آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

روش های رایگان برای هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت شما (بخش دوم)

ادامه از بخش اول

راه های پرداخت شده برای ردیابی ترافیک وب سایت از گوگل

تبلیغات پرداخت شده در Googleیک راه عالی برای هدایت افرادی که به دنبال خدماتدر وب سایت شما هستند، را ارائه میدهد.

  1. جستجوی تبلیغات گوگل

با استفاده از تبلیغات Google، شما پرداخت میکنید تا وب سایت شما (معمولا یک صفحه اصلی) در بالای نتایج جستجو برای کلمات کلیدی خاص نمایش داده شود. هنگامی که یک پرس و جو با استفاده از این کلمات کلیدی وارد می شود، گوگل تمام حساب ها را بر اساس آن کلمات کلیدی نشان می دهد و نتایج پرداخت شده را مطابق با کیفیت و ارتباط تبلیغات نشان می دهد و رتبه بندی
می کند.

 Google Search Advertising

نتایج جستجو برای اولین بار ،در بالای صفحه های نتایج پرداخت می شود. این نوع قرار گرفتن در معرض، یک راه عالی برای تولید ترافیک بیشتر در وب سایت شما توسط بازدیدکنندگان مجرب است. علاوه بر این، تنها زمانی پرداخت می شود که کسی روی تبلیغ شما کلیک کند.

  1. Google Maps Advertising

شما همچنین می توانید ترجیحات را از طریق پلت فرم Google Adsانتخاب کنید تا کسب و کار شما در بالای نتایج جستجو در Google Mapsنشان داده شود. همانطور که با تبلیغات جستجوی منظم پرداخت می شود، یک شاخص در کنار لیست شما وجود خواهد داشت که این یک نتیجه پرداخت می شود، اما قرار گرفتن در معرض نمایش در بالای صفحه ارزشمند است.

دیگر روش های پرداختی برای تولید ترافیک وب سایت

تبلیغات رسانه های اجتماعی، صفحه نمایش و تبلیغات هدفمند، کانال های عالی تبلیغاتی PPCبرای افزایش ترافیک وب سایت هستند.

تبلیغات رسانه های اجتماعی

social media

در حالی که با تبلیغات جستجو، شما پرداخت می کنید تا در نقطه بالا برای جستجوهای مربوطه، با تبلیغات رسانه های اجتماعی که پرداخت می کنید برای نشان دادن در فیدهای مربوطه، نشان می دهد. با هر دو نوع تبلیغات، شما می توانید نوع مخاطب را که پیش از آن می خواهید ظاهر شود، مشخص کنید، اما با داده های روانگرایی بیشتر، رسانه های اجتماعی هدفی فوق العاده ای ارائه می دهند.

نمایش تبلیغات

آگهی های تبلیغاتی آگهی هایی هستند که در وب سایت های مرتبط قرار می گیرند. اگر شما یک کسب وکار تناسب اندام هستید و آگهی شما در یک صفحه وب در مورد وسایل ورزشی به نظر می رسد، تبلیغات شما احتمالا به ترافیک مربوط به سایت شما هدایت
می کند.

عقب نشینی

تبلیغات تبریک می تواند در وب سایت ها یا فید های رسانه های اجتماعی ظاهر شود. آنها در مقابل افرادی قرار می گیرند که قبلا یک بار از سایت شما بازدید کرده اند و به همین دلیل احتمال بیشتری برای بازگشت دارند.

اجتناب از ژنراتورهای ترافیک سایت فوری

/best-website-traffic-generator

چنین چیزی به عنوان ترافیک وب سایت رایگان وجود دارد، اما هیچ دکمه یا ابزار جادویی وجود ندارد که فقط جادویی آن را مستقل از تلاش های خود ایجاد کند. اگر شما از یک ژنراتور ترافیک وب سایت خودکار برای هر نوع کسب وکار خود (پرداخت یا رایگان) در نظر بگیرید، در اینجا سه دلیل برای جلوگیری از آنها وجود دارد:

خودکار ژنراتورهای ترافیک وب سایت می تواند رتبه بندی شما را آسیب برساند

گوگل می تواند رفتارهای هرزنامه را تشخیص دهد، مشکوک به فعالیت های ناگهانی باشد، و نظارت می کند که کاربران چگونه با وب سایت شما ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از ربات یا ژنراتور ترافیک اتوماتیک احتمالا به اشتباه توجه Googleرا جذب می کند که به خاطر شهرت شما با آنها صدمه دیده است و بنابراین رتبه بندی شما.

ترافیک شما هدفمند نخواهد بود

هدف نهایی جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما و رتبه بندی بالاتر درGoogleاست.افزایش تعداد افرادی که با کسب و کار شما (و امیدوارم به مشتریان شما) ارتباط برقرار کنند از نتایج این هدف است. اگر بازدیدکنندگان شما هدف قرار نگیرند، احتمالا با وبسایت شما ارتباط برقرار نمیکنند و احتمال بیشتری برای مشاهده سرب و میزان تبدیل آنها وجود دارد.

سایت شما ممنوع است

اگر وب سایت شما ترافیک ربات را جذب می کند، خطر رد شدن از پلت فرم های تبلیغاتی آنلاین و یا بدتر از آن، حذف شدن از گوگل را می گیرید. ترافیک وب سایت ارزان نیست که ارزش آن را داشته باشد! وقت خود را برای ایجاد ترافیک با کیفیت بالا و پایدار به سایت خود بردارید.

Google My Businessبهترین وب سایت ترافیک وب سایت است

google-my-business

ترافیک وب سایت رایگان ممکن است شما را به صورت موقت نپردازد، اما به شما کمک خواهد کرد. با این وجود، تلاش هایی که در آن قرار داده اید، به کیفیت ترافیک تولید شده بستگی دارد. همانطور که در بالا ذکر شد، هیچ مشکلی در گرفتن ترافیک بیشتر در وب سایت شما وجود ندارد اگر بازدیدکنندگان احتمالا با صفحات خود ارتباط برقرار نکنند، به مشتری تبدیل می شوند.

به همین دلیل است که کسب و کار گوگل من را به عنوان بهترین ژنراتور ترافیک وب سایت رایگان انتخاب می کند. آی تی:

  • فهرست خود را رایگان و آسان تنظیم کنید

  • به شما اجازه می دهد تا برای جستجو های مربوط به کسب و کار و مکان خود را نشان می دهد

  • افزایش دید شما را به یک پلت فرم که کاربران قصد خرید را دارند

  • ترافیک واجد شرایط را به سایت و فروشگاه شما واگذار می کند

  • به مشتریان اجازه می دهد تا نظرات خود را ارسال و حتی حضور شما را افزایش دهند

همچنین توجه داشته باشید که Google My Business:

کسب و کار شما را قادر می سازد تا در جستجوی تلفن همراه، که بیش از دسکتاپ است، پیدا کنید.

از تصاویری استفاده می کند تا مشتریان را درک کنند که چه چیزی در واقع به کسب و کار شما بستگی دارد، که باعث عدم اطمینان می شود که یک مانع بزرگ برای ورود است.

جستجوگران با توانایی ارتباط مستقیم با کسب و کار خود را به طور مستقیم در لیست شما - افزایش شانس درگیر شدن و به دست آوردن مشتریان جدید فراهم می کند

با توجه به مزایای بسیاری از فهرست کسب و کار من در Google My Business، شما نمیتوانید یکی را به عنوان یک کسب و کار محلی بپردازید.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد کهگرفتن بازدیدکنندگان بیشتر وب سایت یک شبه اتفاق نمی افتد.به تلاش و زمان زیادی نیاز دارد، اما بخش سختی را برای شما از بین می برد: دانستن آنچه که باید انجام دهید. با استفاده از Google My Businessو سایر کانال های امن که در بالا ذکر شده است، می توانید بازدید کنندگان مناسب را که به سایت شما می آیند و مهمتر از آن، بیشتر از آن بازدید کنندگان که به مشتریان تبدیل می شوند، دریافت کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر