آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونگی افزایش ترافیک سایت به صورت ارگانیک (طبیعی)

در این مقاله در نظر داریم راهکار های افزایش ترافیک سایت به صورت ارگانیک (طبیعی) را بررسی کنیم.چالش برای هر کسب و کار این است که مطمئن شوید زمانی که افراد به دنبال یک محصول یا خدمات مانند شما هستند، شما را پیدا می کنند و نه یک رقیبتان را.

seo organic

اما این به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو بی اهمیت نیست (SEO) و هزینه تبلیغات فقط با هر کلیک پرداخت می شود. راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید بدون هیچ هزینه ای به جز صرف زمان خود، ترافیک سایت را افزایش دهید:

 • بهینه سازی برای افراد خود، نه موتورهای جستجو. اول و مهمتر از همه، شخصیت های خریدار خود را بنویسید، بنابراین می دانید که به چه محتوایی می روید. با ایجاد محتوای آموزشی با کیفیتی که با شما به فروشندگان ایده آل رونق می بخشد، شما به طور طبیعی SEOخود را بهبود می بخشید. این بدین معنی است که با استفاده از مسائل اصلی شخصیتان و کلمات کلیدی مورد استفاده آنها در نمایش های جستجو، به کار خود ادامه دهید. بهینه سازی برای موتورهای جستجو به تنهایی بی فایده است؛ همه چیزهایی که دارید، بی معنی کلمه کلیدی است.

 • وبلاگ دور. وبلاگ نویسی شاید بهترین راه برای افزایش ترافیک سایت ارگانیک شما باشد. این به شما اجازه می دهد تا عمق بیشتری را از وب سایت شما به دست بیاورید و یک کاتالوگ بزرگ محتوا مفید و شخصی با تمرکز بر طرز بازار خود را ایجاد کنید. با این حال، محتوای ضعیف نوشته شده، هرزنامه یا بیش از حد ارزان ممکن است آسیب بیشتری نسبت به خسارت ایجاد کند. سعی کنید از آن اجتناب کنید.
 • پلاگین به وبلاگ نویسی. وبلاگ نویسی یک مکان متقابل است. خواندن، نظر دادن و حتی پیوند به سایت های دیگر و وبلاگ ها، به ویژه کسانی که در بازار شما فعالیت می کنند، امیدوارم خواندن، نظر دادن و پیوند به شما، جذب چشم انداز بیشتری داشته باشند.
 • از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید. نه تنها با کلمات کلیدی محبوب ترین در بازار خود بروید. از کلمات کلیدی استفاده کنید که برای محصول یا سرویس خاص تر است. در زمان، گوگل و سایر موتورهای جستجو وب سایت یا وبلاگ خود را به عنوان یک مقصد برای موضوع خاص شناسایی می کند که محتوای شما را در رتبه بندی جستجو افزایش می دهد و به مشتریان ایده آل شما کمک می کند. این ابزار به شما کمک خواهد کرد.
 • به طور مداوم محتوای با کیفیت ایجاد کنید. سعی کنید نوشتن و انتشار به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است، اما نه در هزینه کیفیت! مطالب با کیفیت تر - از جمله مقالات فکر رهبری و پست های وبلاگ - شما در وب سایت یا وبلاگ خود فرصت های بیشتری را برای ایجاد ترافیک آلی ایجاد می کنید تا راه خود را بیابید.
 • از لینک های داخلی استفاده کنید. هنگامی که یک فهرست مناسب و معقول از محتوا ایجاد کرده اید، می توانید به آن در وبلاگ ها و وب سایت خود پیوند دهید، هدایت بازدیدکنندگان به مطالب مرتبط تر. این می تواند بازدیدکنندگان را در وب سایت خود برای مدت طولانی نگه دارد، که به افزایش رتبه بندی جستجو کمک می کند. با این حال، بیش از حد استفاده از لینک های داخلی؛ بیش از حد بسیاری از آن شروع به نگاه به هرزنامه.
 • لینک های ورودی را تشویق کنید. Googleاولویت می دهد سایت هایی که دارای تعداد زیادی لینک ورودی هستند، به ویژه از سایر سایت های قابل اعتماد. مشتریان، دوستان، اعضای خانواده، شرکا، تامین کنندگان، صنایع معدنی و وبلاگ نویس های همجنسگرای دیگر را برای پیوند به سایت خود تشویق کنید. لینک های دریافتی شما بالاتر از سایت شما رتبه بندی خواهند شد. اما مراقب باشید فروشندگان فروش مار مارپیچی که سعی می کنند گوگل را با لینک های اسپم در سایت های کم اعتبار جلب کند. بعضی از لینک ها واقعا می توانند به SEOشما آسیب برسانند.
  Encourage incoming links
 • ضربه زدن به ترومپت خود شما همچنین می توانید خود را در وبلاگ شخصی خود، فیس بوک، توییتر، لینکداین، StumbleUponو غیره لینک کنید - بدون اسپم کردن، ذهن.
 • از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. حضور در شبکه های اجتماعی اجتماعی مانند LinkedIn، توییتر، فیس بوک، Google+ و ... ایجاد کنید. همه این فعالیت ها کمک می کنند نام و آدرس وبسایت خود را در اینترنت بیابید. در مورد چگونگی جمع آوری مخاطبان رسانه های اجتماعی در یک هفته مطالعه کنید. دکمه های به اشتراک گذاری را به سایت خود اضافه کنید تا افراد بتوانند مطالب خود را به اشتراک بگذارند. و محتویات ارزشمند را به اشتراک بگذارید.
 • معیارهای بهره برداری از چیزی مانند Google Analyticsاستفاده کنید تا بازدیدکنندگان را به سایت و وبلاگتان هدایت کنید. شما قادر خواهید بود تا ببینید که از کجا می آیند و چه کلمات کلیدی آنها جستجو می کنند، به شما اجازه می دهد محتوای خود را دقیقا تنظیم کنید.

در نهایت، برای افزایش ترافیک سایت به صورت ارگانیک (طبیعی)، شما نیازمند ارائه هر آنچه مشتریانتان می خواهند هستید - مشاوره کیفیت، اطلاعات و بینش.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر