آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

مهمترین نکات و تکنیک های جستجو وردپرس برای افزایش رتبه بندی (بخش دوم)

ادامه از بخش اول

1. محتوای خود را به اشتراک بگذارید

رسانه های اجتماعی در طول چند سال گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده اند. امروزه تقریبا هر کاربر وب در شبکه های مختلف اجتماعی مانند Facebook، Twitter، LinkedIn، Google+ و غیره فعال است. ایجاد محتوای اشتراکی شما به خوانندگان اجازه می دهد آنها را در شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید در حالی که ترافیک زیادی را به سایت خود هدایت می کنید.
content Shareable

اضافه کردن دکمه های "به اشتراک گذاری اجتماعی" به وب سایت شما نه تنها ترافیک را هدایت می کند، بلکه اعتبار وبسایت شما را بهبود می بخشد. این دقیقا همان چیزی است که Techie Niseتکنولوژی جدید را انجام داده و 20٪افزایش در ترافیک را مشاهده کرده است. بنابراین، قدرت رسانه های اجتماعی را هرگز نادیده نگیرید

  1. با استفاده از لینک ها و Anchor Textصحیح

شما احتمالا می دانید که اضافه کردن لینک به پست ها بسیار مهم است، اما شما احتمالا از راه هایی برای بهینه سازی تلاش های SEOخود در رابطه با لینک ها آگاه نیستید.

پیوندهایی به پست های خود: اغلب صاحبان وب سایت ها اغلب فراموش می کنند که پست های خود را به پست های دیگر در وب سایت پیوند دهند. پیوند دادن پست های خود باعث سرعت بخشیدن به تلاش های SEOشما و بهبود تجربه کاربر در سایت شما می شود. مطمئنا لازم است لینک های مربوطه زمانی که مربوط به آن هستند مرتبط شوند. هرگز فقط به منظور پیوند لینک نکنید.

طی چند سال، موتورهای جستجو پیشرفت کرده اند. آنها شروع به شناسایی معیارهای بیشتر برای تنظیم رتبه بندی کرده اند. با این حال، مرتبط بودن لینک یک متریک است که از بقیه جدا می شود، که توسط متن هر لنگر و محتوای صفحه منبع تعیین می شود. قبل از به روز رسانی پنگوئن گوگل در سال 2012، متنAnchor Textبه عنوان ساده ترین راه برای گوگل برای درک صحیح هر سایت محسوب می شود. با این حال، امروزه این روش یک روش برای رسیدن به سایت شما توسط گوگل است.

اما این به این معنا نیست که متنAnchor Textدیگر معنی ندارد.

گوگل چشم به چگونگی استفاده از متن Anchor Textاستفاده کرده و از آنجایی که می توان آن را خراب کرد، دایره های خاص و عدم ایجاد یک متن لنگر وجود دارد.

متنanchor textچیست؟

بیایید آن را با کمک یک مثال درک کنیم. فرض کنید کسی یک پست وبلاگ را درباره حقایق صفحات فرود مناسب می نویسد. برای اینکه اطلاعات پنهانی در مورد آن را جالب بدانیم، نویسندگان ساعتها یا احتمالا روزها را صرف مرور محتوای نوشته شده توسط نویسندگان دیگر و نظرات بسیاری از کاربران دیگر می کنند. فرض کنید هنگام خواندن اطلاعات، نویسنده در مورد اثرات روانی استفاده از رنگ های مختلف در صفحات فرود شما پیدا می کند. Excite، او / او شروع به نوشتن درباره آن می کند.

بدیهی است، او مقاله را به اصل اصلی برای اصالت لینک خواهد کرد و در هنگام پیوند دادن پست، نویسنده می تواند متنanchor textرا برای لینک دادن به مقاله انتخاب کند. در حال حاضر، می توانید از "برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید" یا چیزی مربوط به مانند "اثرات روانی استفاده از رنگ در صفحات فرود شما".

بنابراین، این متن انسانی ضروری است برای موتورهای جستجو نیز برای درک آنچه در مورد صفحه مورد نظر است.

  1. تولید محتوای با کیفیت بالا نوشته شده است
    High-Quality Written Content

تاکتیک استفاده شده برای رتبه بندی پیشرفته موتور جستجو چیست؟

این با کیفیت بالا، محتوای جذاب کاربر. آیا شما در حال استفاده از یک وبلاگ یا یک وب سایت شرکتی هستید، قصد دارید به محتوای دلخواه برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو نیاز داشته باشید.

ایده محتوای با کیفیت نه تنها مربوط به یک پست است که از اشتباهات دستوری و اشتباهات املایی آزاد است، بلکه از خوانندگان نیز متنفر است.

محتوای با کیفیت بالا دارای ویژگی های زیر است:

منحصر بفرد بودن:گوگل از دزدان محتوا متنفر است و زمان زیادی برای مجازات آنها ندارد. اضافه کردن نقل قول با منبع آن به وب سایت شما قابل قبول است، اما کل محتوای یا پست وبلاگ را سرقت نمی کند. بدیهی است، شما می توانید در مورد همان موضوع بنویسید و همان ایده را در محتوای خود قرار دهید، اما کار کسی را سرقت نکنید. شما حتی می توانید مقاله رایگان خود را با استفاده از این ابزار رایگان مقاله خود را اسکن کنید. https://searchenginereports.net/plagiarism-checker.

قابلت اشتراک گذاری:همانطور که قبلا ذکر شد، محتوای با کیفیت بالا نیز به معنی پستهایی است که کاربران میتوانند با دوستان و پیروان آنها به اشتراک بگذارند. شما می توانید پست های شخصی، خنده دار، و یا خرگوش را به نوعی از داستان هایی که کاربران وب دوست دارند به اشتراک بگذارید بنویسید.

مفید، آموزنده و قابل اجرا:به عنوان یک واقعیت، مردم وقتی به دنبال اطلاعات ارزشمندی هستند به اینترنت دسترسی دارند. ارائه آنها دقیقا همان چیزی است که آنها به دنبال هستند کلید موفقیت SEO است. پست های آموزشی قابل اطمینان، آموزش ها، درس هایی که آموخته اید، آموزش ها و چگونگی پست ها واقعا مفید هستند، زیرا آنها به مخاطبین کمک می کنند تا یاد بگیرند یا به حل مشکل خاصی کمک کنند. اگر شما قادر به نوشتن محتوایی هستید که به شما کمک می کند، آموزش می دهد و اطلاع می دهد، محتوای شما با کیفیت بالاتر در نظر گرفته می شود.

  1. با استفاده از برچسب های عنوان صحیح

در رابطه با شیوه های خوب SEO، استفاده از برچسب های عنوان به صورتی بسیار مهم است. با این حال، اگر شما فقط یک مبتدی هستید، ممکن است از تگ های عنوان و نحوه استفاده از آنها به درستی آگاه نباشید. شما می توانید برچسب های عنوان را در ویرایشگر خود ببینید و مجاز به انتخاب از عنوان 1 به عنوان 6. اما کدام یک را انتخاب کنید؟ شما ممکن است بپرسید. برچسب H1همیشه باید برای عنوان پست وبلاگ استفاده شود و ضروری است که H1شما روشن و آموزنده باشد. عنوان شما باید به خوانندگان خود بگویید دقیقا چه محتوایی دارد و باید به خواندن کل مطالب علاقه مند باشند. هنگامی که H1را به طور صحیح وارد کرده اید، می خواهید از برچسب H2برای عنوان های اضافی استفاده کنید و سپس برچسب های H3و H4برای زیر عنوان ها و غیره.

با استفاده از برچسب های عنوان تنها برای بهترین روش های جستجوگرها و همچنین برای بهبود تعامل با کاربران مهم نیست. این به کاربران خود ایده بهتر در مورد محتوای شما می دهد و توجه خود را در هیچ زمان ضبط می کند.

  1. Hosting

هر کس ممکن است این واقعیت را بداند که گوگل سایت را براساس سرعت صفحه در سال 2016 و فراتر از آن قرار می دهد. به غیر از استفاده از روشهای معمول SEO، نیاز به استفاده از میزبانی خوب و قابل اعتماد برای سایتهای خود است. یکی از چیزهایی که به ما کمک کرد رتبه بالاتر از رقبای ما استفاده از میزبانی با درایوهای SSDاست. بسیاری از میزبان های بزرگ مانند Hostgator، Bluehostاز هارد درایوهای سنتی استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر از شما می توانید بر روی Hostcom Fastcometمانند آن که با درایوهای SSDمی آیند، وجود داشته باشد.

  1. با استفاده از SEOپلاگین
    SEO-Friendly-Images

این که آیا شما به جستجوگرها یا متخصص جستجوگرهای آماتور جدید هستید، پلاگین های جستجوگرهای وردپرس مفید برای انجام بهترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو هستند. این پلاگین ها به شما این امکان را می دهد که به طور خودکار اطلاعات دلخواه را به جای اضافه کردن توصیف های Meta، Sitemapsو سایر جزئیات مهم جستجوگر به صورت دستی اضافه کنید.

در اینجا برخی از بهترین گزینه های موجود وجود دارد:

وردپرس SEOتوسط Yoastپلاگین:

Yoast SEOبه دلایل مختلف محبوبیت بسیار زیادی در میان کاربران وردپرس دارد. این پلاگین به شما کمک می کند تا به کلید واژه متمرکز در یک پست وبلاگ بپردازید و همچنین به شما امکان اضافه کردن متا توصیف ها، عناوین و برچسب ها را می دهد. حتی با یک ویژگی تجزیه و تحلیل صفحه ای که به شما در بهبود محتوای شما کمک می کند و آن را به سادگی جستجوگرها می کند.

تصاویر جستجوگر دوستانه:

همانطور که از نام آن پیداست، تصاویر جستجوگر دوستانه به شما کمک می کند تصاویر خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، در حالی که رانندگی مقدار قابل توجهی از ترافیک از موتورهای جستجوی تصویر. تصاویر دوستیابی SEOبه شما اجازه می دهد ویژگی ALTرا در تصاویر خود ترکیب کنید، هرچند که شما نیاز به مراقبت از نام تصاویر دارید.

در پایان:

وقتی که به seo دقت میکنیم، تکنیک ها و تاکتیک های گوناگون دیگری وجود دارد، اما موارد ذکر شده در برخی از بهترین ها هستند که می توانند در وب سایت وردپرس شما استفاده شوند.

لازم است محتوای شما بهترین فرصت ممکن را در اولین صفحه موتورهای جستجو پیدا کند. از این نکات بیشتر استفاده کنید و کاربران خود را در هنگام رانندگی ثابت از گوگل و سایر موتورهای جستجو درگیر کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر