اطلاعات را در ترافیک وب سایت خود جمع آوری می کنند، نمی دانند با چه چیزی کار می کنند."

استراتژی های بازاریابی آنلاین موفق بر اساس یک قاعده ساده متمرکز می شوند - برای به دست آوردن ترافیک واجد شرایط و سپس تبدیل به فروش. بنابراین، مهم است که هنگامی که ترافیک به دست می آید نیز تبدیل می شود؛ در غیر این صورت سرمایه گذاری شما غیرقابل برگشت خواهد بود.

 1. یک تعادل را وارد کنید و ROIخود را از آنجا محاسبه کنید.
  5. Strike a Balance and Calculate Your ROI From There.

تعادل خوب که بهینه سازی نرخ تبدیل و ترافیک بر موفقیت یک کمپین بازاریابی آنلاین غیر قابل انکار است. هنگامی که شما متوجه شدید که چگونه کسب و کار تبدیل در وب سایت شما و نحوه تاثیر آن روی ROIشما تاثیر می گذارد، می توانید کانال های مورد استفاده برای دستیابی به ترافیک را با روش بسیار موثرتری ارزیابی کنید.

کلید تولید مقادیر زیادی از ترافیک با کیفیت که تبدیل می شود، تمرکز بر رعایت و تنوع کانال های مورد استفاده است. بازاریابی چند کاناله برای توصیف استفاده از منابع متعدد در یک استراتژی کلی برای تکمیل یکدیگر استفاده می شود. با تمرکز بر جذب ترافیک واجد شرایط در ابتدا، پس از آن شما می توانید چندین کانال را برای رسیدن به تعداد بیشتری از مشتریان - تنظیم خود را برای افزایش مداوم در فروش برای دراز مدت.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر