آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نحوه ایجاد محتوای ویروسی اینستاگرام در سال 2020


گاهی می توان گفت که الگوریتم اینستاگرام گاهی مناسب نیستند. اینکه مخاطب شما را ببیند نیاز به تلاش و درگیر شدن دارد. هرچه طرفداران شما درباره مطالب شما دوست داشته باشند و نظر دهند ، شانس شما برای دیدن دنبال کنندگانشان یا حضور در صفحات جستجو بهتر خواهد بود. اگر می خواهید موارد زیر را گسترش داده و سایر اهداف بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را دنبال کنید ، ویروسی رفتن هنوز یک هدف ارزشمند است.

برای تهیه بهترین مطالب و دستیابی به حد مطلوب شما باید از استراتژی هوشمند استفاده کنید. این مقاله را دنبال کنید تا نحوه ایجاد محتوای ویروسی اینستاگرام در سال 2020 را کشف کنید. با اجرای نکاتی که توسط ViralRace برای شما آورده است ، می توانید شانس خود را در زدن یک پست از پارک و تبدیل شدن به یک حس ویروسی بالا ببرید.

  1. از آنچه شما را متفاوت می کند سرمایه گذاری کنید

ابتلا به ویروسی بستگی به این دارد که در این رقابت بی نظیر باشد. هر ماه تصاویر و فیلم های چشم نواز زیادی وجود دارد که از یک میلیارد کاربر فید می کنند. توجه به این مسئله بسیار دشوار است. مدتی را در نظر بگیرید که چه چیزی شما و برند شما را متفاوت می کند. چه چیزی شما را از بقیه جدا می کند؟ چه چیزی را ممتاز می کنید؟ سوالهای شما چیست؟

برای جذابیت مخاطبان اصلی خود از آنها استفاده کنید. این افرادی است که شما را می گیرند. همه نمی توانند. اما اگر با بخش خاصی از جمعیت هدفمند خود هدف خود را ببندید ، این می تواند شما را به موفقیت سوق دهد. اگر آن را ایمن بازی کنید ، ایستادگی نخواهید کرد. معتبر باشید.

  1. از رویدادهای جاری به عنوان یک تخته سنگ استفاده کنید

پیگیری در مورد وقایع کنونی یک استراتژی است که در هنگام بازاریابی ویروسی می تواند واقعاً مؤثر باشد. مردم در حال حاضر در مورد موضوعات خاص صحبت می کنند. آنها نظرات خود را شکل داده اند. راهی برای ایجاد محتوا در مورد موضوع داغ روز پیدا کنید و آن را قابل توجه کنید. شانس خوبی دارید که آن را خاموش کنید.

تمام چیزی که برای ایجاد یک وزوز لازم است ، افرادی است که پست شما را به اشتراک می گذارند. آنها می خواهند این کار را انجام دهند وقتی که مربوط به زندگی آنها باشد. همچنین کمک می کند که این قطعه به خصوص شوخ ، هوشمند یا حتی بحث برانگیز باشد. به افراد چیزی بدهید تا در مورد آنها صحبت کنند و آنها را مجبور به تفکر کنند. آنها می خواهند آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

  1. از اینکه جنجالی شوید نترسید

صحبت از بحث و جدال ، شما لازم نیست که از آن فاصله بگیرید. ما در یک دنیای سیاسی زندگی می کنیم. مردم نظرات خود را دارند و مارک ها شروع به بیان آنچه در تبلیغات و بازاریابی رسانه های اجتماعی می ایستند ، می کنند.

شما می توانید به روشهای مهمی که منعکس کننده ارزش ها و رسالت شرکت شما باشد ، به آن باند باند. برخی از تحقیقات هدفمند را انجام داده و مخاطبان اینستاگرام خود را بشناسید. خوب است که بتوانیم نوع تأثیرگذاری چنین حرکتی را پیش بینی کنیم. ممکن است بعضی از پیروان را که مخالف مواضع شما هستند از دست بدهند ، اما وفاداری بسیاری از افراد دیگر را که اعتقاداتشان با پیام شما طنین انداز است ، کسب خواهید کرد. لازم نیست که پست های شما بسیار بحث برانگیز باشد ، اما پیروان معمولاً از یک مارکتی که نمی ترسند از ارزشهای محکمی که به آن اعتقاد دارند ، قدردانی می کنند. این نوع محتوا گسترش خواهد یافت.

  1. احساسات را برانگیزید

مردم می خواهند چیزی را حس کنند. چیزی که بیشتر محتوای ویروسی در آن مشترک است این است که احساسی را در مخاطب ایجاد می کند. همچنین می تواند چیزی باشد که باعث می شود آنها فکر کنند یا تأمل کنند. ایمن و کسل کننده نیست. آنها توجه نمی کنند. و آنها ویروسی نمی شوند.

درعوض ، قلاب پیدا کنید که به مارک شما مربوط باشد و از نظر جمعیتی هدف شما معنی دار باشد. سپس روشهایی را برای ایجاد محتوای پخش شده در آن قلاب کشف کنید. تصویری یا ویدئویی که بر روی قسمتهایی از بازدیدکنندگان آن احساسات بزرگی را تحریک می کند ، مانند آتش سوزی پخش می شود. آنها را گریه کنید ، بخندید ، لبخند بزنید یا حتی فریاد بزنید. وقتی احساسات آنها لمس شود ، مردم شروع به صحبت می کنند. کلمات دهان و سهام اجتماعی واقعاً بر پایه احساسات بنا شده است.

  1. مطالعه مؤثر است

اگر در مورد چگونگی تحقق هر یک از این مفاهیم احساس گیر کرده اید ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید مطالعه این است که در این لحظه چه کار می کنید. شما می توانید این کار را از چند طریق انجام دهید. یکی از بهترین این است که ببینید چه افرادی در زمینه شما کار می کنند.

تحقیق در مورد رقابت در اینستاگرام و توجه به پستهایی که جذب می شوند ، به شما ایده می دهد که مردم دوست دارند در طاقچه شما ببینند. شما قطعاً نمی خواهید کاری که دقیقاً انجام می دهند را کپی کنید. فراتر از غیر اخلاقی بودن ، کسل کننده و ناپسند است. با این وجود ، می توانید راهی برای افزودن زاویه خود به مفهوم یا بهبود بخشی از آن پیدا کنید. محتوای رقبا می تواند الهام بخش برای مفاهیم بهتر شما باشد که مردم دوست داشته باشند.

به دنبال پست های پرطرفدار در برگه کاوش خود باشید. در مورد شباهتها یا الگویی که در بین این پستها مشاهده می کنید ، یادداشت کنید. به نظر می رسد کدام فرمت با استقبال خوبی روبرو شده است؟ آیا این عکس عکس است یا فیلم؟ شاید همین حالا استوری اینستاگرام در حال حاضر مورد توجه بسیاری از بخش های کاربران قرار گرفته است. انجام برخی تحقیقات هشتگ برای دیدن اینکه آیا موارد مرتبط وجود دارد که به عنوان روشی که ممکن است بخواهید وارد آن شوید ، وجود دارد.

اگر بخاطر بسپارید ،که کلید ایجاد روند کار برای شما این است که استعداد شخصی خود را به آنها اضافه کنید. شما باید ایستادگی کنید سعی کنید از تکنیکی متناسب با مارک خود استفاده کنید و فکر کنید با مخاطبان خود طنین انداز خواهد شد. شما هیچوقت نمیدونید ممکنه چه اتفاقی بیفته.

این پنج نکته را در نظر بگیرید تا ببینید که آیا نمی توانید در اینستاگرام برای مارک خود حساسیت ویروسی ایجاد کنید. این امر فقط به موفقیت می رسد تا واقعاً شغل شما را به سطح جدیدی سوق دهد و حرکت را جلب کند

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

.


ثبت نظر