آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

روش های رایگان برای هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت شما (بخش اول)

ترافیک وب سایت شاخص مهم و عامل رشد اقتصادی است. این می تواند به شما کمک کند تا:

ببینید که بازاریابی شما چگونه کار می کند؟

جمع آوری بینش در مورد مخاطبان خود برای تصمیم گیری

بهبود جستجوگرها و اعتبار موتور جستجو

تولید منافع بیشتر، افزایش تبدیل، و گرفتن مشتریان بیشتر

با این حال دستیابی به افزایش ترافیک وب سایت نیاز به تمرکز درست برای هدایت بیشترین ترافیک به وب سایت شما را دارد. در این پست، ما راه های رایگان را برای هدایت ترافیک به وب سایتتان را به شما آموزش می دهیم.

ترافیک رایگان یا کیفیت ترافیک ؟

Free Traffic vs Quality Traffic

ترافیک به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه خود را ارتقا دهید که به نوبه خود ترافیک بیشتری را تولید می کند، اما شما
می خواهید اطمینان حاصل کنید که افزایش ترافیک با افزایش درگیر شدن نیز همراه است. اگر ترافیک شما افزایش می یابد اما نرخ تبدیل شما کاهش می یابد، شما در ترافیک مناسب وارد نمی شوید.

چند راه برای بهینه سازی وب سایت شما برای تبدیل وجود دارد، از قبیل استفاده از تماس ها و فرم های جذب در مکان های مناسب، ارائه اطلاعاتی که بازدیدکنندگان شما در جستجوی آن هستند، و ایجاد ناوبری آسان و شهودی. اما اولین قدم این است که بازدید کنندگان مناسب را به سایت خود جذب کنید. هدف شما این است، وقتی که به ترافیک وب سایت می آید، افراد مجرب بیشتری را به سایت شما هدایت می کند. به این ترتیب، کسانی که احتمالا تبدیل به مشتریان می شوند.

کانال هایی که ترافیک کافی را به وب سایت شما هدایت می کنند

Channels that Drive Quality Traffic

یکی از ابزارها تنظیم و فراموش کردن آن است که ترافیک وب سایت رایگان و با کیفیت بالا را در وب سایت شما ایجاد کنید. در عوض، ترکیبی از کانال هایی وجود دارد که با هم کار می کنند تا بازدید کنندگان را هدایت کنند. برخی نیاز به تلاش دارند، برخی به زمان نیاز دارند، و برخی از آنها نیاز به پول دارند. برخی از استراتژی ها و کانال هایی که ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کنند عبارتند از:

 • فهرست راهنمای آنلاین

 • SEOبر روی صفحه
 • صفحه انلاین SEO
 • پست الکترونیک
 • رسانه های اجتماعی
 • تبلیغات آنلاین
 • وبلاگ نویسی

در بخش بعدی، جزئیات بیشتر در مورد راه های موثر (و قابل اطمینان) افزایش ترافیک وب سایت را به صورت رایگان ارائه میدهیم.

راه های رایگان برای افزایش ترافیک وب سایت از گوگل

 1. یک لیست رایگان "کسب و کار من در Google" را ایجاد کنید

آیا می دانستید که بازدیدکنندهای یک فهرست بهینه شده Google My Business،7 برابر بیشتر از یک ناقص است؟ فراموش نکنید که فهرست شما به وب سایت شما پیوند دارد، بنابراین این یک راه عالی برای کسب ترافیک بیشتر در وب سایت شما است. به خاطر داشته باشید که گوگل با نتایج دقیق، حساس تر می شود.

 1. بر روی صفحه، SEOانجام دهید

تاکتیک های بسیاری از SEOرا می توانید در هر یک از صفحات وب سایت خود انجام دهید تا رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید و بازدید کنندگان بیشتری کسب کنید. این شامل تولید محتوای با کیفیت بالا است که مخاطبان شما در جستجوی آن هستند و توصیف مختصری برای صفحات شما انجام می شود. شرح متا در زیر نتایج جستجوی خود در زیر URLشما ظاهر می شود. دانستن اینکه چه صفحه ای در مورد آن است و چه چیزی در نتیجه یک کلیک ایجاد می شود، باعث می شود کاربران این کار را بیشتر انجام دهند. تاکتیک های جستجو در صفحه ای مانند این ها رایگان هستند اما زمان زیادی را صرف می کنند. برای کمک بیشتر با SEOبر روی صفحه، این پست وبلاگ را بررسی کنید: "عوامل رتبه بندی Google: صفحه در مقابل SEOافلاین."

راه های رایگان دیگر برای افزایش ترافیک وب سایت

در اینجا ده مرحله اضافی برای افزایش ترافیک وب سایت شما وجود دارد.

 1. داشتن فهرست در دایرکتوری های آنلاین

راه دیگری برای افزایش ترافیک به وب سایت شما این است که در دایرکتوری های آنلاین رایگان و سایت ها بررسی شود. برای اکثر این سایت ها، نمایه شما یک پیوند به وب سایت شما خواهد داشت، بنابراین به طور فعال این لیست ها را به روزرسانی کنید و بررسی های مثبت احتمالا باعث ترافیک بیشتر وب سایت خواهد شد. علاوه بر این، بسیاری از دایرکتوری ها مانند Yelpدارای قدرت دامین قوی در گوگل هستند. یک شانس وجود دارد که صفحه Yelpرایگان کسب و کار خود را برای جستجوهای مربوطه بالا ببرد.

 1. ایجاد لینک های برگشتی

"Backlink"یک پیوند به وب سایت شما از وب سایت دیگر است. پیوندهای پشتیبان از کسب و کارهای تکمیلی یا نفوذگران صنعت، نه تنها کسب و کار شما را در مقابل مخاطبان بزرگتر، بلکه همچنین ترافیک واجد شرایط را به وب سایت شما هدایت می کنند. علاوه بر این، گوگل در پیوندهای پیگیری می شود و اعتماد به کسب و کار شما را افزایش می دهد اگر دیگر سایت های مورد اعتماد را به شما نشان می دهد. اعتماد بیشتر از گوگل به رتبه بندی بالاتر که منجر به ترافیک بیشتر می شود. در Googleبا تبلیغات با پشت زمینه های با کیفیت آشنا شوید.

Build Backlinks

 1. ارسال به رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی رایگان هستند و در ترافیک وب سایت شما نقش دارند. از Facebook، Instagramو LinkedInبرای تبلیغ پست های وبلاگ و سایر صفحات مفید در وب سایت خود استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید مخاطبان رسانه های اجتماعی خود را به بازدیدکنندگان وب تبدیل کنید و از شبکه های خود در صورت ارسال مطالب قابل اشتراک گذاری، ترافیک خود را به دست آورید.

ایجاد محتوای مفید رایگان است. شما متخصص در محصول / خدمات خود هستید کار شما این است که آن را برای مخاطبان خود ساده کنید.

 1. اضافه کردن هشتگ ها در پست های شما

با افزودن هشتگ هایی به پست هایی که صفحات وب سایت و پست های وبلاگ شما را ارتقا می دهند، می توانید دسترسی خود را از شبکه خود گسترش دهید و توسط کاربران جستجو شده برای محصولات و خدمات خود کشف کنید. چشمانی که در پیوندهای شما، ترافیک آزادانه بیشتری که به وب سایت شما میرسد، بیشتر است.

 1. از صفحات اصلی استفاده کنید

صفحات اصلی یک منبع آزاد دیگر برای ترافیک وب سایت شما هستند. اینها صفحاتی هستند که مخصوص پیشنهادات شما هستند، مانند استفاده از کد تخفیف، دانلود یک راهنمای رایگان یا شروع یک محاکمه آزاد. آنها حاوی اطلاعاتی هستند که کاربران برای حرکت به جلو و تبدیل، و تمرکز بر روی یک تماس خاص به عمل، و آنچه را که بیشتر احتمال دارد اتفاق می افتد نیاز دارند. از آنجا که صفحات اصلی بسیار خاص هستند، شما می توانید پیام های خود را بسیار هدفمند کنید، و افزایش ترافیک به آن صفحات.

 1. کلمات کلیدی Long Tail Target

در حالی که کلمات کلیدی کوتاه مدت اغلب به طور مرتب جستجو می شوند، برای آنها در موتورهای جستجو مشکل تر است. از سوی دیگر، هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی مدت، به شما فرصتی بهتر برای رتبه بندی بالاتر (حتی در صفحه اول) برای پرس و جو مربوط به محصولات و خدمات شما می دهد - و رتبه بندی بالاتر به معنای ترافیک بیشتر است. به علاوه، به عنوان موتورهای جستجو و قابلیت های صوتی به متن، مردم از عبارات خاص تر برای جستجو در اینترنت استفاده می کنند. بسیاری از ابزارهای رایگان موجود برای کمک به یافتن کلمات کلیدی برای هدف، مانند پاسخ به عمومی وجود دارد.

 1. شروع بازاریابی ایمیل
   Email Marketing

ارسال خبرنامه به طور منظم و ترویج پیشنهادات از طریق ایمیل یک راه عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود است و همچنین می تواند به ترافیک وب سایت شما کمک کند. اطلاعات مفید و پیوندهایی به صفحات در وب سایت خود را که در آنها می توانند بیشتر بیاموزند، از جمله از طریق پست های وبلاگ و صفحات فرود برای پیشنهادات خاص ارائه دهید. فقط مطمئن شوید که شما به طور پیوسته خوانندگان خود را با ایمیل های خود بمباران نمی کنید و یا مشتریان خود را با رها کردن، حذف یا لغو اشتراک از ایمیل های خود آزاد می کنند.

همچنین، فکر دقیق را در خطوط موضوع ایمیل خود قرار دهید. این موضوع به شدت تحت تاثیر یک ایمیل برای کاربر قرار می گیرد. اگر ایمیل های شما هرگز باز نمی شود، آنها نمی توانند ترافیک را به سایت شما عرضه کنند!

 1. مهمان وبلاگ

تاثیر گذاشتن در یک صنعت. یک پست وبلاگ در سایت خود منتشر کرده یا مصاحبه ای با آنها را در یک پست وبلاگ می تواند کمک به هدایت ترافیک از طریق جستجوی ارگانیک داشته باشد. همچنین از طریق آن می تواند در تبلیغ محتوای خود به مخاطبان خود تاثیر گزار باشد. (به بخش لینک های بالا مراجعه کنید). این موارد همچنین می تواند به تنوع بیشتر برای محتوای شما کمک کند و بازدیدکنندگان شما را نشان دهند که در زمینه خود فعال هستند.

به طور خلاصه، شما می توانید با تاثیر گذاشتن از راه کسب و کار خود در نظرسنجی ها و یا پست دور جمع کنید. این روش هنوز رایگان است، اما شما هنوز هم به همکاری با تأثیرگذار برای مبادله با مزایای متقابل نیاز دارید.

شما همچنین می توانید یک وبلاگ نویس مهمان باشید کسب و کارهای تکمیلی را در منطقه خود مشخص کنید که مخاطبان مربوط به کسب و کار شما هستند. ببینید اگر شما می توانید یک پست به وبلاگ خود با یک لینک به وب سایت خود اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به مخاطبان خود، به طوری که آن را بیشتر از تبادل حتی مربوطه و مفید است.

 1. مشارکت آنلاین

این یک روش رایگان است. شما می توانید در گروه های آنلاین و در وب سایت هایی که مربوط به کسب و کار شما و جامعه هستند فعال شوید و به شما کمک می کند که ترافیک بیشتری کسب کنید. نظرات در مورد وبلاگ ها و پست های رسانه های اجتماعی، پاسخ به سوالات مردم ارسال و شرکت در مکالمات مربوط به صنعت شما. هرچه بیشتر با جامعه خود ارتباط برقرار می کنید، و در معرض نمایش بیشتر قرار بگیرید، بازدیدهای نمایه شما افزایش می یابد.

اگر نمایه های رسانه های اجتماعی شما دارای یک پیوند به وب سایت شما باشند، در این صورت شما برای استفاده از ترافیک وب سایت خود را به کانال دیگری تبدیل کرده اید. فقط مطمئن شوید که به طور متوسط و با روش صحیح ارتباط برقرار کنید و از نظرات خود در پیوند با وب سایت خود جلوگیری کنید، به طوری که شما به نظر می رسد هرزنامه ای و اعتماد به نفس آنلاین و کسب و کار شما صدمه دیده است. افزایش ترافیک نباید هدف تعامل شما باشد، بلکه یک نتیجه ثانویه است.

 1. از تجزیه و تحلیل استفاده کنید

Google Analyticsرایگان است و از بین بردن بینش ها می تواند به شما کمک کند تا ترافیک بیشتری را به وب سایت خود برسانید. از لینک های ردیابی برای کمپین های بازاریابی خود استفاده کنید و به طور مرتب تجزیه و تحلیل وب سایت خود را بررسی کنید. این کار شما را قادر می سازد تا مشخص کنید که کدام استراتژی ها و انواع محتویات کار می کنند، کدامیک از آنها نیاز به بهبود دارند و چه کسانی نباید وقت خود را هدر ندهند.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر